Ga naar inhoud

Dalux Belgium

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefWolstraat 70, 1000 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 124 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0786.648.422
Samenvatting

Dalux Belgium is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 50.565 en een nettoresultaat van € 16.198. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 33% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 22% van 3.321 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’s
NACE 62100Groothandel NACE 46500
1 vestiging
Schaal
€ 440.723balanstotaal 2025
Personeel
5,3 VTE
Eigen vermogen
€ 50.565
Winst
€ 16.198
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
91 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 91verhoogt risicoEigen vermogen € 50.565 (11,5% van het balanstotaal)Omvang: 5,3 VTE, balanstotaal € 440.723verlaagt risicoLiquiditeit 1,98, liquide middelen € 285.600Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
91 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 36+2
eigen vermogen 11,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 75+9
kortlopende schulden 50,5% · geldmiddelen 64,8%
Rentabiliteit 47+5
rendement op activa 3,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.858 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,98 tegenover 1,54 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 50,5% en geldmiddelen: 64,8% van het balanstotaal), maar 88,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 17% op solvabiliteit, 58% op liquiditeit, 20% op rentabiliteit en 78% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,98, liquide middelen € 285.600
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verhoogt risico · Eigen vermogen € 50.565 (11,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 5,3 VTE, balanstotaal € 440.723
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 22% van 3321 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 3321 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 22%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-01-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
1 dag vroeg
2023
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 januari neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Hoogste resultaat van 2023 tot 2025netto € 16.198 ▲142%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Bij de grootste 18% op brutomargesectormediaan € 83.978 · 3.312 bedrijven € 690.555 Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 440.723 Bekijk
  • Actief sinds 2022opgericht 30-05-2022 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 440.723
Winst
€ 16.198
Solvabiliteit
11,5%
Balanstotaal▲ 18,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 31-01-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’sNACE 62100
Opgericht
30-05-2022
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.