Ga naar inhoud

COMMUNITY BUILDING ASSIST

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefStratem 7, 9880 Aalter, BelgiëKBO/BCE: BE 0771.995.779
Samenvatting

COMMUNITY BUILDING ASSIST is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,2 mln en een nettoresultaat van -€ 100.720. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 95% van 9.057 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 1,4 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,2 mln
Verlies
-€ 100.720
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Grootste aandeelhouder
KOEN DEMEYER · 42,01%
Jaarrekening 22 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 67verhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)Opgericht in 2021Verlies € 100.720 (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,4 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+9
eigen vermogen 90,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 62-7
kortlopende schulden 9,8% · geldmiddelen 9,9%
Rentabiliteit 19-81
rendement op activa -7,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.400 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,8% 12-2024: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 0,2%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 80.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 10,25 tegenover 2,98 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,8% en geldmiddelen: 9,9% van het balanstotaal), en 9,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 67% op liquiditeit, 16% op rentabiliteit en 27% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,4 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 100.720 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-01-2026, 22 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
22 dagen vroeg
2024
4 dagen te laat
2023
op de dag
2022
4 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 41) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 januari neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar14-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 10,25
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 1,9 mln in 2024 -€ 100.720 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 8.561 · 9.048 bedrijven -€ 100.720 Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 1,4 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,4 mln
Verlies
-€ 100.720
Solvabiliteit
90,2%
Balanstotaal▼ 32,3%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2024Terug winstgevend
  2. 30-06-2024Liquiditeit meer dan verdubbeld
  3. 30-06-2024Eigen vermogen boven € 1 mln
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
04-08-2021
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.