Ga naar inhoud

Connectra continental

Actief
BVBAopgericht 200422 jaar actiefBrand Whitlocklaan 14, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, BelgiëKBO/BCE: BE 0866.127.648

Het dossier van Connectra continental bevat 5 berichten over gerechtelijke reorganisatie, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Samenvatting

De berekende faillissementskans over 12 maanden bedraagt 24,1% (hoog). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 3,1 mln) en een nettoresultaat van -€ 321.470. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 21% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 1.186 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2024).

Overzicht

Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
NACE 82990Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies NACE 70200
8ste grootste bedrijf op balanstotaal in Sint-Lambrechts-Woluwe, sector Administratieve en ondersteunende diensten1 vestiging
Schaal
€ 5,2 mlnbalanstotaal 2024
Eigen vermogen
-€ 3,1 mln
Verlies
-€ 321.470
Gezondheid
9 Kritiek Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
24,1%
Structuur
Jaarrekening 74 dagen te laat0 van 4 akten gelezen
Waarom 9verhoogt risicoReorganisatieplan in uitvoering (gehomologeerd, Staatsblad 08-01-2025)Liquiditeit 0,01, liquide middelen € 2.0521 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 224 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 13-03-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
9 / 100
Kritiek
Kans in deze klasse: meer dan 15,0%
Financieel beter dan 8% van de sectorgenoten (NACE 82, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -60,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 15-1
kortlopende schulden 65,7% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 11+11
rendement op activa -6,1%
Faillissementskans, 12 maanden
24,1% Hoog
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 4 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (1.114 ondernemingen, NACE 82, klein)
Verloop 24 maanden 02-2025: 24,8% 03-2025: 24,5%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 24,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 23,6%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 24,1%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 23,6%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 24,7%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 24,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 24,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 24,9%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: ≥ 25%▲ +2,5 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: ≥ 25%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: ≥ 25%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: ≥ 25%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 20,5%▼ -13,0 procentpunten t.o.v. 03-2026 05-2026: 20,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 20,9%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 20,1%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 21,1%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 21,9%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 24,1%▲ +2,2 procentpunten t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,01 tegenover 0,08 in 2023, onder 1; kortlopende schulden: 65,7% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, klein): beter dan 1% op solvabiliteit, 9% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 16% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · Reorganisatieplan in uitvoering (gehomologeerd, Staatsblad 08-01-2025)
Staatsblad
verhoogt risico · Liquiditeit 0,01, liquide middelen € 2.052
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 224 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 13-03-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2024 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2024
Eigen vermogen per boekjaar
18192021222324
2018 tot 2024 · laatste jaar -€ 3,1 mln
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 74 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn13-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 12-03-2026, 224 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
224 dagen te laat
2023
124 dagen te laat
2022
102 dagen te laat
2021
61 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
88 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 105 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema…
  2. Homologatie reorganisatieplanFranstalige ondernemingsrechtbank Brussel · vonnis…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · volledig schema…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 3,1 mln Bekijk
  • Risico: 7 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2024 -€ 321.470 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 40,7% · 1.186 bedrijven -60,1% Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2024van -€ 1,0 mln naar -€ 321.470 ▲ 68,7% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 74 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 5,2 mln
Verlies
-€ 321.470
Solvabiliteit
-60,1%
Balanstotaal▼ 1,9%
Nettoresultaat
20182024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
26
Sinds
2006
  1. 08-11-2024Verlenging
  2. 17-07-2024Verlenging
  3. 18-04-2024Verlenging
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.NACE 82990
Opgericht
02-07-2004
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.