Ga naar inhoud

CTL DISTRIBUTION

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefBrits Tweede Legerlaan 2, 1190 Vorst, BelgiëKBO/BCE: BE 0898.768.544

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00460318.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen

Omzet
≈ € 5,2 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 4,2 mln en € 7,0 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 246.210▲ 319%
2024 · € 58.804
Werkkapitaal
€ 141.414▼ 16,8%
2024 · € 169.883
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is bijna 3,3 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2022. Dat is de derde stijging op rij.

Bedrijfsresultaat€ 0,3 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,2 mln 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,03 mln-€ 0,04 mln▲ 25,1%-€ 0,006 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln▲ 161%€ 0,08 mln▲ 0,3%€ 0,3 mln▲ 225%
Nettoresultaat€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼ 21,3%-€ 0,02 mlnonder de middelste helft van de sector€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 41,6%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 288%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 319%
Eigen vermogen€ 0,1 mln-€ 0,09 mln▼ 7,0%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 21,1%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector=€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 114%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 9,8%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 16,9%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 23,2%
Totaal activa€ 0,4 mln-€ 0,4 mln▼ 3,9%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 2,5%€ 0,4 mlnonder de middelste helft van de sector=€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 127%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,4%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 9,4%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 19,0%
Schulden€ 0,3 mln-€ 0,3 mln▼ 2,8%€ 0,3 mln▲ 3,5%€ 0,3 mln=€ 0,7 mln▲ 130%€ 0,8 mln▲ 11,8%€ 0,7 mln▼ 15,2%€ 0,8 mln▲ 17,7%
Werkkapitaal€ 0,07 mln-€ 0,08 mln▲ 9,8%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 20,9%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector=€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 59,8%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 180%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 144%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 16,8%
Solvabiliteit24,7%-23,9%▼ 0,8pp19,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6pp19,3%binnen de middelste helft van de sector=18,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,1pp18,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,3pp23,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,2pp24,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp
Liquiditeit1,24-1,27▲ 0,031,20binnen de middelste helft van de sector▼ 0,061,20binnen de middelste helft van de sector=1,05binnen de middelste helft van de sector▼ 0,161,11binnen de middelste helft van de sector▲ 0,071,37binnen de middelste helft van de sector▲ 0,261,21binnen de middelste helft van de sector▼ 0,16
Rendabiliteit (ROA)5,6%-4,6%▼ 1,0pp-5,0%onder de middelste helft van de sector▼ 9,6pp3,1%binnen de middelste helft van de sector1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,5pp6,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,3pp24,1%boven de middelste helft van de sector▲ 17,3pp
Personeel (VTE)4,3-4,4▲ 2,3%6,3binnen de middelste helft van de sector▲ 43,2%20,9boven de middelste helft van de sector20,8boven de middelste helft van de sector▼ 0,5%18boven de middelste helft van de sector▼ 13,5%11,8boven de middelste helft van de sector▼ 34,4%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Grote verschillen en hun oorzaak
  • 2025 Nettoresultaat +319% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het volledig schema.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,0 mln
Vaste activa € 212.961 ▼ 8,6%
Vlottende activa € 808.122 ▲ 29,3%
Passiva € 1,0 mln
Eigen vermogen € 245.237 ▲ 23,2%
Schulden € 775.846 ▲ 17,7%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 76,8% naar 76,0%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 312.167▲
2024 · € 124.596
Cashflow
€ 289.448▲
2024 · € 100.744
Snelle liquiditeit
0,98▼
2024 · 1,06
Schuldgraad
3,16▼
2024 · 3,31
ROE
100,4%▲
2024 · 29,5%
Rentedekking
20,79▲
2024 · 8,63
Schulden ≤ 1 jaar
€ 666.708▲
2024 · € 455.140
Schulden > 1 jaar
€ 98.133▼
2024 · € 117.802
Belastingen
€ 15.000▲
2024 · € 9.572
Personeelskosten
€ 226.698▲
2024 · € 199.972
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum26332621
voltijds16934
deeltijds10242317
in voltijdse equivalenten22,32513,312,1
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten20,920,81811,8
Met een vast contract2111
In dienst gekomen95128128102
Uit dienst gegaan97125138102
Opleidingsuren2.98117.201909223

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2022 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa-€ 3.750€ 3.815€ 7.160€ 23.119
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar-€ 40.462€ 40.814€ 41.939€ 43.238

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als CTL DISTRIBUTION: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 899.000 en € 1,1 mln, opgericht tussen 2005 en 2008.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeNettoresultaatVTEBoekjaar
CTL DISTRIBUTION Vorst2008€ 1,0 mln€ 0,2 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln11,82025
WOLUMARKET Sint-Lambrechts-Woluwe2005€ 1,1 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,07 mln11,82025
CVMC Sint-Lievens-Houtem2007€ 0,9 mln-€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,02 mln12,12025
MARRIDDIS Namur2008€ 1,0 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln-€ 0,2 mln12,92026
WARAS Brugge2006€ 1,1 mln€ 0,1 mln€ 0,6 mln-€ 0,04 mln11,92025
ANAVIC Lessines2007€ 0,9 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,009 mln10,12026
SGPRO Saint-Ghislain2008€ 1,0 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,05 mln10,22026

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 5.985 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 2.609 ondernemingen hetzelfde profiel als CTL DISTRIBUTION nu. Twee jaar later was 1,0% failliet en bestond 96,8% nog.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
1,0% ging failliet
2,1% stopte op een andere manier
96,8% bestond nog

Dat past bij de faillissementskans van CTL DISTRIBUTION zelf: 0,4% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 2.609 ondernemingen, geen voorspelling voor CTL DISTRIBUTION. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 53 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-08-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 0,9 mln€ 1,0 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,001 mln-
Vlottende activa29/58€ 0,6 mln€ 0,8 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Voorraden30/36€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,9 mln€ 1,0 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Inbreng10/11€ 0,08 mln€ 0,08 mln=
Reserves13€ 0,008 mln€ 0,2 mln▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,008 mln-
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,008 mln-
Beschikbare reserves133-€ 0,2 mln
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,1 mln€ 0,007 mln▼
Schulden17/49€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,7 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Handelsschulden44€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Belastingen450/3-€ 0,005 mln
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,09 mln€ 0,01 mln▼
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,007 mln€ 0,009 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,08 mln€ 0,3 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 150€ 0,007 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 150€ 0,007 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,07 mln€ 0,3 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,06 mln€ 0,2 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,06 mln€ 0,2 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,1 mln€ 0,4 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2-€ 0,2 mln
Aan de overige reserves6921-€ 0,2 mln
Uit te keren winst694/7€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲
Bestuurders of zaakvoerders695€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908718,011,8▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 7 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62----€ 252.404€ 242.260€ 199.972€ 226.698▲ 13,4%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 47.853€ 14.143€ 5.007-€ 40.462€ 40.814€ 41.939€ 43.238▲ 3,1%
Andere bedrijfskosten640/8----€ 1.893€ 1.794€ 6.674€ 8.921▲ 33,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 260.329€ 211.668€ 179.361-€ 326.292€ 367.258€ 331.243€ 547.786▲ 65,4%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 30.712€ 38.425-€ 6.312-€ 31.533€ 82.390€ 82.657€ 268.929▲ 225%
Financiële opbrengsten75/76B----€ 4.839€ 310€ 150€ 7.296▲ 49×
Recurrente financiële opbrengsten75€ 496€ 496€ 495-€ 4.839€ 310€ 150€ 7.296▲ 49×
Financiële kosten65/66B----€ 10.649€ 62.042€ 14.430€ 15.016▲ 4,1%
Recurrente financiële kosten65€ 8.167€ 12.113€ 13.767-€ 10.649€ 62.042€ 14.430€ 15.016▲ 4,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 23.041€ 26.808-€ 19.584-€ 25.722€ 20.658€ 68.377€ 261.210▲ 282%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780----€ 223----
Belastingen op het resultaat67/77€ 977€ 9.490-€ 503--€ 5.507€ 9.572€ 15.000▲ 56,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 22.287€ 17.541-€ 18.858-€ 25.945€ 15.151€ 58.804€ 246.210▲ 319%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 22.287€ 17.541-€ 18.858-€ 25.945€ 15.151€ 58.804€ 246.210▲ 319%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln▲ 19,0%
Vaste activa21/28€ 0,03 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 8,6%
Materiële vaste activa22/27€ 0,03 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 8,6%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,007 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 8,4%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,004 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln--
Vlottende activa29/58€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,8 mln▲ 29,3%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 8,2%
Voorraden30/36---€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 8,2%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 368€ 0,009 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 7,3%
Handelsvorderingen40---€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,07 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲ 16,9%
Overige vorderingen41---€ 0,02 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 7,1%
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln▲ 61,6%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲ 257%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln▲ 19,0%
Eigen vermogen10/15€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 23,2%
Inbreng10/11€ 0,08 mln€ 0,08 mln-€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln=
Reserves13€ 0,06 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,2 mln▲ 20×
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln--
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,008 mln--
Beschikbare reserves133-------€ 0,2 mln-
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,04 mln€ 0,002 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,007 mln▼ 93,5%
Kapitaalsubsidies15---€ 0,001 mln-----
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 445€ 445-----
Uitgestelde belastingen168---€ 445-----
Schulden17/49€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 17,7%
Schulden op meer dan één jaar17----€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 16,7%
Financiële schulden170/4----€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 16,7%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln▲ 46,5%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Financiële schulden43----€ 0,005 mln€ 0,003 mln---
Kredietinstellingen430/8----€ 0,004 mln€ 0,003 mln---
Overige leningen439----€ 0,001 mln----
Handelsschulden44€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 9,3%
Leveranciers440/4---€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 9,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,04 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 34,1%
Belastingen450/3-------€ 0,005 mln-
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,04 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 5,0%
Overige schulden47/48---€ 0,02 mln€ 0,07 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲ 567%
Overlopende rekeningen492/3----€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,09 mln€ 0,01 mln▼ 87,2%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 22.287€ 17.541-€ 18.858-€ 25.945€ 15.151€ 58.804€ 246.210▲ 319%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 47.853€ 14.143€ 5.007-€ 40.462€ 40.814€ 41.939€ 43.238▲ 3,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 70.140€ 31.684-€ 13.851-€ 66.407€ 55.965€ 100.744€ 289.448▲ 187%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 1.777€ 0-€ 334.114-€ 3.815-€ 7.160-€ 23.119▼ 223%
Verandering liquide middelen--€ 24.972-€ 58.468€ 0-€ 21.951-€ 41.894€ 113.438€ 127.361▲ 12,3%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 31-08-2026 2026-00460318 NBB
31-12-2024 volledig schema 08-10-2025 2025-00536095 PDF
31-12-2023 volledig schema 30-08-2024 2024-00450435 PDF
31-12-2022 volledig schema 29-08-2023 2023-00431553 PDF
31-12-2021 volledig schema 31-08-2022 2022-20408297 PDF
31-12-2020 volledig schema 04-01-2022 2022-00200426 PDF
31-12-2019 volledig schema 27-07-2020 2020-34400421 PDF
31-12-2018 volledig schema 02-06-2019 2019-15900130 PDF
31-12-2017 volledig schema 01-06-2018 2018-15300434 PDF
31-12-2016 volledig schema 04-06-2017 2017-16000475 PDF

Toon alle 17 neerleggingen

Volgende stappen