Ga naar inhoud

Dataprint

Actief NVopgericht 198342 jaar actiefHerdebeekstraat 2A, 1701 DilbeekKBO/BCE: BE 0425.139.419 dochter van DI-RECT#10 oudste bedrijf in Dilbeek, sector Administratieve en ondersteunende diensten

Overzicht

Levenslijn

20 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas, 42 neerleggingen sinds 1984
record € 1,3 mln (2019)
€ 421.778▲ 3,0%
record € 228.174 (2012)
€ 151.435▼ 3,5%
record € 1,7 mln (2018)
€ 782.787▲ 0,8%
€ 259.663▼ 5,6%
record 5,9 VTE (2022)
3,4 VTE 
Bestuur8 namen sinds 2006
5 bestuurdersDi-ReCt en 4 anderen
Eigenaars3 namen in de jaarrekeningen
50,14%DI-RECT en 1 andere
Documentenneerleggingen en akten
10-07-202621 dagen voor de termijn
2025boekjaar
Dividend € 145.000Liquide middelen € 271.215 naar € 407.888

Opvallend

uit de jaarrekening 2025

Eigen vermogen

€ 782.787 van € 1,7 mln in 2018

Het eigen vermogen daalde met 54% in 7 jaar.

Personeel

3,4 VTE van 5,9 in 2022

Tussen 2022 en 2025 verdween 42% van de voltijdse equivalenten.

Neerleggingen

42 jaarrekeningen sinds 1984
apriljuni31 julioktober199520102025

De laatste vijf jaarrekeningen zijn 21 tot 37 dagen voor het einde van de termijn neergelegd.

Checked score

96
Uitstekend
Financieel sterker dan 69% van de microbedrijven in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82)
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,2% bij 12.672 ondernemingen (NACE 82, micro).

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025laagste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025laagste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026

Financiële sterkte
Sterk

100+1eigen vermogen 75,1% van het balanstotaal
90+18kortlopende schulden 24,7% · geldmiddelen 39,1%
87=rendement op activa 14,5%

Opbouw van de score

verlaagt risico
Liquiditeit 3,55, liquide middelen € 407.888
Opgericht in 1983
Eigen vermogen € 782.787 (75,1% van het balanstotaal)
Omvang: 3,4 VTE, balanstotaal € 1,0 mln
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 82, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 88% van hen, de liquiditeit beter dan bij 84%, de rentabiliteit beter dan bij 61% en de groei beter dan bij 42%.

De faillissementskans is berekend op 07-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Vergelijkbare ondernemingen, twee jaar later

In juli 2024 hadden 31.368 ondernemingen hetzelfde profiel als Dataprint nu. Elke stip staat voor 79 ondernemingen, twee jaar later.

93,5%
bestond nog
5,9%
stopte op een andere manier
0,5%
ging failliet
  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van Dataprint zelf: < 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 31.368 ondernemingen, geen voorspelling voor Dataprint. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Kredietoordeel

Krediet tot € 75.000 op 30 dagen is aanvaardbaar

De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,55 (3,09 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 24,7% en de geldmiddelen 39,1% van het balanstotaal. Van het actief is 24,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

5 signalen, geen enkel verhoogt het risico
Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 3,55, liquide middelen € 407.888
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1983
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 782.787 (75,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: 3,4 VTE, balanstotaal € 1,0 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 10-07-2026, 21 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
21 dagen voor het einde van de termijn
2024
37 dagen voor het einde van de termijn
2023
21 dagen voor het einde van de termijn
2022
28 dagen voor het einde van de termijn
2021
31 dagen voor het einde van de termijn
2020
31 dagen voor het einde van de termijn
2019
16 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 82) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 3 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
08-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Bestuur en eigendom

DR
Gedelegeerd bestuurder, De Rop Hans
BC
Bestuurder
G
Bestuurder, Massagé Joeri
PP
Bestuurder, Leloup Peter
  • DI-RECT 50,14%score 95eigen vermogen € 735.923 (2025) · jaarrekening 30-06-2025 van DI-RECT
  • GRAAFVIS 24,93%score 95eigen vermogen € 234.403 (2025) · jaarrekening 2025 van GRAAFVIS
  • PIT 24,93%score 95eigen vermogen € 270.285 (2025) · jaarrekening 2025 van PIT
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0425139419
5 bestuurders benoemd, 5 ontslagen Ontslagen: DI-SIGN, Di-ReCt (gedelegeerd bestuurder), Leloup Peter, Baeyens Cyriel en GRAAFVIS · Benoemingen: Di-ReCt (gedelegeerd bestuurder), PIT, Baeyens Cyriel, GRAAFVIS en Vandessel Josse Andre Wilfried Maria · Vaste vertegenwoordigers: De Rop Hans, Leloup Peter en Massagé Joeri · Algemene vergadering van 18-12-2023 · Staatsblad-akte
1 bestuurder benoemd, 1 ontslag, 1 herbenoeming Ontslag: Vandermeersch Piet · Benoeming: BV Graafvis · Vaste vertegenwoordiger: Massagé Joeri · Algemene vergadering van 26-06-2020 · Staatsblad-akte
Splitsing: DATAPRINT splitst af naar BV HAJO SERVICES LELOUP Peter bezit 100 aandelen · DI-RECT bezit 549 aandelen · VANDESSEL Josse bezit 599 aandelen · Staatsblad-akte
Alle 52 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

zelfde hoofdactiviteit, vergelijkbaar in omvang en leeftijd
Onderneming
Dataprint Dilbeek - - 75,1% 3,4
Huisartsenvereniging Regio Turnhout Turnhout - - 84,0% 2,5
BVD-GROEP Retie - - 65,6% 5
CLECAT (European Association for Forwarding, Transport, Logistics and Customs Services) Brussel € 495.059 5,7% 93,3% 4
Delvaux et Cie Sint-Lambrechts-Woluwe - - -1,7% 6
ACTIPHONE Antwerpen - - 63,0% 4,3
Core-S-Ad Turnhout € 899.038 25,0% 83,7% 3

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Dataprint: administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (NACE 82100). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 682.000 en € 1,3 mln, opgericht tussen 1970 en 1995.

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 28-12-1983Normale toestand
Activiteit
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNACE 82100en 5 andere
Vestigingseenheid
2.024.085.1421701 Dilbeek, sinds 01-03-1984
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening 2025

€ 421.778▲ 3,0%
≈ € 780.000geschat
€ 151.435▼ 3,5%
€ 782.787▲ 0,8%
€ 1,0 mln▼ 0,8%
Werknemersop 31-12-2025
4
Neerlegging
Neergelegd op 10-07-2026, 21 dagen voor het einde van de neerleggingstermijn
Financieel

Inzichten over Dataprint

Dataprint bestaat sinds 1983. De brutomarge daalde van € 1,3 mln in 2019 naar € 204.540 in 2020.

DI-RECT bezit 50,14% van de aandelen.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.

Financieel

Jaarrekening 2025

volledig schema, neergelegd op 10-07-2026, 21 dagen voor het einde van de termijn
€ 421.778
▲ 3,0%
€ 199.671
▼ 3,2%
€ 151.435
▼ 3,5%
€ 657.618
▲ 14,2%
75,1%
▲ 1,3 procentpunt
3,55
▲ 0,45

De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Omzet ≈ € 780.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 520.000 en € 1,3 mln.

Balans

balanstotaal € 1,0 mln op 31-12-2025
Wat de onderneming bezitHoe dat betaald is

in euro

in euro

Positie in de sector

75,1%

Hoger dan 75% van 1.168 ondernemingen in 2025.

3,55

Hoger dan 75% van 1.125 ondernemingen in 2025.

14,5%

Hoger dan 84% van 1.157 ondernemingen in 2025.

Dataprint Middelste helft van de sector 80% van de sector Volledige jaarrekeningen in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82)

Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: middelste helft · Werkkapitaal: middelste helft · Personeel: middelste helft

Personeel

€ 37.157

Personeelskosten gedeeld door het gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.

evenveel

mensen in dienst mensen uit dienst

In 2025 kwamen 3 mensen in dienst en gingen er 3 weg. Opleidingsuren in 2025: 769.

Neergelegde jaarrekeningen

zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen
Post Verloop20252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009200820072006
Balans: activa
20/58 1,0 mln1,1 mln1,1 mln1,1 mln1,0 mln982.0111,2 mln2,0 mln2,0 mln2,0 mln1,9 mln2,1 mln2,1 mln2,0 mln1,8 mln1,3 mln1,1 mln1,5 mln1,4 mln1,2 mln
21/28 126.839200.533236.300295.593114.98866.971119.496904.3041,0 mln1,1 mln1,1 mln1,1 mln1,3 mln1,3 mln827.755129.578169.452224.300230.974116.882
22/27 113.339187.033222.800282.093101.48853.471119.496904.3041,0 mln1,1 mln1,1 mln1,1 mln1,3 mln1,3 mln827.033128.857168.730223.579230.253116.160
22 -------749.655803.163898.240972.1381,1 mln1,2 mln1,2 mln787.19062.35259.60767.64874.60282.751
23 93.005154.504197.564250.413101.48849.809104.300127.005204.365136.087162.65259.631107.04879.49032.61841.11670.101116.423152.99228.094
24 20.33432.52925.23631.680-3.66215.19527.64420.86627.822-1403155257.22625.38939.02239.5092.6585.316
28 13.50013.50013.50013.50013.50013.500-----721721721721721721721721721
29/58 915.611850.850833.735796.138922.192915.0401,1 mln1,1 mln947.463933.441789.5051,0 mln862.704736.810958.4491,2 mln972.1921,3 mln1,2 mln1,1 mln
29 ---------------12.94821.146-231.483238.097
290 ---------------12.94821.146-231.483238.097
3 51.22451.56541.47149.61444.74933.12737.10337.32632.46930.12326.68328.02623.32528.70721.71127.99320.73326.67726.02525.145
30/36 51.22451.56541.47149.61444.74933.12737.10337.32632.46930.12326.68328.02623.32528.70721.71127.99320.73326.67726.02525.145
40/41 202.985234.234183.108265.265201.260175.963252.665310.751252.129234.204278.676232.195208.059215.270215.465253.094239.829445.514261.771226.293
40 184.313220.364175.115233.284201.246173.349214.119268.163218.702233.757278.676222.934200.571209.935200.393220.407229.261192.205225.160188.089
41 18.67213.8707.99331.982132.61438.54642.58833.428447-9.2617.4875.33515.07232.68810.568253.31036.61138.204
50/53 248.778289.366243.474284.214100.000------------716.089520.164529.332
54/58 407.888271.215359.984191.056572.095701.222764.138784.491658.324664.307476.358743.942625.197488.023716.060861.633686.95373.567113.57483.409
490/1 4.7364.4705.6975.9894.0894.7284.6974.5244.5404.8087.7885.3056.1244.8115.2132.3533.53112.4963.2752.463
Balans: passiva
10/49 1,0 mln1,1 mln1,1 mln1,1 mln1,0 mln982.0111,2 mln2,0 mln2,0 mln2,0 mln1,9 mln2,1 mln2,1 mln2,0 mln1,8 mln1,3 mln1,1 mln1,5 mln1,4 mln1,2 mln
10/15 782.787776.352764.437713.446711.780744.957848.5661,7 mln1,6 mln1,5 mln1,4 mln1,5 mln1,4 mln1,4 mln1,1 mln1,1 mln1,0 mln1,0 mln1,2 mln1,1 mln
10/11 61.50061.50061.50061.50061.50061.50061.50062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.000
10 61.50061.50061.50061.50061.500---------------
100 61.50061.50061.50061.50061.50061.50061.50062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.00062.000
13 721.287714.852702.937651.946650.280683.457787.0661,6 mln1,5 mln1,4 mln1,3 mln1,4 mln1,3 mln1,3 mln1,1 mln1,1 mln975.873985.9891,2 mln1,0 mln
130/1 6.2006.2006.2006.2006.2006.200--------------
130 6.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.2006.1976.1976.1976.1976.1976.1976.1976.197
132 -------71.69189.338106.985124.632142.279159.926177.57318.75018.75018.75018.75018.75018.750
133 715.087708.652696.737645.746644.080677.257780.8661,6 mln1,4 mln1,3 mln1,2 mln1,3 mln1,2 mln1,1 mln1,1 mln1,0 mln950.925961.0421,1 mln992.208
14 0000----------------
16 -------35.29447.05958.82370.58882.35294.117105.882------
168 -------35.29447.05958.82370.58882.35294.117105.882------
17/49 259.663275.031305.598378.285325.400237.054329.532302.475378.758447.660461.082549.461635.213584.022648.172152.015103.770450.654169.570142.467
17 -07.22628.74850.035--101.981157.238210.404261.557310.774358.129403.691447.529-----
170/4 -07.22628.74850.035--101.981157.238210.404261.557310.774358.129403.691447.529-----
42/48 257.994274.925296.572347.737273.565235.254327.732198.694219.720235.456197.725236.886275.284178.531198.843150.215101.970448.854167.770140.667
42 07.22621.52121.28721.056--55.25753.16651.15349.21747.35445.56243.83842.178-----
43 -----00------------4.974
430/8 -----00------------4.974
44 78.76489.390109.314185.767107.53886.479151.999116.581134.918138.13897.709152.731197.403110.596122.007128.60881.790137.206155.736116.597
440/4 78.76489.390109.314185.767107.53886.479151.999116.581134.918138.13897.709152.731197.403110.596122.007119.90574.878129.491144.078109.878
441 ---------------8.7036.9127.71511.6596.718
46 105-------------------
45 34.12432.50320.06515.68316.73923.54219.53326.85523.57738.10442.73929.96626.27418.05334.65813.54712.12051.5905.04712.728
450/3 11.9287.4354.9842.42110.20811.880-9871.27215.10117.7346.7257.4594.8418.465---1.0733.534
454/9 22.19625.06815.08113.2626.53111.66219.53325.86822.30523.00325.00523.24118.81513.21226.19313.54712.12051.5903.9739.195
47/48 145.000145.806145.671125.000128.233125.233156.200-8.0608.0608.0606.8356.0456.045-8.0608.060260.0586.9876.367
492/3 1.6701071.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.8001.800
Resultatenrekening
76A -07.0252.479----------------
9900 421.778409.467460.604322.821244.584204.5401,3 mln628.557540.301545.840482.831494.247415.597656.399388.747358.410302.345350.289347.250354.577
62 126.332130.729128.686115.91585.873100.324219.697210.063203.723190.220212.252178.639165.800120.795116.279117.87093.36796.95263.72897.633
630 76.67671.09268.50651.36342.81869.082844.338201.765221.005182.578184.855142.764169.261206.522156.89997.24695.194107.491118.98451.485
631/4 17.6590251.002-1.9726.1101.685--5.217---50.884-----4.697
640/8 1.4401.3862.0771.5631.7642.8236.1435.7325.4506.7396.6805.75310.7027.0775.4004.2514.8154.1753.6774.333
66A ------1.9305004.0031.036-5.109-1.8327.72110.3339912.885-5.036
9901 199.671206.260261.310152.978114.12930.340191.092208.812106.119165.26773.826167.09169.834372.889110.169139.044108.969141.672160.862196.429
75/76B 4.2134.4774.2536.1354.3752.1452.3351.3401.2673981.9492.4553.1326.36012.09010.12214.08838.12327.51525.811
75 4.2134.4774.2536.1354.3752.1452.3351.3401.2673981.9492.4553.1326.36012.09010.12214.08838.12327.51525.811
65/66B 5708291.5351.2661.3441.2817.9687.60210.00611.95413.44015.35117.61018.8785.699278415414376308
65 5708291.5351.2661.3441.2817.9687.60210.00611.95413.44015.35117.61018.8785.699278415414376308
9903 203.314209.908264.027157.847117.16031.204185.458202.55097.380153.71262.336149.08755.356358.539108.837138.555121.652176.495188.001216.896
67/77 51.87952.99368.03631.18225.3379.81351.74460.72740.15360.93522.92745.12917.49824.48421.74532.78323.70846.20241.40057.919
9904 151.435156.915195.991126.66691.82321.390145.479153.58868.992104.54251.174115.72349.623228.17487.092105.77297.944130.293146.601158.978
789 ------8.82317.64717.64717.64717.64717.64717.647-------
689 -------------158.823------
9905 151.435156.915195.991126.66691.82321.390154.302171.23586.639122.18968.821133.37067.27069.35187.092105.77297.944130.293146.601158.978
Resultaatverwerking
9906 151.435156.915195.991126.66691.82321.390154.302171.23586.639122.18968.821133.37067.27069.35187.092105.77297.944130.293146.601158.978
791/2 ---033.177103.610200.000---149.800------169.707--
691/2 6.43511.91550.9911.666--29.302171.23578.579114.12960.761125.31059.21061.29179.03297.71289.884-138.541150.918
6921 6.43511.91550.9911.666--29.302171.23578.579114.12960.761125.31059.21061.29179.03297.71289.884-138.541150.918
694/7 145.000145.000145.000125.000125.000125.000325.000-8.0608.060157.8608.0608.0608.0608.0608.0608.060300.0008.0608.060
694 145.000145.000145.000125.000125.000125.000325.000-8.0608.060157.8608.0608.0608.0608.0608.0608.060300.0008.0608.060
Sociale balans
9087 3,403,55,95,54,54,95,154,45,14,3443,43,5332,13,6
Gepresteerde uren1013 4.186-4.3244.1972.7813.8028.3488.7578.4737.6598.4917.2286.7945.9935.9305.8985.0935.0023.8356.384
Document PDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDF

De jaarrekeningen van 22 oudere boekjaren (1984-2005) zijn neergelegd als document zonder cijfergegevens, bijvoorbeeld als scan.

De toelichting bij deze jaarrekening telt 11 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 10-07-2026.

Download als CSV

Neerleggingen

elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 volledig schema 10-07-2026 2026-00287029 PDF
31-12-2024 verkort schema 24-06-2025 2025-00171632 PDF
31-12-2023 verkort schema 10-07-2024 2024-00226122 PDF
31-12-2022 verkort schema 03-07-2023 2023-00188301 PDF
31-12-2021 verkort schema 30-06-2022 2022-20114043 PDF
31-12-2020 verkort schema 30-06-2021 2021-27700021 PDF
31-12-2019 verkort schema 15-07-2020 2020-30100370 PDF
31-12-2018 verkort schema 11-07-2019 2019-32300448 PDF
31-12-2017 verkort schema 06-07-2018 2018-30700123 PDF
31-12-2016 verkort schema 14-07-2017 2017-31600310 PDF
31-12-2015 verkort schema 13-07-2016 2016-31100092 PDF
31-12-2014 verkort schema 09-07-2015 2015-29000530 PDF
31-12-2013 verkort schema 10-07-2014 2014-29700027 PDF
31-12-2012 verkort schema 17-07-2013 2013-31700189 PDF
31-12-2011 verkort schema 09-07-2012 2012-27100500 PDF
31-12-2010 verkort schema 15-07-2011 2011-29800588 PDF
31-12-2009 verkort schema 28-06-2010 2010-23900582 PDF
31-12-2008 verkort schema 29-06-2009 2009-33000206 PDF
31-12-2007 verkort schema 24-07-2008 2008-46000222 PDF
31-12-2006 verkort schema 29-06-2007 2007-32100254 PDF
31-12-2005 verkort schema 24-07-2006 2006-50204847 PDF
31-12-2004 verkort schema 03-06-2005 2005-20201645 PDF
31-12-2003 verkort schema 18-06-2004 2004-27100374 PDF
31-12-2002 verkort schema 03-07-2003 2003-38700562 PDF
31-12-2001 verkort schema 31-05-2002 2002-16000758 PDF
31-12-2000 verkort schema 11-05-2001 2001-12403104 PDF
31-12-1999 verkort schema 04-07-2000 2000-37000196 PDF
31-12-1998 verkort schema 16-07-1999 1999-34702957 PDF
31-12-1997 verkort schema 16-07-1998 1998-33700114 PDF
31-12-1996 verkort schema 07-07-1997 1997-28305114 PDF
31-12-1995 verkort schema 10-07-1996 1996-33301359 PDF
31-12-1994 verkort schema 06-07-1995 1995-37300224 PDF
31-12-1993 verkort schema 13-06-1994 1994-14505279 PDF
31-12-1992 verkort schema 06-07-1993 1993-23900044 PDF
31-12-1991 verkort schema 23-07-1992 1992-24600631 PDF
31-12-1990 verkort schema 26-07-1991 1991-20002113 PDF
31-12-1989 verkort schema 23-07-1990 1990-18701383 PDF
31-12-1988 verkort schema 03-07-1989 1989-13803388 PDF
31-12-1987 verkort schema 12-09-1988 1988-20300876 PDF
31-12-1986 verkort schema 16-07-1987 1987-17601174 PDF
31-12-1985 verkort schema 01-04-1987 1987-04201898 PDF
31-12-1984 verkort schema 05-02-1986 1986-01601945 PDF

Kerncijfers en ratio's

per boekjaar, berekend uit de jaarrekening
Post Verloop20252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009200820072006
276.347277.352329.815204.341156.94799.4211,0 mln410.577327.125347.846258.682309.855239.095579.411267.067236.290204.163249.163279.846247.913
228.111228.007264.497178.029134.64290.472989.816355.353289.997287.121236.029258.487218.884434.696243.991203.018193.137237.784265.585210.462
2.98235.3269.213231.96890.83516.55759.52977.675187.250109.937198.7116.145124.356681.946855.07657.37240.345100.818233.07619.486
136.673-88.769168.928-381.039-129.127-62.915-20.353126.166-5.983187.949-267.585118.746137.174-228.037-145.572174.680613.386-40.00730.165-
657.618575.926537.163448.400648.627679.786730.871938.398727.742697.986591.780772.582587.420558.279759.6051,0 mln870.221825.489988.522964.073
75,1%73,8%71,4%65,3%68,6%75,9%72,0%83,5%78,4%74,6%72,4%70,4%65,6%66,2%63,7%88,2%90,9%69,9%87,8%88,3%
3,553,092,812,293,373,893,235,724,313,963,994,263,134,134,827,719,532,846,897,85
3,352,912,672,153,213,753,125,534,163,843,864,143,053,974,717,529,332,786,747,67
0,330,350,400,530,460,320,390,180,240,300,330,370,460,430,570,130,100,430,140,13
19,3%20,2%25,6%17,8%12,9%2,9%17,1%9,0%4,5%7,0%3,7%7,7%3,6%16,9%7,7%9,3%9,4%12,4%12,0%14,7%
14,5%14,9%18,3%11,6%8,9%2,2%12,3%7,5%3,5%5,2%2,7%5,4%2,3%11,2%4,9%8,2%8,6%8,7%10,6%13,0%
meer dan 100meer dan 100meer dan 100meer dan 100meer dan 100---------------

EBIT-marge: niet opgenomen in deze neerlegging.

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.

Sociale balans

Post31-12-202531-12-202331-12-202231-12-2021
Werknemers op de balansdatum4436
voltijds3325
deeltijds1111
in voltijdse equivalenten3,83,52,55,5
3,43,55,93,4
Met een vast contract3333
In dienst gekomen3-14
Uit dienst gegaan3-03
Opleidingsuren769---

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20252024202320222021
Materiële vaste activa€ 2.982€ 35.326€ 9.213€ 231.968€ 90.835
Financiële vaste activa€ 0----
€ 76.676€ 71.092€ 68.506€ 51.363€ 42.818

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Inzichten over Dataprint

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 3% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2022. Dat is de tweede daling op rij.

Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 26,2% naar 24,9%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.

Bestuur & eigendom

Bestuur

5 bestuurders, 1 in het dagelijks bestuur, laatste wijziging in 2024
Bestuurder
benoemd bij akte van 12-01-2024
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 10-07-2026
Bestuurder en gedelegeerd bestuurder, vaste vertegenwoordiger De Rop Hans
benoemd bij akte van 12-01-2024
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 10-07-2026
Bestuurder, vaste vertegenwoordiger Massagé Joeri
benoemd bij akte van 12-01-2024
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 10-07-2026
Bestuurder, vaste vertegenwoordiger Leloup Peter
benoemd bij akte van 12-01-2024
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 10-07-2026
Bestuurder
benoemd bij akte van 12-01-2024
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 10-07-2026
Di-ReCt
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“Artikel 19: Vertegenwoordiging van de vennootschap 1. Alle akten die de vennootschap verbinden, in en buiten rechte, zijn geldig wanneer zij…”
akte van 12-01-2024
Vaste vertegenwoordigers 3
De Rop Hans
Vaste vertegenwoordiger, voor Di-ReCt
benoemd bij akte van 12-01-2024
Vaste vertegenwoordiger, voor PIT & PIT
benoemd bij akte van 12-01-2024
Massagé Joeri
Vaste vertegenwoordiger, voor GRAAFVIS
benoemd bij akte van 12-01-2024

Functiehouders in de KBO →

Mandaten door de jaren

8 namen, de streepjeslijn is vandaag
Di-ReCt
Bestuurder, Gedelegeerd bestuurder
PIT & PIT
Bestuurder
Baeyens Cyriel
Bestuurder
GRAAFVIS
Bestuurder
DI-SIGN
Bestuurder
Leloup Peter
Bestuurder
LeidingBestuurVroegermandaat liep al vóór de eerste vermelding
Mandaten als lijst
  • Di-ReCt
    • Bestuurder, van 01-12-2006 tot heden
    • Gedelegeerd bestuurder, al vóór 12-01-2024 en nog in functie
  • PIT & PIT
    • Bestuurder, van 29-06-2007 tot heden
  • Baeyens Cyriel
    • Bestuurder, van 27-01-2014 tot heden
  • GRAAFVIS
    • Bestuurder, benoemd bij akte van 09-07-2020, nog in functie
  • Vandessel Josse Andre Wilfried Maria
    • Bestuurder, al vóór 31-12-2023 en nog in functie
  • DI-SIGN
    • Bestuurder, tot 12-01-2024
  • Leloup Peter
    • Bestuurder, tot 12-01-2024
  • Vandermeersch Piet
    • Bestuurder, tot 09-07-2020

Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Zeggenschap

Moeder
Eigen vermogen € 735.923
Winst € 74.498 in 2025 (winst € 76.697 in 2024)
Checked score 95
50,14%
Deze onderneming
Dataprint
Eigen vermogen € 782.787
Winst € 151.435 in 2025

en 2 andere aandeelhouders

Kapitaal

Kapitaal
€ 61.500
Aandelen
1.400
Inbreng per aandeel
€ 43,93
Eigen vermogen per aandeel
€ 559 in 2025
Bron
akte van 12-01-2024

Eigenaars door de jaren

zoals de jaarrekeningen ze vermelden
24,93% tot 2024
Eigenaars als lijst

Bron: deelnemingenlijsten in de jaarrekeningen van de eigenaars

DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Mandaat uittredende niet-herbenoemde houdt onmiddellijk op na algemene vergadering over herverkiezing, algemene vergadering kan mandaat elke…
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste vrijdag van juni om 10:00

Aandeelhouders

3 eigenaars

Eigenaars 3

Netwerk & groep

Groep

DI-RECT heeft 1 directe dochter (jaarrekening per 30-06-2025), de balk is het eigen vermogen in euro
MoederDI-RECT1 deelneming, 1 land jaarrekening per 30-06-2025

België 1 Eigen vermogen Resultaat

  • BE Dataprint50,14% € 782.787 resultaat € 151.435

Bron: deelnemingenlijst in de jaarrekening 30-06-2025 van DI-RECT. Elke deelneming staat met haar eigen laatste jaarrekening.

Op hetzelfde adres

Herdebeekstraat 2A, 1701 Dilbeek · 2 andere ondernemingen
j&f concept
vestiging sinds 01-01-2017 · opgericht in 2007 · jaarrekening te laat
balanstotaal € 120.000 (2023)
0887.338.875
BTWE Groep Dataprint
zetel sinds 06-04-2020
opgericht in 2020
0745.839.730

Verbindingen & netwerk

5 huidige bestuurders
Diepte

In het netwerk verkent u de banden van Dataprint.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Tijdlijn

52 gebeurtenissen sinds 1983

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027

2026
Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0425139419
Jaarrekening 2025 neergelegd NBBvolledig schema · 21 dagen voor het einde van de termijn
2025
Jaarrekening 2024 neergelegd PDFverkort schema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2024
Jaarrekening 2023 neergelegd PDFverkort schema · 21 dagen voor het einde van de termijn
5 bestuurders benoemd, 5 ontslagenOntslagen: DI-SIGN, Di-ReCt (gedelegeerd bestuurder), Leloup Peter, Baeyens Cyriel en GRAAFVIS · Benoemingen: Di-ReCt (gedelegeerd bestuurder), PIT, Baeyens Cyriel, GRAAFVIS en Vandessel Josse Andre Wilfried Maria · Vaste vertegenwoordigers: De Rop Hans, Leloup Peter en Massagé Joeri · Algemene vergadering van 18-12-202324 punten ▸

Open de akte in het Staatsblad

2023
Jaarrekening 2022 neergelegd PDFverkort schema · 28 dagen voor het einde van de termijn
2022
Jaarrekening 2021 neergelegd PDFverkort schema · 31 dagen voor het einde van de termijn
2021
Jaarrekening 2020 neergelegd PDFverkort schema · 31 dagen voor het einde van de termijn
2020
Zwakste boekjaar netto € 21.390 ▼85,3% Het nettoresultaat zakt naar € 21.390, het laagste van 2006 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
Jaarrekening 2019 neergelegd PDFverkort schema · 16 dagen voor het einde van de termijn
1 bestuurder benoemd, 1 ontslag, 1 herbenoemingOntslag: Vandermeersch Piet · Benoeming: BV Graafvis · Vaste vertegenwoordiger: Massagé Joeri · Algemene vergadering van 26-06-20206 punten ▸

Open de akte in het Staatsblad

Splitsing: DATAPRINT splitst af naar BV HAJO SERVICESLELOUP Peter bezit 100 aandelen · DI-RECT bezit 549 aandelen · VANDESSEL Josse bezit 599 aandelen9 punten ▸
  • Splitsing, partiële splitsing door oprichting nieuwe vennootschap, unaniem
  • Boekhoudkundige uitwerking, 01-07-2019
  • Kapitaal, € 61.500, 1.400 aandelen
  • LELOUP Peter bezit 100 aandelen
  • DI-RECT bezit 549 aandelen
  • VANDESSEL Josse bezit 599 aandelen
  • DE ROP, Hans bezit 152 aandelen
  • Onroerend goed, inbreng door partiële splitsing
  • Statutenwijziging, artikel 5
  • De akte bevat nog 5 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

2019
Voorstel tot splitsing: Dataprint splitst af naar HAJO SERVICESVaste vertegenwoordigers: Hars De Rop, Josse Vandessel en Hans De Rop · Statutaire naam: HAJO SERVICES · Startkapitaal € 500, 1.400 aandelen · Bestuursvergadering van 05-11-201917 punten ▸
  • Bestuursvergadering, 05-11-2019
  • Splitsing, partiële splitsing, bedrijfstak met eigen opbrengsten
  • Oprichting, 28-12-1983
  • Kapitaal, € 62.000, 1.400 aandelen
  • Samenstelling bestuur, BVBA DI-RECT (gedelegeerd bestuurder), 2 keer vermeld in de akte
  • Samenstelling bestuur, BVBA DI-SIGN (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, Peter Leloup (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, Piet Vandermeersch (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, Cyriel Baeyens (bestuurder)
  • Vaste vertegenwoordiger, Hars De Rop
  • Vaste vertegenwoordiger, Josse Vandessel
  • Statutaire naam, HAJO SERVICES
  • Statutaire rechtsvorm, Besloten Vennootschap
  • Statutaire zetel, Diepestraat 25, 9300 AALST
  • Startkapitaal, € 500, 1.400 aandelen
  • Vaste vertegenwoordiger, Hans De Rop
  • Boekhoudkundige uitwerking, 01-07-2019
  • De akte bevat nog 13 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Jaarrekening 2018 neergelegd PDFverkort schema · 20 dagen voor het einde van de termijn
2018
Jaarrekening 2017 neergelegd PDFverkort schema · 25 dagen voor het einde van de termijn
2017
Jaarrekening 2016 neergelegd PDFverkort schema · 17 dagen voor het einde van de termijn
2016
Jaarrekening 2015 neergelegd PDFverkort schema · 18 dagen voor het einde van de termijn
2015
Jaarrekening 2014 neergelegd PDFverkort schema · 22 dagen voor het einde van de termijn
2014
Jaarrekening 2013 neergelegd PDFverkort schema · 21 dagen voor het einde van de termijn
2013
Jaarrekening 2012 neergelegd PDFverkort schema · 14 dagen voor het einde van de termijn
2012
Hoogste resultaat van 2006 tot 2025 netto € 228.174 ▲162% Het bedrijfsresultaat van € 372.889 en het nettoresultaat van € 228.174 zijn allebei een record.
Jaarrekening 2011 neergelegd PDFverkort schema · 22 dagen voor het einde van de termijn
2011
Jaarrekening 2010 neergelegd PDFverkort schema · 16 dagen voor het einde van de termijn
2010
Jaarrekening 2009 neergelegd PDFverkort schema · 33 dagen voor het einde van de termijn
2009
Liquiditeit meer dan verdrievoudigd liquiditeit 9,53 De liquiditeit stijgt van 2,84 naar 9,53. De schulden op korte termijn zakken van € 448.854 naar € 101.970.
Jaarrekening 2008 neergelegd PDFverkort schema · 32 dagen voor het einde van de termijn
2008
Jaarrekening 2007 neergelegd PDFverkort schema · 7 dagen voor het einde van de termijn
2007
Jaarrekening 2006 neergelegd PDFverkort schema · 32 dagen voor het einde van de termijn
2006
Jaarrekening 2005 neergelegd PDFverkort schema
2005
Jaarrekening 2004 neergelegd PDFverkort schema
2004
Jaarrekening 2003 neergelegd PDFverkort schema
2003
Jaarrekening 2002 neergelegd PDFverkort schema
2002
Jaarrekening 2001 neergelegd PDFverkort schema
2001
Jaarrekening 2000 neergelegd PDFverkort schema
2000
Jaarrekening 1999 neergelegd PDFverkort schema
1999
Jaarrekening 1998 neergelegd PDFverkort schema
1998
Jaarrekening 1997 neergelegd PDFverkort schema
1997
Jaarrekening 1996 neergelegd PDFverkort schema
1996
Jaarrekening 1995 neergelegd PDFverkort schema
1995
Jaarrekening 1994 neergelegd PDFverkort schema
1994
Jaarrekening 1993 neergelegd PDFverkort schema
1993
Jaarrekening 1992 neergelegd PDFverkort schema
1992
Jaarrekening 1991 neergelegd PDFverkort schema
1991
Jaarrekening 1990 neergelegd PDFverkort schema
1990
Jaarrekening 1989 neergelegd PDFverkort schema
1989
Jaarrekening 1988 neergelegd PDFverkort schema
1988
Jaarrekening 1987 neergelegd PDFverkort schema
1987
Jaarrekening 1986 neergelegd PDFverkort schema
Jaarrekening 1985 neergelegd PDFverkort schema
1986
Jaarrekening 1984 neergelegd PDFverkort schema
1984
Eerste vestiging Herdebeekstraat 2A, Dilbeek
1983
Oprichting KBO

Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

Dataprint werd op 28 december 1983 opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 2,0 mln in 2018 naar € 1,0 mln in 2025 en het personeelsbestand van 5,1 naar 3,4 voltijdse equivalenten.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

Identiteit

Ondernemingsnummer
0425.139.419
Btw-nummer
BE 0425.139.419
Peppol-ID
0208:0425139419
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap (NV)
Status
Actief, normale toestand
Opgericht
28-12-1983
Boekjaar
eindigt op 31 december
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste vrijdag van juni om 10:00
akte van 12-01-2024
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als de onderneming uit het Peppol-register verdwijnt.
Naam
Dataprint in het Nederlands
Type entiteit
Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 12-01-2024
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest
akte van 12-01-2024

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
RSZ-activiteiten
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
18120 Overige drukkerijen
18130 Prepress- en premediadiensten
18140 Binderijen en aanverwante diensten
18200 Reproductie van opgenomen media
46150 Handelsbemiddeling in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
82110 Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
RSZ-activiteiten
82190 Fotokopiëren, documentvoorbereiding en andere gespecialiseerde ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2003
Btw-activiteiten
74855 Overige activiteiten i .v.m. administratie, n.e.g. hoofdactiviteit
RSZ-activiteiten
74851 Secretariaten hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
De vennootschap heeft als voorwerp alle bewerkingen die zowel rechtstreeks als onrechtstreeks betrekking hebben op de aankoop, verkoop, vervoer, Invoer, uitvoer, vervaardiging…
22 activiteiten
  1. De vennootschap heeft als voorwerp alle bewerkingen die zowel rechtstreeks als onrechtstreeks betrekking hebben op de aankoop, verkoop, vervoer, Invoer, uitvoer, vervaardiging, verwerking, ontwerpen en vertegenwoordiging van drukwerk, papier, bureel, bureelbenodigdheden en computerbenodigdheden, dit alles in de ruimste zin van het woord.
  2. Zij mag tevens alle goederen verhuren of verkopen die met de handeling of verdeling van voornoemde producten samengaan.
  3. Het ontwerpen, begeleiden en uitvoeren van projecten op grafisch gebied in de ruimste zin van het woord.
  4. Diensten en producten aanbieden welke rechtstreeks of onrechtstreeks verband houden met de diverse aspecten op grafisch gebied.
  5. Detailhandel niet in winkels en exclusief markt- en straathandel en detailhandel via postorderbedrijven of via internet, dit alles in de ruimste zin van het woord en betreffende het ruimste assortiment van producten en diensten.
  6. Groot- en detailhandel in computers, randapparatuur en software.
  7. Alle activiteiten die verband houden met het ontwerpen en programmeren van computerprogramma’s, alle diensten op het gebied van Informaticatechnologie en computer, het verlenen van advies aan de gebruikers over soorten hardware en hun configuratie en de toepassing van bijhorende software.
  8. Alle activiteiten die verband houden met gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten, zoals daar zijn: ruimte bieden voor websites, de activiteiten in verband met gespecialiseerde hosting, webhosting, streaming services, application hosting, het voorzien van toepassingsmodaliteiten, het ter beschikking stellen aan klanten van mainframefaciliteiten op basis van tijdsgebruik, de volledige verwerking van gegevens voor rekening van derden, het maken van gespecialiseerde rapporten op basis van gegevens die geleverd worden door de klant, het nummeren van documenten, het invoeren van gegevens.
  9. Alle activiteiten in verband met webportalen, zoals daar zijn de exploitatie van websites die, door middel van zoekmachines, uitgebreide databases met internetadressen en inhoud voortbrengen en in stand houden en dit in een gemakkelijk raadpleegbaar formaat, de exploitatie van andere websites die fungeren als internetportalen.
  10. Het ontwikkelen van en alle activiteiten met betrekking tot uitgeverijen van software en computerspellen in de ruimste zin van het woord.
  11. Alle activiteiten van decorateur-etalagisten, interieurarchitecten, interieurdecorateurs en gespecialiseerde designers.
  12. Het organiseren van beurzen, tentoonstellingen en het ontwerpen en bouwen van standen en podia.
  13. Projectontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  14. Alle roerende en onroerende verrichtingen, onder meer het ruilen, het verkavelen, kopen en verkopen, het beheer en de uitbating alsmede het huren en verhuren van onroerende en roerende goederen, het zelf oprichten of laten oprichten en/of het verbouwen van gebouwen, dit alles voor eigen rekening of voor rekening van derden, zowel in binnen- als buitenland.
  15. De vennootschap mag adviseren, begeleiden en zakelijke dienstverlening verschaffen aan alle vennootschappen en ondernemingen krachtens contractuele of statutaire aanstelling en het optreden in de hoedanigheid van extern raadgever of als orgaan van de cliënt anderszins.
  16. Zij mag adviezen en bijstand verlenen die rechtstreeks of onrechtstreeks betrekking hebben op het vlak van financiën, technische productie, verkoop, administratie, public relations, communicatie, organisatie, ontwikkeling van de beroepsactiviteiten en algemeen bestuur aan bedrijven, particulieren en overheidsorganisaties.
  17. De vennootschap kan functies van bestuurder, zaakvoerder of van vereffenaar in andere vennootschappen uitoefenen.
  18. Zij mag tevens alle industriële, handels- en financiële, roerende en onroerende verrichtingen uitvoeren die rechtstreeks of onrechtstreeks in verband staan met haar voorwerp, die kunnen bijdragen tot de verwezenlijking en uitbreiding van haar maatschappelijk voorwerp of de maatschappelijke bedrijvigheid kunnen vergemakkelijken.
  19. Zij mag rechtstreeks of onrechtstreeks belangen nemen in alle ondernemingen waarvan het voorwerp met het hare gelijk, gelijkaardig of verwant is of waarvan het voorwerp rechtstreeks of onrechtstreeks kan bijdragen aan de verwezenlijking van haar eigen voorwerp, en aldus door inbreng (van het geheel of een gedeelte van haar maatschappelijk kapitaal), fusie, onderschrijven of op elke andere wijze deelnemen in bestaande of op te richten vennootschappen en ondernemingen.
  20. Zij mag zich met deze versmelten en inbreng doen van het geheel of een gedeelte van haar vermogen.
  21. De eventuele opsommingen in het voorwerp, zoals hierboven vermeld, zijn exemplatief en houden geen beperking in.
  22. De vennootschap kun zich zowel tot waarborg van eigen verbintenissen als tot waarborg van verbintenissen van derden borg stellen, onder meer door haar goederen in hypotheek of in pand te geven, inclusief de eigen handelszaak zo deze zekerheidsstelling niet bedoeld is om de verwerving door derde(n) van aandelen van deze vennootschap mogelijk te maken.
akte van 12-01-2024

Zetel en vestigingen

1 vestiging
Vestiging Sinds Vestigingsnummer
Herdebeekstraat 2A zetel 1701 Dilbeek 01-03-1984 2.024.085.142

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.150 m²
Gebouwen
545 m²
Volume, LiDAR
2.649 m³
Hoogste gebouw
10,1 m
Gebouwen op schaal, elk op zijn eigen perceel
545 m², 10,1 m 545 m², 10,1 m

Ligging

zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
3 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Percelen

Perceel (capakey)Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23037B0293/00H0021.150 m² 1 · 545 m² 10,1 m · 1

Erkenningen

Erkenning duaal leren

1 lopende erkenning
Print en Sign operator duaal (so)
goedgekeurd · 2025 tot 2030