Ga naar inhoud

CRDB

Actief
BVopgericht 201214 jaar actiefKongostraat 20, 8520 Kuurne, BelgiëKBO/BCE: BE 0843.473.693
Samenvatting

CRDB is actief sinds 2012, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had CRDB een eigen vermogen van € 3,1 mln en een nettoresultaat van € 1,8 mln. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 24% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 32% van de 2.445 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 03-02-2012 Normale toestand
Activiteit
Schrijnwerk NACE 43320en 5 andere
Paritaire comités
124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.207.347.044 8520 Kuurne, sinds 07-02-2012
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 30-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • DERMACOBestuurder · sinds 26-08-2022 · vaste vertegenwoordiger Pieter Derez
  • R.D.S N.V.Bestuurder · sinds 26-08-2022
  • STROBAEKCOBestuurder · sinds 26-08-2022 · vaste vertegenwoordiger Hannes Baekelandt
Commissaris
FOQUE & PARTNERS BV
Aandeelhouders
  • B2D· score 92jaarrekening 30-09-2025 van B2D

Financiële situatie

90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Omzet
€ 20,4 mln
Winst
€ 1,8 mln
▲ 362%
Eigen vermogen
€ 3,1 mln
▲ 57,2%
Balanstotaal
€ 10,5 mln
▲ 17,4%
Werknemers op 31-12-2025
15
▼ 16,7%
Nettoresultaat +362%: ander schema
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoOmvang: omzet € 20,4 mln, 16,1 VTE, balanstotaal € 10,5 mlnOpgericht in 2012Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 08-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 57% van de kleine bedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 55+8
eigen vermogen 29,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 26+2
kortlopende schulden 69,8% · geldmiddelen 10,8%
Rentabiliteit 83+9
rendement op activa 17,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (2.651 ondernemingen, NACE 43, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,2%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 280.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,39 (1,23 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 69,8% en de geldmiddelen 10,8% van het balanstotaal. Van het actief is 70,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 37% van hen, de liquiditeit beter dan bij 18%, de rentabiliteit beter dan bij 78% en de groei beter dan bij 93%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 20,4 mln, 16,1 VTE, balanstotaal € 10,5 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2012
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 08-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 08-06-2026, 53 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
53 dagen voor het einde van de termijn
2024
47 dagen voor het einde van de termijn
2023
99 dagen voor het einde van de termijn
2022
87 dagen voor het einde van de termijn
2021
18 dagen voor het einde van de termijn
2020
75 dagen voor het einde van de termijn
2019
24 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 58 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 35 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
05-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 08-06-2026 PDF alle 14 neerleggingen

Omzet
€ 20,4 mln▲ 145%
2018 · € 8,3 mln
EBIT-marge
11,3%▲ 9,4pp
2018 · 1,9%
Nettoresultaat
€ 1,8 mln▲ 362%
2024 · € 393.199
Werkkapitaal
€ 2,8 mln▲ 75,3%
2024 · € 1,6 mln
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Omzet
€ 20,4 mln
2025
20182025
Bedrijfsresultaat
€ 2,3 mln
▲ 349% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 1,8 mln
▲ 362% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
EBIT-marge
11,3%
2025
20182025
Eigen vermogen
€ 3,1 mln
▲ 57,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 10,5 mln
▲ 17,4% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 7,4 mln
▲ 6,0% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 2,8 mln
▲ 75,3% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
29,8%
▲ 7,6pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,39
▲ 0,15 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
17,2%
▲ 12,8pp 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Personeel (VTE)
16,1
▼ 13,4% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 8,3 mln-€ 20,4 mln
Bedrijfsresultaat€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 36,9%€ 0,2 mln▲ 9,6%€ 0,3 mln▲ 25,7%€ 0,5 mln▲ 61,4%€ 0,6 mln▲ 29,7%€ 0,5 mln▼ 18,3%€ 2,3 mln▲ 349%
Nettoresultaat€ 0,1 mln-€ 0,2 mln▲ 45,3%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,8%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,5%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 87,7%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 37,2%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 15,6%€ 1,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 362%
EBIT-marge1,9%-11,3%
Eigen vermogen€ 0,7 mln-€ 0,8 mln▲ 13,7%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,1%€ 1,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 15,8%€ 1,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,8%€ 1,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 22,1%€ 2,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 24,5%€ 3,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 57,2%
Totaal activa€ 3,7 mln-€ 3,2 mln▼ 14,4%€ 3,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 2,8%€ 15,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 415%€ 12,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 21,7%€ 10,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 16,5%€ 9,0 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 13,5%€ 10,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 17,4%
Schulden€ 3,0 mln-€ 2,4 mln▼ 21,1%€ 2,1 mln▼ 10,0%€ 14,8 mln▲ 595%€ 11,1 mln▼ 24,7%€ 8,8 mln▼ 21,1%€ 7,0 mln▼ 20,4%€ 7,4 mln▲ 6,0%
Werkkapitaal€ 0,6 mln-€ 0,7 mln▲ 16,1%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 24,3%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 17,7%€ 1,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 8,8%€ 1,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 14,0%€ 1,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 27,7%€ 2,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 75,3%
Solvabiliteit19,2%-25,6%▲ 6,3pp31,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,5pp7,0%onder de middelste helft van de sector▼ 24,1pp10,6%onder de middelste helft van de sector▲ 3,6pp15,5%onder de middelste helft van de sector▲ 4,9pp22,3%onder de middelste helft van de sector▲ 6,8pp29,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,6pp
Liquiditeit1,21-1,30▲ 0,091,41binnen de middelste helft van de sector▲ 0,111,07onder de middelste helft van de sector▼ 0,341,10onder de middelste helft van de sector▲ 0,031,15onder de middelste helft van de sector▲ 0,051,23binnen de middelste helft van de sector▲ 0,091,39binnen de middelste helft van de sector▲ 0,15
Rendabiliteit (ROA)3,1%-5,2%▲ 2,1pp6,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp1,1%onder de middelste helft van de sector▼ 4,8pp2,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,6pp4,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,8pp4,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,1pp17,2%boven de middelste helft van de sector▲ 12,8pp
Personeel (VTE)9,8-10,2▲ 4,1%11,7boven de middelste helft van de sector▲ 14,7%13,4boven de middelste helft van de sector▲ 14,5%15boven de middelste helft van de sector▲ 11,9%15,5boven de middelste helft van de sector▲ 3,3%18,6boven de middelste helft van de sector▲ 20,0%16,1binnen de middelste helft van de sector▼ 13,4%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 4,5 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2018. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Grote verschillen en hun oorzaak
  • 2025 Nettoresultaat +362% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het volledig schema, vorig jaar het verkort schema.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 10,5 mln
Vaste activa € 349.327 ▼ 26,4%
Vlottende activa € 10,2 mln ▲ 19,9%
Passiva € 10,5 mln
Eigen vermogen € 3,1 mln ▲ 57,2%
Schulden € 7,4 mln ▲ 6,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 77,7% naar 70,2%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 2,5 mln▲
2024 · € 665.383
Cashflow
€ 2,0 mln▲
2024 · € 546.458
Snelle liquiditeit
1,19▲
2024 · 1,11
Schuldgraad
2,35▼
2024 · 3,49
ROE
57,7%▲
2024 · 19,6%
Rentedekking
54,69▲
2024 · 14,07
Schulden ≤ 1 jaar
€ 7,4 mln▲
2024 · € 6,9 mln
Schulden > 1 jaar
€ 34.967▼
2024 · € 89.474
Belastingen
€ 434.682▲
2024 · € 105.648
Klantenkrediet
112 dagen
Leverancierskrediet
74 dagen
Personeelskosten
€ 1,5 mln▼
2024 · € 1,7 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum1515171815
voltijds1515161815
deeltijds00100
in voltijdse equivalenten151516,81815
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten13,41515,518,616,1
Met een vast contract1515171815
In dienst gekomen43351
Uit dienst gegaan13144
Uitzendkrachten, gemiddeld aantal----3,1
Opleidingsuren86581056493

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post20212022202320242025
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa€ 685.705---€ 589.474
Pand op de handelszaak----€ 748.000
Boekwaarde van de verpande andere activa----€ 1,1 mln

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 56.184€ 394.017€ 205.252€ 138.089€ 46.024
Immateriële vaste activa€ 6.299€ 1.370---
Financiële vaste activa-€ 18.784€ 4.071--
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 63.118€ 81.460€ 130.022€ 153.259€ 166.355

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Commissaris

bezoldiging
Post20212022202320242025
Bezoldiging voor de controle----€ 9.060

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (relaties met de commissaris)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 tot 2024 · 2 vermeldingen · € 1.575 toegekend · € 1.575 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2024 1 € 285€ 285
2022 1 € 1.290€ 1.290
Regelingen
2 vermeldingen · € 1.575 · € 1.575 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen

Overheidsopdrachten

1 gunning · 2025
Transformation d’un mur flux laminaire avec partie escamotable
aanbesteder: Université de LiègeBouwconstructies en bouwmaterialengegund 15-07-2025€ 381.5451 offerteTED 584060-2025

Bron: TED (Tenders Electronic Daily), Publicatiebureau van de Europese Unie. De bedragen zijn zoals de aanbesteder ze publiceerde. Bij een raamovereenkomst is het bedrag een bovengrens.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 82 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 9,0 mln€ 10,5 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,5 mln€ 0,3 mln▼
Immateriële vaste activa21€ 0,001 mln€ 0▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,5 mln€ 0,3 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼
Leasing en soortgelijke rechten25€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Andere financiële vaste activa284/8-€ 0,01 mln
Vorderingen en borgtochten in contanten285/8-€ 0,01 mln
Vlottende activa29/58€ 8,5 mln€ 10,2 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,8 mln€ 1,5 mln▲
Voorraden30/36€ 0,8 mln€ 0,7 mln▼
Grond- en hulpstoffen30/31-€ 0,7 mln
Bestellingen in uitvoering37€ 0,02 mln€ 0,8 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6,6 mln€ 7,6 mln▲
Handelsvorderingen40€ 5,1 mln€ 6,3 mln▲
Overige vorderingen41€ 1,4 mln€ 1,3 mln▼
Liquide middelen54/58€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 9,0 mln€ 10,5 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 2,0 mln€ 3,1 mln▲
Inbreng10/11€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Reserves13€ 1,9 mln€ 3,0 mln▲
Beschikbare reserves133€ 1,9 mln€ 3,0 mln▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Schulden17/49€ 7,0 mln€ 7,4 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,09 mln€ 0,03 mln▼
Financiële schulden170/4-€ 0,03 mln
Leasingschulden en soortgelijke schulden172-€ 0,03 mln
Handelsschulden175€ 0,09 mln-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 6,9 mln€ 7,4 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼
Financiële schulden43€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼
Kredietinstellingen430/8€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼
Handelsschulden44€ 3,6 mln€ 3,5 mln▼
Leveranciers440/4€ 3,6 mln€ 3,5 mln▼
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Belastingen450/3€ 0,09 mln€ 0,09 mln▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,08 mln€ 0,09 mln▲
Overige schulden47/48€ 0€ 0,7 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲
Resultaat Code20242025
Bedrijfsopbrengsten70/76A-€ 21,3 mln
Omzet70-€ 20,4 mln
Voorraad goederen in bewerking en gereed product en bestellingen in uitvoering: toename (afname)71-€ 0,8 mln
Andere bedrijfsopbrengsten74-€ 0,06 mln
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,004 mln€ 0,003 mln▼
Bedrijfskosten60/66A-€ 19,0 mln
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60-€ 15,0 mln
Aankopen600/8-€ 14,8 mln
Voorraad: afname (toename)609-€ 0,2 mln
Diensten en diverse goederen61-€ 2,4 mln
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 1,7 mln€ 1,5 mln▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,04 mln€ 0,006 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 2,4 mln-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,5 mln€ 2,3 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,04 mln€ 0,009 mln▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,04 mln€ 0,009 mln▼
Opbrengsten uit financiële vaste activa750-€ 0
Opbrengsten uit vlottende activa751-€ 156
Andere financiële opbrengsten752/9-€ 0,009 mln
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B€ 0-
Financiële kosten65/66B€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲
Kosten van schulden650-€ 0,05 mln
Andere financiële kosten652/9-€ 0,01 mln
Niet-recurrente financiële kosten66B€ 0,003 mln€ 0,002 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,5 mln€ 2,2 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,1 mln€ 0,4 mln▲
Belastingen670/3-€ 0,4 mln
Regularisering van belastingen en terugneming van voorzieningen voor belastingen77-€ 0
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,4 mln€ 1,1 mln▲
Aan de overige reserves6921€ 0,4 mln€ 1,1 mln▲
Uit te keren winst694/7€ 0€ 0,7 mln▲
Bestuurders of zaakvoerders695€ 0€ 0,7 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908718,616,1▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 82 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 08-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bedrijfsopbrengsten70/76A-------€ 21,3 mln-
Omzet70€ 8,3 mln------€ 20,4 mln-
Voorraad goederen in bewerking en gereed product en bestellingen in uitvoering: toename (afname)71-------€ 0,8 mln-
Andere bedrijfsopbrengsten74-------€ 0,06 mln-
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A----€ 0,02 mln€ 0,001 mln€ 0,004 mln€ 0,003 mln▼ 31,6%
Bedrijfskosten60/66A-------€ 19,0 mln-
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60-------€ 15,0 mln-
Aankopen600/8-------€ 14,8 mln-
Voorraad: afname (toename)609-------€ 0,2 mln-
Diensten en diverse goederen61-------€ 2,4 mln-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 0,9 mln€ 1,2 mln€ 1,4 mln€ 1,7 mln€ 1,5 mln▼ 15,4%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 8,5%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4---€ 0,03 mln€ 0----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,04 mln€ 0,006 mln▼ 85,3%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,7 mln€ 2,2 mln€ 2,4 mln--
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 2,3 mln▲ 349%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,03 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,04 mln€ 0,009 mln▼ 74,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,04 mln€ 0,009 mln▼ 74,8%
Opbrengsten uit financiële vaste activa750-------€ 0-
Opbrengsten uit vlottende activa751-------€ 156-
Andere financiële opbrengsten752/9-------€ 0,009 mln-
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B---€ 200€ 0€ 0,001 mln€ 0--
Financiële kosten65/66B---€ 0,09 mln€ 0,03 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲ 20,8%
Recurrente financiële kosten65€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,09 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲ 24,0%
Kosten van schulden650€ 0,01 mln------€ 0,05 mln-
Andere financiële kosten652/9-------€ 0,01 mln-
Niet-recurrente financiële kosten66B-----€ 0,02 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln▼ 26,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 2,2 mln▲ 351%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln▲ 311%
Belastingen670/3-------€ 0,4 mln-
Regularisering van belastingen en terugneming van voorzieningen voor belastingen77-------€ 0-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲ 362%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲ 362%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 3,7 mln€ 3,2 mln€ 3,1 mln€ 15,9 mln€ 12,4 mln€ 10,4 mln€ 9,0 mln€ 10,5 mln▲ 17,4%
Vaste activa21/28€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,3 mln▼ 26,4%
Immateriële vaste activa21€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,003 mln€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Materiële vaste activa22/27€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,3 mln▼ 26,5%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,009 mln€ 0,005 mln€ 0,007 mln€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼ 42,6%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,07 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln▼ 18,7%
Leasing en soortgelijke rechten25----€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln▼ 40,8%
Financiële vaste activa28€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0-€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼ 17,7%
Andere financiële vaste activa284/8-------€ 0,01 mln-
Vorderingen en borgtochten in contanten285/8-------€ 0,01 mln-
Vlottende activa29/58€ 3,5 mln€ 3,0 mln€ 3,0 mln€ 15,8 mln€ 12,0 mln€ 9,9 mln€ 8,5 mln€ 10,2 mln▲ 19,9%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 7,5 mln€ 1,2 mln€ 1,3 mln€ 0,8 mln€ 1,5 mln▲ 74,8%
Voorraden30/36---€ 0,8 mln€ 1,2 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln▼ 19,4%
Grond- en hulpstoffen30/31-------€ 0,7 mln-
Bestellingen in uitvoering37---€ 6,7 mln€ 0€ 0,4 mln€ 0,02 mln€ 0,8 mln▲ 44×
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 2,7 mln€ 2,3 mln€ 2,4 mln€ 4,5 mln€ 8,2 mln€ 6,5 mln€ 6,6 mln€ 7,6 mln▲ 15,5%
Handelsvorderingen40---€ 2,2 mln€ 7,2 mln€ 4,9 mln€ 5,1 mln€ 6,3 mln▲ 23,0%
Overige vorderingen41---€ 2,3 mln€ 1,0 mln€ 1,6 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln▼ 11,0%
Liquide middelen54/58€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 3,7 mln€ 2,6 mln€ 2,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲ 3,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,005 mln€ 0,007 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 93,6%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 3,7 mln€ 3,2 mln€ 3,1 mln€ 15,9 mln€ 12,4 mln€ 10,4 mln€ 9,0 mln€ 10,5 mln▲ 17,4%
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,6 mln€ 2,0 mln€ 3,1 mln▲ 57,2%
Inbreng10/11€ 0,1 mln€ 0,1 mln-€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Reserves13€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,2 mln€ 1,5 mln€ 1,9 mln€ 3,0 mln▲ 60,3%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,01 mln€ 0----
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,01 mln€ 0----
Beschikbare reserves133---€ 1,0 mln€ 1,2 mln€ 1,5 mln€ 1,9 mln€ 3,0 mln▲ 60,3%
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 428€ 339€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲ 9,6%
Schulden17/49€ 3,0 mln€ 2,4 mln€ 2,1 mln€ 14,8 mln€ 11,1 mln€ 8,8 mln€ 7,0 mln€ 7,4 mln▲ 6,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,08 mln€ 0,05 mln€ 0,005 mln€ 0,008 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln€ 0,03 mln▼ 60,9%
Financiële schulden170/4---€ 0,008 mln€ 0--€ 0,03 mln-
Leasingschulden en soortgelijke schulden172-------€ 0,03 mln-
Handelsschulden175----€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln--
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 2,9 mln€ 2,3 mln€ 2,1 mln€ 14,8 mln€ 10,9 mln€ 8,6 mln€ 6,9 mln€ 7,4 mln▲ 6,8%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,03 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼ 10,9%
Financiële schulden43---€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼ 0,2%
Kredietinstellingen430/8---€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▼ 0,2%
Handelsschulden44€ 2,0 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 4,6 mln€ 7,0 mln€ 4,8 mln€ 3,6 mln€ 3,5 mln▼ 3,1%
Leveranciers440/4---€ 4,6 mln€ 7,0 mln€ 4,8 mln€ 3,6 mln€ 3,5 mln▼ 3,1%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 9,4 mln€ 2,7 mln€ 2,9 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼ 3,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 1,6%
Belastingen450/3---€ 0€ 0,05 mln€ 0,006 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln▼ 3,3%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,09 mln▲ 7,1%
Overige schulden47/48---€ 0,03 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0€ 0,7 mln-
Overlopende rekeningen492/3----€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲ 144%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 1,8 mln▲ 362%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 8,5%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 2,0 mln▲ 263%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 0,06 mln-€ 0,02 mln-€ 0,06 mln-€ 0,4 mln-€ 0,2 mln-€ 0,1 mln-€ 0,04 mln▲ 68,4%
Verandering liquide middelen--€ 0,1 mln-€ 0,08 mln€ 3,7 mln-€ 1,2 mln-€ 0,5 mln-€ 1,0 mln€ 0,03 mln-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 2.609 ondernemingen hetzelfde profiel als CRDB nu. Twee jaar later bestond 96,8% nog en was 1,0% failliet.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
96,8% bestond nog
2,1% stopte op een andere manier
1,0% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van CRDB zelf: 0,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 2.609 ondernemingen, geen voorspelling voor CRDB. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 volledig schema 08-06-2026 2026-00143405 PDF
31-12-2024 verkort schema 14-06-2025 2025-00139348 PDF
31-12-2023 verkort schema 23-04-2024 2024-00066569 PDF
31-12-2022 verkort schema 05-05-2023 2023-00080698 PDF
31-12-2021 verkort schema 13-07-2022 2022-20179595 PDF
31-12-2020 verkort schema 17-05-2021 2021-14200385 PDF
31-12-2019 verkort schema 07-07-2020 2020-27400595 PDF
31-12-2018 volledig schema 03-06-2019 2019-15400263 PDF
31-12-2017 volledig schema 29-08-2018 2018-52800002 PDF
31-12-2016 verkort schema 14-08-2017 2017-43600105 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
3 bestuurders, laatste wijziging in 2022

Bestuursorgaan 3

DERMACO
Niet-statutair bestuurder · sinds 26-08-2022 · eerder zaakvoerder, tot 28-09-2022 · mandaat van onbepaalde duur · Rechtspersoon · vaste vertegenwoordiger: Pieter Derez · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 08-06-2026
Actief
R.D.S N.V.
Bestuurder · sinds 26-08-2022 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 08-06-2026
Actief
STROBAEKCO
Niet-statutair bestuurder · sinds 26-08-2022 · eerder zaakvoerder, tot 28-09-2022 · mandaat van onbepaalde duur · Rechtspersoon · vaste vertegenwoordiger: Hannes Baekelandt · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 08-06-2026
Actief
Vaste vertegenwoordigers 2
Hannes Baekelandt
Vaste vertegenwoordiger · benoemd bij akte van 28-09-2022 · voor STROBAEKCO
Actief
Pieter Derez
Vaste vertegenwoordiger · benoemd bij akte van 28-09-2022 · voor DERMACO
Actief

Commissaris 1

FOQUE & PARTNERS BV
Commissaris · sinds 05-06-2025 · mandaat van 3 boekjaren vanaf 2025 · vaste vertegenwoordiger: Edwin MAES · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 08-06-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 28-09-2022

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

1 eigenaar

Keten van zeggenschap

  1. B2D 98,5%
  2. CRDB

Eigenaars 1

  • B2Dmoeder
    Eigen vermogen € 1,6 mln Verlies van € 126.445 in 2025 (winst van € 185.484 in 2024) Checked score 92
    98,5%
Eigenaars door de jaren 2013 tot 2025
Eigenaars door de jaren
Naam2013201420152016201720182019202020212022202320242025
B2D 99%98,5%

Bron: deelnemingenlijsten in de jaarrekeningen van de eigenaars

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 28-09-2022 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

6 personen, 4 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Commissaris
  • mandaat liep al vóór de eerste vermelding
  • einde niet gedateerd
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
R.D.S N.V.
  • Bestuurder, van 26-08-2022 tot heden
DERMACO
  • Zaakvoerder, tot 28-09-2022
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 28-09-2022, nog in functie
STROBAEKCO
  • Zaakvoerder, tot 28-09-2022
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 28-09-2022, nog in functie
FOQUE & PARTNERS BV
  • Commissaris, benoemd bij akte van 29-08-2025, nog in functie
R.D.S.
  • Zaakvoerder, tot 28-09-2022
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 28-09-2022, niet meer vermeld in de jaarrekening 2025
Steven Derez
  • Statutair zaakvoerder, tot 28-09-2022
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Algemene kosten los van representatie reis verplaatsing, algemene vergadering beslist kosteloos of niet

Statuten, akte van 28-09-2022

Netwerk & groep

Ondernemingen op hetzelfde adres

5 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

3 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van CRDB. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
08-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
volledig schema · 53 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 1,8 mln ▲362%
Het bedrijfsresultaat van € 2,3 mln en het nettoresultaat van € 1,8 mln zijn allebei een record.
29-08
Staatsblad-akte Benoeming: FOQUE & PARTNERS BV (commissaris)
2 punten ▸
  • Algemene vergadering, 05-06-2025
  • Benoeming commissaris, FOQUE & PARTNERS BV

Open de akte in het Staatsblad

14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 47 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 2 mlneigen vermogen € 2,0 mln ▲24,5%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 2,0 mln.
23-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
verkort schema · 99 dagen voor het einde van de termijn
2023
05-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
verkort schema · 87 dagen voor het einde van de termijn
2022
28-09
Staatsblad-akte 3 bestuurders benoemd, 4 ontslagnemende zaakvoerders
Functiewijzigingen: R.D.S., DERMACO en STROBAEKCO · Ontslag: Steven Derez (statutair zaakvoerder) · Vaste vertegenwoordigers: Steven Derez, Pieter Derez en Hannes Baekelandt12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 26-08-2022
  • Kapitaal, € 100.000
  • Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
  • Ontslag bestuurder, Steven Derez (statutair zaakvoerder)
  • Statutenwijziging, artikel 17
  • Ontslag bestuurder, R.D.S. (zaakvoerder), 2 keer vermeld in de akte
  • Ontslag bestuurder, DERMACO (zaakvoerder)
  • Vaste vertegenwoordiger, Steven Derez, 2 keer vermeld in de akte
  • Vaste vertegenwoordiger, Pieter Derez
  • Ontslag bestuurder, STROBAEKCO (zaakvoerder)
  • Vaste vertegenwoordiger, Hannes Baekelandt
  • Benoeming bestuurder, R.D.S. (niet-statutair bestuurder)
  • De akte bevat nog 14 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

13-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
verkort schema · 18 dagen voor het einde van de termijn
2021
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 1 mlneigen vermogen € 1,1 mln ▲15,8%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 1,1 mln.
17-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
verkort schema · 75 dagen voor het einde van de termijn
2020
07-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
verkort schema · 24 dagen voor het einde van de termijn
Toon oudere gebeurtenissen
2019
03-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
volledig schema · 58 dagen voor het einde van de termijn
2018
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
volledig schema · 29 dagen te laat
2017
14-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 14 dagen te laat
2012
20-02
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

CRDB werd opgericht op 3 februari 2012.1 De omzet groeide van € 8,3 mln in 2018 tot € 20,4 mln in 2025 en het personeelsbestand van 9,8 naar 16,1 voltijdse equivalenten.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam CRDB in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0843.473.693
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 03-02-2012
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 28-09-2022
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest
akte van 28-09-2022

Zetel en vestigingen

Zetel Kongostraat 20, 8520 Kuurne, België
Vestiging CRDB, Kongostraat 20, 8520 Kuurne sinds 07-02-2012 · vestigingsnummer 2.207.347.044
E-mail info@crdb.be
Telefoon 056 98 00 53
Website www.crdb.be vestiging Kuurne
Telefoon +32 56 98 00 53 vestiging Kuurne

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
43320 Schrijnwerk hoofdactiviteit
43221 Sanitaire werkzaamheden
43222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
43333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
43990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.
RSZ-activiteiten
46839 Groothandel in overige bouwmaterialen hoofdactiviteit
Paritaire comités 124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden jaarrekening 2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0843.473.693
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0843473693
Ingeschreven 30-12-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0843.473.693

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Erkenningen · vergunningen · registraties

Erkend aannemer

6 categorieën
CRDB BVerkenningsnummer #10320
  • D5 Schrijnwerk in het algemeen, houten spanten en trappenklasse 4, tot € 1.080.000
  • D16 Sanitaire installaties en gasverwarming met individuele toestellenklasse 4, tot € 1.080.000
  • D18 Ventilatie, luchtverwarming en airconditioningklasse 4, tot € 1.080.000
  • D20 Metalen schrijnwerkklasse 4, tot € 1.080.000
  • P1 Elektrische installaties in gebouwen, met brand- en diefstalmelding en telecommunicatieklasse 4, tot € 1.080.000
beslissing 04-02-2026 · geldig tot 03-10-2027
CRDB BVerkenningsnummer 41019
  • D4 Geluids- en warmte-isolatie, lichte scheidingswanden, valse plafonds en vloerenklasse 5, tot € 2.172.000
beslissing 04-02-2026

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
6 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1,2 ha
Gebouwvoetafdruk
5.583 m²
Volume, LiDAR
31.836 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
34023B0919/00N003 Vlaanderen 1,2 ha 1 · 5.582 m² 10,2 m · 2