Resultaat
Het resultaat daalde in 2010 van € 160.211 naar € 23.292.
Het resultaat daalde in 2010 van € 160.211 naar € 23.292.
De schulden op korte termijn dalen van € 141.580 naar € 39.127.
De laatste vijf jaarrekeningen zijn 34 tot 45 dagen voor het einde van de termijn neergelegd.
Inactief. De laatste jaarrekening is die over boekjaar 2010.
Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Omzet ≈ € 160.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 65.000 en € 390.000.
| Post | Verloop | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans: activa | ||||||
Totaal activa20/58 |
888.080 | 980.916 | 1,0 mln | 968.891 | 1,2 mln | |
Vaste activa21/28 |
824.436 | 837.779 | 850.585 | 863.748 | 1,1 mln | |
Materiële vaste activa22/27 |
179 | 13.521 | 26.327 | 39.490 | 51.086 | |
Installaties, machines en uitrusting23 |
179 | 750 | 784 | 1.176 | - | |
Meubilair en rollend materieel24 |
- | 12.771 | 25.543 | 38.314 | 51.086 | |
Financiële vaste activa28 |
824.258 | 824.258 | 824.258 | 824.258 | 1,0 mln | |
Vlottende activa29/58 |
63.643 | 143.137 | 184.546 | 105.143 | 107.015 | |
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 |
25.417 | 102.286 | 29.700 | 48.331 | 76.213 | |
Handelsvorderingen40 |
22.736 | 17.049 | 22.363 | 29.731 | 42.420 | |
Overige vorderingen41 |
2.681 | 85.237 | 7.336 | 18.600 | 33.793 | |
Liquide middelen54/58 |
37.661 | 40.220 | 153.517 | 56.042 | 25.403 | |
Overlopende rekeningen490/1 |
566 | 632 | 1.330 | 770 | 5.399 | |
| Balans: passiva | ||||||
Totaal passiva10/49 |
888.080 | 980.916 | 1,0 mln | 968.891 | 1,2 mln | |
Eigen vermogen10/15 |
848.953 | 825.661 | 798.783 | 633.465 | 538.086 | |
Inbreng10/11 |
371.840 | 371.840 | 371.840 | 371.840 | 371.840 | |
Geplaatst kapitaal100 |
371.840 | 371.840 | 371.840 | 371.840 | 371.840 | |
Reserves13 |
37.184 | 37.184 | 37.184 | 37.184 | 37.184 | |
Wettelijke reserve130 |
37.184 | 37.184 | 37.184 | 37.184 | 37.184 | |
Overgedragen winst (verlies)14 |
439.929 | 416.637 | 389.759 | 224.441 | 129.062 | |
Schulden17/49 |
39.127 | 155.255 | 236.348 | 335.426 | 629.203 | |
Schulden op meer dan één jaar17 |
- | - | - | 19.223 | 37.542 | |
Financiële schulden170/4 |
- | - | - | 19.223 | 37.542 | |
Schulden op ten hoogste één jaar42/48 |
39.127 | 141.580 | 228.444 | 307.495 | 574.281 | |
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 |
- | - | 19.223 | 18.319 | 17.458 | |
Handelsschulden44 |
11.250 | 2.753 | 2.008 | 2.099 | 5.226 | |
Leveranciers440/4 |
11.250 | 2.753 | 2.008 | 2.099 | 5.226 | |
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 |
3.300 | 5.494 | 1.780 | 624 | 1.191 | |
Belastingen450/3 |
3.300 | 5.494 | 1.780 | 624 | 1.191 | |
Overige schulden47/48 |
24.576 | 133.333 | 205.433 | 286.452 | 550.405 | |
Overlopende rekeningen492/3 |
- | 13.675 | 7.904 | 8.708 | 17.380 | |
| Resultatenrekening | ||||||
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A |
- | - | - | - | 7.156 | |
Bruto bedrijfsmarge9900 |
23.007 | 30.214 | 39.515 | 38.535 | 36.771 | |
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 |
13.342 | 13.342 | 13.163 | 13.163 | 12.771 | |
Andere bedrijfskosten640/8 |
1.738 | 1.715 | 1.902 | 4.627 | 2.195 | |
Niet-recurrente bedrijfskosten66A |
- | - | - | 40.000 | - | |
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 |
7.927 | 15.157 | 24.450 | 20.745 | 21.805 | |
Financiële opbrengsten75/76B |
28.618 | 168.284 | 173.463 | 147.251 | 52.819 | |
Recurrente financiële opbrengsten75 |
28.618 | 168.284 | 173.463 | 147.251 | 52.819 | |
Financiële kosten65/66B |
140 | 6.465 | 17.827 | 23.720 | 30.157 | |
Recurrente financiële kosten65 |
140 | 6.465 | 17.827 | 23.720 | 30.157 | |
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 |
36.405 | 176.975 | 180.086 | 104.276 | 51.623 | |
Belastingen op het resultaat67/77 |
13.113 | 16.764 | 14.768 | 8.897 | 8.638 | |
Winst (verlies) van het boekjaar9904 |
23.292 | 160.211 | 165.318 | 95.379 | 42.986 | |
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 |
23.292 | 160.211 | 165.318 | 95.379 | 42.986 | |
| Resultaatverwerking | ||||||
Te bestemmen winst (verlies)9906 |
439.929 | 549.970 | 389.759 | 224.441 | 129.062 | |
Uit te keren winst694/7 |
- | 133.333 | - | - | - | |
Vergoeding van de inbreng (dividend)694 |
- | 133.333 | - | - | - | |
| Document | ||||||
De jaarrekeningen van 10 oudere boekjaren (1996-2005) zijn neergelegd als document zonder cijfergegevens, bijvoorbeeld als scan.
Bron: Jaarrekening 2010 (PDF), neergelegd op 16-06-2011.
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2010 | verkort schema | 16-06-2011 | 2011-17900589 | |
| 31-12-2009 | verkort schema | 17-06-2010 | 2010-19200040 | |
| 31-12-2008 | verkort schema | 25-06-2009 | 2009-30200294 | |
| 31-12-2007 | verkort schema | 19-06-2008 | 2008-26000298 | |
| 31-12-2006 | verkort schema | 27-06-2007 | 2007-31800133 | |
| 31-12-2005 | verkort schema | 28-06-2006 | 2006-32700023 | |
| 31-12-2004 | verkort schema | 22-06-2005 | 2005-28500281 | |
| 31-12-2003 | verkort schema | 15-07-2004 | 2004-44600148 | |
| 31-12-2002 | verkort schema | 03-07-2003 | 2003-33600253 | |
| 31-12-2001 | verkort schema | 09-07-2002 | 2002-34300170 | |
| 31-12-2000 | verkort schema | 03-07-2001 | 2001-31100112 | |
| 31-12-1999 | verkort schema | 20-07-2000 | 2000-43400283 | |
| 31-12-1998 | verkort schema | 15-06-1999 | 1999-17900575 | |
| 31-12-1997 | verkort schema | 17-06-1998 | 1998-17800589 | |
| 31-12-1996 | verkort schema | 17-06-1997 | 1997-15803667 |
| Post | Verloop | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EBITDA | 21.269 | 28.499 | 37.614 | 33.909 | 34.576 | |
| Kasstroom | 36.634 | 173.554 | 178.481 | 108.543 | 55.757 | |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | 0 | 536 | 0 | 1.568 | 63.857 | |
| Verandering liquide middelen | -2.559 | -113.297 | 97.475 | 30.639 | - | |
| Werkkapitaal | 24.517 | 1.557 | -43.898 | -202.352 | -467.266 | |
| Solvabiliteit | 95,6% | 84,2% | 77,2% | 65,4% | 46,1% | |
| Liquiditeit | 1,63 | 1,01 | 0,81 | 0,34 | 0,19 | |
| Schuldgraad | 0,05 | 0,19 | 0,30 | 0,53 | 1,17 | |
| ROE | 2,7% | 19,4% | 20,7% | 15,1% | 8,0% | |
| ROA | 2,6% | 16,3% | 16,0% | 9,8% | 3,7% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.
Het bedrijfsresultaat van 2010 is 48% lager dan in 2009 en het laagste sinds 2006. Dat is de tweede daling op rij.
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 15,8% naar 4,4%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekening 2010. Elke deelneming staat met haar eigen laatste jaarrekening.
| Naam | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAMMER Electronics | 25,16% | ||||
| Bruker Belgium | 15% | ||||
| INVESBO | 13,05% | ||||
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekeningen
Zie de functiehouders in de KBO.
Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
DACO staat niet meer in de KBO.
Ziet u iets dat niet klopt of mist u iets, dan horen wij het graag.