Ga naar inhoud

CONSULPACK

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefHulst 46, 1745 Opwijk, BelgiëKBO/BCE: BE 1008.975.687
Samenvatting

CONSULPACK is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had CONSULPACK een eigen vermogen van € 37.354 en een nettoresultaat van € 35.354. De solvabiliteit is hoger dan bij 42% van de 13.762 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 30-04-2024 Normale toestand
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel NACE 46190en 2 andere
Vestigingseenheid
2.359.576.468 1745 Opwijk, sinds 30-04-2024
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar sinds 04-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders
  • DANEELS Jefakte van 03-05-2024

Financiële situatie

65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 47.566
Omzet
≈ € 200.000
geschat
Winst
€ 35.354
Eigen vermogen
€ 37.354
Balanstotaal
€ 126.036
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 126.036Sector Groothandel (NACE 46)verlaagt risicoLiquiditeit 1,42, liquide middelen € 17.649Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 54% van de microbedrijven in de sector groothandel (NACE 46)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 55
eigen vermogen 29,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 30
kortlopende schulden 70,4% · geldmiddelen 14,0%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 28,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.896 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop over 24 maanden 05-2025: 1,6% 06-2025: 1,6%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 2,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 09-2025hoogste waarde 11-2025: 2,4%● gelijk tegenover 10-2025hoogste waarde 12-2025: 1,2%▼ -1,2 procentpunten tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: 1,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 1,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 1,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 1,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 1,3%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,3%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 1,3%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 1,4%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,42, onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 70,4% en de geldmiddelen 14% van het balanstotaal. Van het actief is 70,4% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 40% van hen, de liquiditeit beter dan bij 27% en de rentabiliteit beter dan bij 95%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 30-06-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse laag op 30-06-2025 ging 0,8% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 126.036
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,42, liquide middelen € 17.649
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Groothandel (NACE 46)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest uiterlijk op 31-01-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 20-11-2025, 72 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
72 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 20-11-2025 bij de NBB

Omzet
≈ € 200.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 130.000 en € 530.000
Totaal activa
€ 126.036
Nettoresultaat
€ 35.354
Werkkapitaal
€ 37.354

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Passiva € 126.036
Eigen vermogen € 37.354
Schulden € 88.682
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 70,4%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
Liquiditeit
1,42
Snelle liquiditeit
0,95
Schuldgraad
2,37
ROE
94,6%
ROA
28,1%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 88.682
Belastingen
€ 11.780
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 33 posten
Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 126.036
Vlottende activa29/58€ 126.036
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 41.495
Voorraden30/36€ 41.495
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 66.892
Handelsvorderingen40€ 66.880
Overige vorderingen41€ 12
Liquide middelen54/58€ 17.649
Passiva
Totaal passiva10/49€ 126.036
Eigen vermogen10/15€ 37.354
Inbreng10/11€ 2.000
Reserves13€ 35.354
Beschikbare reserves133€ 35.354
Schulden17/49€ 88.682
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 88.682
Handelsschulden44€ 75.847
Leveranciers440/4€ 75.847
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 12.835
Belastingen450/3€ 12.835
Resultaat Code2025
Andere bedrijfskosten640/8€ 387
Bruto bedrijfsmarge9900€ 47.566
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.179
Financiële opbrengsten75/76B€ 0
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0
Financiële kosten65/66B€ 45
Recurrente financiële kosten65€ 45
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 47.134
Belastingen op het resultaat67/77€ 11.780
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.354
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 35.354
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 35.354
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 35.354
Aan de overige reserves6921€ 35.354

De toelichting bij deze jaarrekening telt 1 rubriek. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 20-11-2025.

Post2025
Andere bedrijfskosten640/8€ 387
Bruto bedrijfsmarge9900€ 47.566
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.179
Financiële opbrengsten75/76B€ 0
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0
Financiële kosten65/66B€ 45
Recurrente financiële kosten65€ 45
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 47.134
Belastingen op het resultaat67/77€ 11.780
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.354
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 35.354
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 126.036
Vlottende activa29/58€ 126.036
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 41.495
Voorraden30/36€ 41.495
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 66.892
Handelsvorderingen40€ 66.880
Overige vorderingen41€ 12
Liquide middelen54/58€ 17.649
Passiva
Totaal passiva10/49€ 126.036
Eigen vermogen10/15€ 37.354
Inbreng10/11€ 2.000
Reserves13€ 35.354
Beschikbare reserves133€ 35.354
Schulden17/49€ 88.682
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 88.682
Handelsschulden44€ 75.847
Leveranciers440/4€ 75.847
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 12.835
Belastingen450/3€ 12.835
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.354
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 35.354

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 7.976 ondernemingen hetzelfde profiel als CONSULPACK nu. Twee jaar later bestond 94,4% nog en was 3,6% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
94,4% bestond nog
1,8% stopte op een andere manier
3,6% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van CONSULPACK zelf: 1,4% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 7.976 ondernemingen, geen voorspelling voor CONSULPACK. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 20-11-2025 2025-00568326 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, sinds de oprichting
DANEELS Jef
Statutair bestuurder · benoemd bij akte van 03-05-2024 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 20-11-2025
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 03-05-2024 Oprichting · € 2.000

Mandaathistoriek

2 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • einde niet gedateerd
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
DANEELS Jef
  • Statutair bestuurder, benoemd bij akte van 03-05-2024, nog in functie
Somers Valene Chantal Alain
  • Opvolgend statutair bestuurder, benoemd bij akte van 03-05-2024, niet meer vermeld in de jaarrekening 2025
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Minstens 1 bestuurder
Niet-statutaire bestuurders, herroepbaar ad nutum bij besluit algemene vergadering
Al dan niet in statuten benoemde bestuurder, algemene vergadering kan mandaat steeds beëindigen wegens wettige reden
CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
Geen commissaris

Statuten, akte van 03-05-2024

Netwerk & groep

CONSULPACK deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van CONSULPACK. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2025
20-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 72 dagen voor het einde van de termijn
2024
03-05
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 2.000 · Oprichter: DANEELS Jef · Benoemingen: DANEELS Jef (statutair bestuurder) en Somers Valene Chantal Alain (opvolgend statutair bestuurder)6 punten ▸
  • Oprichting, 29-04-2024
  • Oprichter, DANEELS Jef
  • Startkapitaal, € 2.000
  • Benoeming bestuurder, DANEELS Jef (statutair bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Somers Valene Chantal Alain (opvolgend statutair bestuurder)
  • Statutaire zetel, Hulst 46, 1745 Opwijk
  • De akte bevat nog 1 ander punt.

Open de akte in het Staatsblad

Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam CONSULPACK in het Nederlands
Ondernemingsnummer 1008.975.687
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 30-04-2024
Type entiteit Rechtspersoon
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest
akte van 03-05-2024

Zetel en vestigingen

Zetel Hulst 46, 1745 Opwijk, België
Vestiging CONSULPACK, Hulst 46, 1745 Opwijk sinds 30-04-2024 · vestigingsnummer 2.359.576.468 2553011 Boren, draaien, frezen, vonkerosief bewerken, schaven, lappen, tekfrezen, vlakken, zagen, slijpen, lassen, enz van metalen stukken

Activiteiten

NACEBEL 2025
46190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel hoofdactiviteit
25530 Verspanend bewerken van metalen
74999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, n.e.g.
Codes volgens NACEBEL 2008
46190 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment hoofdactiviteit
25620 Verspanend bewerken van metalen
74909 Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Onderhoud, herstellingen en verkoop van alle soorten technische installaties, technische interventies; Verkoop, onderhoud en installatie machines en verpakkingsmachines, wikkel- en…
12 activiteiten
  1. Onderhoud, herstellingen en verkoop van alle soorten technische installaties, technische interventies;
  2. Verkoop, onderhoud en installatie machines en verpakkingsmachines, wikkel- en strapmachines, interne transportsystemen. Verkoop van deze machines en alle aanverwanten. Tussenpersoon in de handel: Verstrekken van advies en consulting van voornoemde producten en aanverwanten.
  3. Aankoop en verkoop van verpakkingsmaterialen, verbruiksmaterialen die rechtstreeks of onrechtstreeks te maken hebben met het hoofdvoorwerp.
  4. Zij mag deelnemen, participeren of tussenkomen in andere ondernemingen of vennootschappen of aan deze toestaan tussen te komen, deel te nemen of te participeren in haar bedrijf, wanneer deze ondernemingen of vennootschappen een identiek, analoog, gelijkaardig of aanverwant voorwerp hebben dan wel van aard zijn de ontwikkeling van de vennootschap te bevorderen.
  5. Zij mag zich onledig houden met alle operaties van commerciële, industriële, financiële, roerende of onroerende aard, alsmede verrichtingen op commissieloon, welke hetzij direct hetzij indirect, verband houden met het voorwerp der vennootschap. Zij kan zich borg stellen voor alle verrichtingen van roerende en onroerende aard en optreden als bestuurder en vereffenaar van andere vennootschappen.
  6. Zij heeft in het algemeen de volle rechtsbekwaamheid om alle handelingen en verrichtingen te voltrekken die een rechtstreeks of onrechtstreeks verband houden met haar voorwerp of welke van die aard zouden zijn dat zij de verwezenlijking van dit voorwerp, rechtstreeks of onrechtstreeks, geheel of ten dele vergemakkelijken.
  7. Zij kan belangen nemen door associatie, inbreng, fusie, financiële tussenkomst of op gelijk welke andere wijze, in alle vennootschappen, verenigingen of ondernemingen met een identiek, gelijklopend of samenhangend voorwerp met het hare, of die van aard kunnen zijn de ontwikkeling van haar onderneming te begunstigen of een bron van afzetten te vormen.
  8. Zij kan de functies van bestuurder of vereffenaar uitoefenen in andere vennootschappen.
  9. De vennootschap mag zich borgstellen of zakelijke zekerheden verlenen ten voordele van vennootschappen of particulieren, in de meest ruime zin.
  10. De vennootschap mag alle roerende en onroerende goederen, materialen en benodigdheden, verwerven, beheren, huren, of verhuren, vervaardigen, overdragen of ruilen, en in het algemeen, alle commerciële, industriële of financiële handelingen verrichten, die rechtstreeks of onrechtstreeks in verband staan met haar maatschappelijk voorwerp, met inbegrip van de onderaanneming in het algemeen, en de uitbating van alle intellectuele rechten en industriële of commerciële eigendommen die er betrekking op hebben. Zij mag alle roerende en onroerende goederen als investering verwerven, zelfs als deze noch rechtstreeks noch onrechtstreeks verband houden met het maatschappelijk van de vennootschap.
  11. De samenstelling en het beheer van een onroerend vermogen en de huurfinanciering van onroerende goederen aan derden, het verwerven door aankoop of anderszins, het verkopen het ruilen, het bouwen, het verbouwen, het verbeteren, het uitrusten, het aanpassen, het verfraaien, het onderhouden, het verhuren, het huren, het verkavelen, het prospecteren en het uitbaten van onroerende goederen, alsmede handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit voorwerp in verband staan en die van aard zijn de uitbreiding en de opbrengst van de onroerende goederen te bevorderen. Ze mag alle welkdanige onroerende handelingen verrichten in de meest brede zin, met inbegrip van vruchtgebruik, onroerende leasing of enig ander recht, op gelijk welke wijze, rechtstreeks of onrechtstreeks, zelfs als loutere investering.
  12. Ze mag zich borg stellen voor het goede verloop van verbintenissen door derde personen aangegaan die het genot zouden hebben van deze onroerende goederen
akte van 03-05-2024

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 1008.975.687
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1008975687
Ander Peppol-ID 9925:BE1008975687
Ingeschreven 04-10-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 5 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-06
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Tweede dinsdag van november
akte van 03-05-2024

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
596 m²
Gebouwvoetafdruk
172 m²
Volume, LiDAR
630 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23060C0432/00K000 Vlaanderen 596 m² 1 · 172 m² 9,2 m · 1