D'ENNEKE
Ontbonden en vereffend op 05-06-2026Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 18-06-2026 bij de NBB alle 19 neerleggingen
Eigen vermogen
€ 160.553▲ 3,4%
2024 · € 155.289
Totaal activa
€ 182.082▼ 13,8%
2024 · € 211.214
Nettoresultaat
€ 5.264▼ 90,1%
2024 · € 53.404
Werkkapitaal
€ 160.553▼ 0,4%
2024 · € 161.139
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjarenBedrijfsresultaat
-€ 2.787
2025
20182025
Nettoresultaat
€ 5.264
▼ 90,1%
2025
20182025
Eigen vermogen
€ 160.553
▲ 3,4%
2025
20182025
Totaal activa
€ 182.082
▼ 13,8%
2025
20182025
Schulden
€ 21.529
▼ 57,7%
2025
20182025
Werkkapitaal
€ 160.553
▼ 0,4%
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 7.911-€ 20.777▲ 163%€ 16.078▼ 22,6%€ 13.864▼ 13,8%€ 32.608▲ 135%€ 22.697▼ 30,4%€ 66.763▲ 194%-€ 2.787
Nettoresultaat€ 5.674-€ 14.721▲ 159%€ 11.556▼ 21,5%€ 9.525▼ 17,6%€ 23.109▲ 143%€ 12.936▼ 44,0%€ 53.404▲ 313%€ 5.264▼ 90,1%
Eigen vermogen€ 61.703-€ 76.424▲ 23,9%€ 87.980▲ 15,1%€ 97.505▲ 10,8%€ 120.615▲ 23,7%€ 131.885▲ 9,3%€ 155.289▲ 17,7%€ 160.553▲ 3,4%
Totaal activa€ 104.845-€ 120.882▲ 15,3%€ 128.275▲ 6,1%€ 149.249▲ 16,4%€ 152.316▲ 2,1%€ 174.706▲ 14,7%€ 211.214▲ 20,9%€ 182.082▼ 13,8%
Schulden€ 43.142-€ 44.458▲ 3,0%€ 40.295▼ 9,4%€ 51.744▲ 28,4%€ 31.702▼ 38,7%€ 42.821▲ 35,1%€ 50.925▲ 18,9%€ 21.529▼ 57,7%
Werkkapitaal€ 29.901-€ 53.066▲ 77,5%€ 64.919▲ 22,3%€ 85.637▲ 31,9%€ 111.174▲ 29,8%€ 127.260▲ 14,5%€ 161.139▲ 26,6%€ 160.553▼ 0,4%
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 2.787, na een winst van € 66.763 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2018.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Passiva € 182.082
Eigen vermogen
€ 160.553 ▲ 3,4%
Voorzieningen
€ 0 ▼ 100%
Schulden
€ 21.529 ▼ 57,7%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 24,1% naar 11,8%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
Liquiditeit
8,46▲
2024 · 4,22
Schuldgraad
0,13▼
2024 · 0,33
ROE
3,3%▼
2024 · 34,4%
ROA
2,9%▼
2024 · 25,3%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 21.529▼
2024 · € 50.075
Belastingen
€ 1.611▼
2024 · € 14.171
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 681 | € 7.742 | - | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 14.060 | € 10.169 | € 3.628 | € 338 | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Jaarrekening
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | - | - | - | € 55.714 | € 6.653 | ▼ 88,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 15.485 | € 15.370 | € 15.168 | € 14.060 | € 10.169 | € 3.628 | € 338 | - | - |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen)635/8 | - | - | - | - | - | - | € 5.000 | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 736 | € 1.464 | € 1.259 | € 1.951 | € 120 | ▼ 93,8% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 25.339 | € 36.729 | € 33.885 | € 28.660 | € 44.241 | € 27.584 | € 74.052 | -€ 2.667 | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 7.911 | € 20.777 | € 16.078 | € 13.864 | € 32.608 | € 22.697 | € 66.763 | -€ 2.787 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 186 | € 37 | € 701 | € 2.163 | € 9.761 | ▲ 351% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 23 | € 1.131 | € 74 | € 186 | € 37 | € 701 | € 2.163 | € 9.761 | ▲ 351% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 286 | € 3.127 | € 691 | € 1.351 | € 99 | ▼ 92,6% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 595 | € 873 | € 474 | € 286 | € 3.127 | € 691 | € 1.351 | € 99 | ▼ 92,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 7.339 | € 21.035 | € 15.678 | € 13.765 | € 29.517 | € 22.707 | € 67.575 | € 6.875 | ▼ 89,8% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 1.666 | € 6.314 | € 4.122 | € 4.240 | € 6.408 | € 9.771 | € 14.171 | € 1.611 | ▼ 88,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 5.674 | € 14.721 | € 11.556 | € 9.525 | € 23.109 | € 12.936 | € 53.404 | € 5.264 | ▼ 90,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 5.674 | € 14.721 | € 11.556 | € 9.525 | € 23.109 | € 12.936 | € 53.404 | € 5.264 | ▼ 90,1% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 104.845 | € 120.882 | € 128.275 | € 149.249 | € 152.316 | € 174.706 | € 211.214 | € 182.082 | ▼ 13,8% |
| Vaste activa21/28 | € 44.994 | € 38.767 | € 27.120 | € 13.741 | € 11.314 | € 4.625 | - | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 44.949 | € 38.767 | € 27.120 | € 13.741 | € 11.314 | € 4.625 | - | - | - |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 483 | - | - | - | - | - |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 5.868 | € 6.987 | € 3.892 | - | - | - |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 590 | € 3.979 | € 520 | - | - | - |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | - | - | - | € 6.800 | - | - | - | - | - |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | - | € 348 | € 213 | - | - | - |
| Financiële vaste activa28 | € 45 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 59.851 | € 82.115 | € 101.155 | € 135.508 | € 141.003 | € 170.082 | € 211.214 | € 182.082 | ▼ 13,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | € 10.756 | € 10.756 | € 10.756 | € 10.756 | - | - |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | € 10.756 | € 10.756 | € 10.756 | € 10.756 | - | - |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 12.811 | € 2.162 | € 2.162 | € 2.382 | € 2.382 | € 2.382 | - | - | - |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 2.382 | € 2.382 | € 2.382 | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 10.098 | € 11.254 | € 11.005 | € 30.293 | € 19.535 | € 37.107 | € 37.495 | € 182.082 | ▲ 386% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 17.853 | € 11.832 | € 23.526 | - | - | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 12.441 | € 7.703 | € 13.581 | € 37.495 | € 182.082 | ▲ 386% |
| Liquide middelen54/58 | € 25.387 | € 57.377 | € 76.719 | € 91.388 | € 107.482 | € 118.330 | € 162.963 | - | - |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 689 | € 847 | € 1.507 | - | - | - |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 104.845 | € 120.882 | € 128.275 | € 149.249 | € 152.316 | € 174.706 | € 211.214 | € 182.082 | ▼ 13,8% |
| Eigen vermogen10/15 | € 61.703 | € 76.424 | € 87.980 | € 97.505 | € 120.615 | € 131.885 | € 155.289 | € 160.553 | ▲ 3,4% |
| Inbreng10/11 | € 18.600 | - | - | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | = |
| Reserves13 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 14.796 | € 68.200 | € 68.200 | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | - | - | € 12.936 | € 66.340 | € 66.340 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 41.243 | € 55.964 | € 67.520 | € 77.045 | € 100.155 | € 98.489 | € 68.489 | € 73.753 | ▲ 7,7% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | - | - | - | - | - | - | € 5.000 | - | - |
| Voorzieningen voor risico's en kosten160/5 | - | - | - | - | - | - | € 5.000 | - | - |
| Milieuverplichtingen163 | - | - | - | - | - | - | € 5.000 | - | - |
| Schulden17/49 | € 43.142 | € 44.458 | € 40.295 | € 51.744 | € 31.702 | € 42.821 | € 50.925 | € 21.529 | ▼ 57,7% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 13.192 | € 15.409 | € 3.711 | € 1.873 | € 1.873 | - | - | - | - |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 1.873 | € 1.873 | - | - | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 29.950 | € 29.048 | € 36.237 | € 49.871 | € 29.829 | € 42.821 | € 50.075 | € 21.529 | ▼ 57,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 6.622 | € 3.061 | - | - | - | - |
| Handelsschulden44 | € 18.952 | € 14.000 | € 13.977 | € 26.774 | € 17.234 | € 24.977 | € 4.238 | € 5.000 | ▲ 18,0% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 26.774 | € 17.234 | € 24.977 | € 4.238 | € 5.000 | ▲ 18,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 16.476 | € 9.534 | € 16.179 | € 14.171 | € 16.529 | ▲ 16,6% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 16.476 | € 9.534 | € 16.179 | € 14.171 | € 16.529 | ▲ 16,6% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | - | - | € 1.666 | € 31.666 | - | - |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | - | - | € 850 | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 5.674 | € 14.721 | € 11.556 | € 9.525 | € 23.109 | € 12.936 | € 53.404 | € 5.264 | ▼ 90,1% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 15.485 | € 15.370 | € 15.168 | € 14.060 | € 10.169 | € 3.628 | € 338 | - | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 21.158 | € 30.090 | € 26.724 | € 23.584 | € 33.279 | € 16.564 | € 53.742 | € 5.264 | ▼ 90,2% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 9.142 | -€ 3.521 | -€ 681 | -€ 7.742 | € 3.061 | - | - | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 31.990 | € 19.342 | € 14.669 | € 16.094 | € 10.847 | € 44.634 | - | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 19 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 18-06-2026 | 2026-00174475 | |
| 31-12-2024 | microschema | 29-07-2025 | 2025-00320937 | |
| 31-12-2023 | microschema | 27-08-2024 | 2024-00373857 | |
| 31-12-2022 | microschema | 21-08-2023 | 2023-00336644 | |
| 31-12-2021 | microschema | 31-08-2022 | 2022-20423314 | |
| 31-12-2020 | microschema | 01-12-2021 | 2021-79100182 | |
| 31-12-2019 | microschema | 23-07-2021 | 2021-39100509 | |
| 31-12-2018 | microschema | 30-08-2019 | 2019-59900245 | |
| 31-12-2017 | microschema | 30-07-2018 | 2018-41300417 | |
| 31-12-2016 | verkort schema | 30-08-2017 | 2017-54100374 |