Ga naar inhoud

Compass Europe

Actief
NVopgericht 200818 jaar actiefVeldkant 33 A, 2550 Kontich, BelgiëOp dit adres zijn 183 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0896.382.146
Samenvatting

Compass Europe is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 582.699) en een nettoresultaat van -€ 56.568. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 294 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Organisatie van congressen en beurzen
NACE 82300
2 vestigingen
Schaal
€ 4.268omzet 2026
Eigen vermogen
-€ 582.699
Verlies
-€ 56.568
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Moeder
Nuclys · 100%
Jaarrekening 53 dagen vroeg0 van 6 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 582.699Verlies € 56.568, het tweede op rij (boekjaar 2026)verlaagt risicoOmvang: omzet € 4.268, balanstotaal € 7.658Liquiditeit 0,01, liquide middelen € 5.768Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 82, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -7609,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+6
kortlopende schulden 7709,1% · geldmiddelen 75,3%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -738,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.627 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4%laagste waarde 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,01 tegenover 0,02 in 2025, onder 1; geldmiddelen: 75,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, micro): beter dan 4% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 14% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 4.268, balanstotaal € 7.658
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 582.699
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 56.568, het tweede op rij (boekjaar 2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,01, liquide middelen € 5.768
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
Eigen vermogen per boekjaar
1920212223242526
2019 tot 2026 · laatste jaar -€ 582.699
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-09-2026, 53 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
53 dagen vroeg
2025
49 dagen vroeg
2024
48 dagen vroeg
2023
57 dagen vroeg
2022
42 dagen vroeg
2021
58 dagen vroeg
2020
26 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 48 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 12 september neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 582.699 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 50,4% · 294 bedrijven -7609,1% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • In handen van Nuclys 100% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2026 -€ 56.568 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Omzet
€ 4.268
Verlies
-€ 56.568
Solvabiliteit
-7609,1%
Omzet▼ 89,1%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2010
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 31-03-2024Terug winstgevend
  2. 04-09-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 19-09-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Organisatie van congressen en beurzenNACE 82300
Opgericht
12-03-2008
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.