Ga naar inhoud

Daily Beauty

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefEuropalaan 97, 1500 Halle, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.045.045
Samenvatting

Daily Beauty is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Daily Beauty een eigen vermogen van € 18.531 en een nettoresultaat van € 6.531. De solvabiliteit is hoger dan bij 32% van de 5.718 ondernemingen in de sector persoonlijke dienstverlening (NACE 96, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 30-07-2024 Normale toestand
Activiteit
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen NACE 96220en 1 andere
Paritair comité
314 Paritair Comité voor het kappersbedrijf en de schoonheidszorgen · jaarrekening 30-06-2025
Vestigingseenheid
2.363.598.604 1500 Halle, sinds 30-07-2024
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 82.289
Omzet
≈ € 190.000
geschat
Winst
€ 6.531
Eigen vermogen
€ 18.531
Balanstotaal
€ 539.681
Werknemers op 30-06-2025
2
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 4.293Eigen vermogen € 18.531 (3,4% van het balanstotaal)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 539.681Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 38% van de microbedrijven in de sector persoonlijke dienstverlening (NACE 96)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 28
eigen vermogen 3,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 42
kortlopende schulden 23,7% · geldmiddelen 0,8%
Rentabiliteit 70
rendement op activa 1,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.625 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop over 24 maanden 08-2025: 1,6% 09-2025: 1,6%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 11-2025 01-2026: 2,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 2,4%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 2,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 2,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 2,5%▼ -0,2 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 2,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 2,9%▲ +0,3 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 2,9%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 2,9%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 1,2%▼ -1,7 procentpunten tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 1,2%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,29, onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 23,7% en de geldmiddelen 0,8% van het balanstotaal. Van het actief is 96,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 96, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 32% van hen, de liquiditeit beter dan bij 34% en de rentabiliteit beter dan bij 49%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 539.681
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 4.293
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 18.531 (3,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest uiterlijk op 31-01-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 27-01-2026, 4 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
4 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingOprichters: LUYCKX Wouter en BELLEMANS Deli · Startkapitaal: 100 aandelen · Benoemingen: LUYCKX Wouter (niet-statutair bestuurder) en BELLEMANS Deli (niet-statutair bestuurder)
Alle 2 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Daily Beauty: schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 383.000 en € 864.000, opgericht tussen 2023 en 2025.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Daily Beauty Halle€ 539.681€ 82.289
Yaiza Limited Vilvoorde€ 383.053€ 56.972
La Vie en Rose Ternat€ 511.875€ 59.890
VeraBEPA Antwerpen€ 576.168€ 50.902
LMJ Gerpinnes€ 403.722€ 84.919
INSTANT MAGIC Wezembeek-Oppem€ 447.358€ 100.359
Preva Bel Mol€ 864.087€ 91.560
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Daily Beauty

Wat is het ondernemingsnummer van Daily Beauty?
Het ondernemingsnummer van Daily Beauty is 1012.045.045. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1012.045.045.
Waar is Daily Beauty gevestigd?
De zetel is gevestigd op Europalaan 97, 1500 Halle.Ondernemingsgegevens
Wat doet Daily Beauty?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220).
Wat is de rechtsvorm van Daily Beauty?
De rechtsvorm van Daily Beauty is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Daily Beauty opgericht?
Daily Beauty werd opgericht op 30-07-2024.
Is Daily Beauty nog actief?
Ja, Daily Beauty staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Daily Beauty?
Daily Beauty had in boekjaar 2025 gemiddeld 1,2 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt Daily Beauty?
Daily Beauty vermeldt in haar jaarrekening 30-06-2025 paritair comité 314 (Paritair Comité voor het kappersbedrijf en de schoonheidszorgen).
Wat is de omzet van Daily Beauty?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 190.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 82.289 en van 33 vergelijkbare ondernemingen (NACE 962). Het ligt waarschijnlijk tussen € 150.000 en € 230.000.
Maakt Daily Beauty winst?
In boekjaar 2025 boekte Daily Beauty een winst van € 6.531.
Waar vind ik de jaarrekening van Daily Beauty?
Daily Beauty legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.