Ga naar inhoud

CROUGHS DENIS & Co

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefRue du Village 60, 4161 Anthisnes, BelgiëKBO/BCE: BE 0544.461.889
Samenvatting

CROUGHS DENIS & Co is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 576.113 en een nettoresultaat van € 192.345. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 52% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 70% van 5.661 sectorgenoten (NACE 49, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuisactiviteiten
NACE 49420
2 vestigingen
Schaal
€ 980.954balanstotaal 2025
Personeel
10 VTE
Eigen vermogen
€ 576.113
Winst
€ 192.345
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 19 dagen te laat neergelegd0 van 6 akten gelezen
Waarom 98verhoogt risicoSector Vervoer over land (NACE 49)verlaagt risicoLiquiditeit 4,17, liquide middelen € 338.149Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 19-08-2026)Opgericht in 2014Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 82% van de sectorgenoten (NACE 49, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 84+12
eigen vermogen 58,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 91+11
kortlopende schulden 12,6% · geldmiddelen 34,5%
Rentabiliteit 93+1
rendement op activa 19,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,9% (9.066 ondernemingen, NACE 49, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,2%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 55.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 4,17 tegenover 4,06 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 12,6% en geldmiddelen: 34,5% van het balanstotaal), en 41,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 49, micro): beter dan 71% op solvabiliteit, 92% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 81% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Vervoer over land (NACE 49)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 4,17, liquide middelen € 338.149
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 19-08-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 19-08-2026, 19 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
19 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
19 dagen te laat
2022
21 dagen te laat
2021
19 dagen te laat
2020
25 dagen te laat
2019
54 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 49) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 49% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 192.345 ▲49,2%
  3. Eigen vermogen boven € 500.000eigen vermogen € 576.113 ▲50,1%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.764 · 5.634 bedrijven € 192.345 Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 192.345 8 jaar Bekijk
  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 383.768 naar € 576.113 ▲ 50,1% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 980.954
Winst
€ 192.345
Solvabiliteit
58,7%
Omzet▲ 67,0%
Nettoresultaat
20182024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
17
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 22-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 19-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Eigen vermogen boven € 200.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
VerhuisactiviteitenNACE 49420
Opgericht
16-01-2014
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.