CODRICO
Opgeslorpt door BROUWERIJ HAACHTOverzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Opgeslorpt door BROUWERIJ HAACHT fusie door overneming, november 2025
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap (NV)
- Activiteit
- De oprichting,de exploitatie van brouwerijen,mouterijen,fabrieken van al of niet geestrijke dranken en van alle…Volgens de statuten, 7 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- Baudouin vAN dER KELENBestuurder · sinds 31-10-2022
- Dirk LAMBRECHTBestuurder · sinds 20-06-2024
- Frédéric vAN dER KELENBestuurder
- BROUWERIJ HAACHT100%· score 54akte van 04-05-2026
Financiële situatie
- Omzet
- € 3.261
- ▼ 97,8%
- Verlies
- € 27.974
- Eigen vermogen
- € 111.631
- ▼ 20,0%
- Balanstotaal
- € 134.538
- ▼ 32,5%
Financieel
Financieel · boekjaar 2024, volledig schema
Jaarrekening 2024 neergelegd, 19 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 19 augustus 2025. De termijn liep af op 31 juli 2025, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2024 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2025-00386830.
Jaarrekening 2024 neergelegd op 19-08-2025 PDF alle 39 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2024 is een verlies van € 33.766, na een winst van € 43.675 in 2023. Dat is het laagste resultaat sinds 2018.
- 2024 Omzet -98% tegenover 2023. Laatste jaarrekening voor de opslorping door BROUWERIJ HAACHT (uitwerking 01-11-2025).
Uitsplitsing van de omzet
Per activiteit 2024
- Drankverkopen € 3.261100,0%
Bron: jaarrekening 2024, pagina 17, neerlegging 2025-00386830
Per geografische markt 2020
- België € 89.147100,0%
Bron: jaarrekening 2020, pagina 16, neerlegging 2021-28500468
Commissaris
De commissaris is Deloitte Bedrijfsrevisoren/Réviseurs d’Entreprises.
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Bezoldiging voor de controle | € 2.230 | € 2.515 | € 2.640 | € 2.750 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2024 (relaties met de commissaris)
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfsopbrengsten70/76A | - | - | - | € 95.586 | € 127.808 | € 155.303 | € 3.261 | ▼ 97,9% |
| Omzet70 | € 127.092 | € 154.672 | € 89.147 | € 91.817 | € 121.553 | € 149.304 | € 3.261 | ▼ 97,8% |
| Andere bedrijfsopbrengsten74 | - | - | - | € 3.769 | € 6.255 | € 5.999 | - | - |
| Bedrijfskosten60/66A | - | - | - | € 57.414 | € 97.545 | € 111.628 | € 37.027 | ▼ 66,8% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60 | - | - | - | € 39.510 | € 69.375 | € 87.454 | - | - |
| Aankopen600/8 | - | - | - | € 39.510 | € 69.375 | € 87.454 | - | - |
| Diensten en diverse goederen61 | - | - | - | € 17.497 | € 27.444 | € 22.983 | € 18.514 | ▼ 19,4% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4 | - | - | - | - | -€ 2.779 | - | € 12.707 | - |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen)635/8 | - | - | - | - | - | - | € 4.180 | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 407 | € 3.505 | € 1.191 | € 1.626 | ▲ 36,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 39.264 | € 27.137 | € 13.627 | € 38.172 | € 30.263 | € 43.675 | -€ 33.766 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 1.486 | € 2.556 | € 8.111 | € 7.599 | ▼ 6,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1.775 | € 1.656 | € 1.438 | € 1.486 | € 2.556 | € 8.111 | € 7.599 | ▼ 6,3% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa750 | - | - | - | € 1.486 | € 2.556 | € 8.108 | € 7.599 | ▼ 6,3% |
| Andere financiële opbrengsten752/9 | - | - | - | - | - | € 3 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 1.231 | € 1.234 | € 1.501 | € 1.712 | ▲ 14,1% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 843 | € 872 | € 900 | € 1.231 | € 1.234 | € 1.501 | € 1.712 | ▲ 14,1% |
| Kosten van schulden650 | - | - | - | - | - | - | € 733 | - |
| Andere financiële kosten652/9 | - | - | - | € 1.231 | € 1.234 | € 1.501 | € 979 | ▼ 34,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 40.196 | € 27.921 | € 14.165 | € 38.427 | € 31.585 | € 50.285 | -€ 27.879 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 11.890 | € 9.240 | € 3.147 | € 10.183 | € 8.442 | € 13.384 | € 95 | ▼ 99,3% |
| Belastingen670/3 | - | - | - | € 10.183 | € 8.442 | € 13.384 | € 95 | ▼ 99,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 28.306 | € 18.681 | € 11.018 | € 28.244 | € 23.143 | € 36.901 | -€ 27.974 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 28.306 | € 18.681 | € 11.018 | € 28.244 | € 23.143 | € 36.901 | -€ 27.974 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 179.645 | € 171.401 | € 169.987 | € 191.453 | € 186.452 | € 199.286 | € 134.538 | ▼ 32,5% |
| Vaste activa21/28 | € 123.564 | € 117.608 | € 148.954 | € 157.443 | € 136.593 | € 154.184 | € 123.726 | ▼ 19,8% |
| Financiële vaste activa28 | € 123.564 | € 117.608 | € 148.954 | € 157.443 | € 136.593 | € 154.184 | € 123.726 | ▼ 19,8% |
| Verbonden ondernemingen280/1 | - | - | - | € 156.997 | € 136.593 | € 154.184 | € 123.726 | ▼ 19,8% |
| Vorderingen281 | - | - | - | € 156.997 | € 136.593 | € 154.184 | € 123.726 | ▼ 19,8% |
| Andere financiële vaste activa284/8 | - | - | - | € 446 | - | - | - | - |
| Vorderingen en borgtochten in contanten285/8 | - | - | - | € 446 | - | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 56.081 | € 53.793 | € 21.033 | € 34.010 | € 49.859 | € 45.102 | € 10.812 | ▼ 76,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 54.701 | € 52.663 | € 20.445 | € 33.896 | € 41.083 | € 18.519 | € 617 | ▼ 96,7% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 16.140 | € 22.139 | € 3.276 | - | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 17.756 | € 18.944 | € 15.243 | € 617 | ▼ 96,0% |
| Liquide middelen54/58 | € 1.380 | € 1.130 | € 588 | € 114 | € 8.776 | € 26.583 | € 2.596 | ▼ 90,2% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | - | - | - | € 7.599 | - |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 179.645 | € 171.401 | € 169.987 | € 191.453 | € 186.452 | € 199.286 | € 134.538 | ▼ 32,5% |
| Eigen vermogen10/15 | € 140.618 | € 140.799 | € 139.067 | € 139.311 | € 139.454 | € 139.605 | € 111.631 | ▼ 20,0% |
| Inbreng10/11 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | = |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | € 125.000 | = |
| Reserves13 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | € 12.500 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 3.118 | € 3.299 | € 1.567 | € 1.811 | € 1.954 | € 2.105 | -€ 25.869 | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | - | - | - | - | - | - | € 4.180 | - |
| Voorzieningen voor risico's en kosten160/5 | - | - | - | - | - | - | € 4.180 | - |
| Overige risico's en kosten164/5 | - | - | - | - | - | - | € 4.180 | - |
| Schulden17/49 | € 39.027 | € 30.602 | € 30.920 | € 52.142 | € 46.998 | € 59.681 | € 18.727 | ▼ 68,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 39.027 | € 30.602 | € 30.920 | € 52.142 | € 46.947 | € 59.681 | € 3.305 | ▼ 94,5% |
| Handelsschulden44 | € 10.695 | € 12.069 | € 14.355 | € 13.924 | € 15.540 | € 1.135 | € 3.261 | ▲ 187% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 13.924 | € 15.540 | € 1.135 | € 3.261 | ▲ 187% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 10.189 | € 8.376 | € 21.761 | € 44 | ▼ 99,8% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 10.183 | € 8.370 | € 21.755 | € 6 | ▼ 100,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 6 | € 6 | € 6 | € 38 | ▲ 533% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 28.029 | € 23.031 | € 36.785 | - | - |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | € 51 | - | € 15.422 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 28.306 | € 18.681 | € 11.018 | € 28.244 | € 23.143 | € 36.901 | -€ 27.974 | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 28.306 | € 18.681 | € 11.018 | € 28.244 | € 23.143 | € 36.901 | -€ 27.974 | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 5.956 | -€ 31.346 | -€ 8.489 | € 20.850 | -€ 17.591 | € 30.458 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 250 | -€ 542 | -€ 474 | € 8.662 | € 17.807 | -€ 23.987 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 39 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2024 | volledig schema | 19-08-2025 | 2025-00386830 | |
| 31-12-2023 | volledig schema | 21-06-2024 | 2024-00166347 | |
| 31-12-2022 | volledig schema | 04-08-2023 | 2023-00316987 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 30-08-2022 | 2022-20383576 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 30-06-2021 | 2021-28500468 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 30-08-2020 | 2020-47700099 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 11-07-2019 | 2019-31900532 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 05-07-2018 | 2018-29500249 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 04-07-2017 | 2017-27200122 | |
| 31-12-2015 | volledig schema | 17-10-2016 | 2016-65700390 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Akte van 31-12-2025Voorstel tot fusie: over te nemen door BROUWERIJ HAACHTVaste vertegenwoordiger: Karel VERMEIREN · BROUWERIJ HAACHT bezit alle aandelen
Bestuursorgaan 3
Commissaris 1
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
1 eigenaarKeten van zeggenschap
Eigenaars 1
- BROUWERIJ HAACHTmoederEigen vermogen € 15,5 mln Verlies van € 16,4 mln in 2025 (verlies van € 16,6 mln in 2024) Checked score 54100%
Eigen aandelen 0,02% Bron eigen jaarrekening 2024
Eigenaars door de jaren 2006 tot 2024
| Naam | 2006 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BROUWERIJ-HANDELSMAATSCHAPPIJ | 99,98% | |||||||||||||||||
| ATLAS - Maatschappij voor LENINGEN EN VOORSCHOTTEN | 0,01% | 0,02% | ||||||||||||||||
| Eigen aandelen | 0,02% | |||||||||||||||||
Bron: aandeelhoudersstructuur in de eigen jaarrekeningen, deelnemingenlijsten in de jaarrekeningen van de eigenaars
Kapitaalverrichtingen
- BROUWERIJ HAACHT (BE 0415.276.794) alle aandelen
- 31-12-2025 Kapitaal vermeld in 2 akten · € 125.000 · 5.000 aandelen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Commissaris
- mandaat liep al vóór de eerste vermelding
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Dirk LAMBRECHT |
|
| Baudouin vAN dER KELEN |
|
| Frédéric vAN dER KELEN |
|
| Deloitte Bedrijfsrevisoren/Réviseurs d’Entreprises |
|
| François MONFILS |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Minstens 3 bestuurdersMandaat van ten hoogste 4 jaar
Statuten, akte van 13-01-2025
Netwerk & groep
Overnames en fusies
1 verrichtingVerbindingen & netwerk
3 huidige bestuurdersHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van CODRICO. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
04-05
Staatsblad-akte
Fusie: overgenomen door BROUWERIJ HAACHTOntbinding van de vennootschap · Ontbonden zonder vereffening op 01-11-20255 punten ▸
- Algemene vergadering, 31-01-2026, 2 keer vermeld in de akte
- Fusie, door overneming, goedkeuring fusievoorstellen
- Boekhoudkundige uitwerking, 01-11-2025
- Ontbinding, 01-11-2025
- Volmacht, David PARDON
- De akte bevat nog 10 andere punten.
31-12
Staatsblad-akte
Voorstel tot fusie: over te nemen door BROUWERIJ HAACHTVaste vertegenwoordiger: Karel VERMEIREN · BROUWERIJ HAACHT bezit alle aandelen12 punten ▸
- Kapitaal, € 125.000, 5.000 aandelen
- Samenstelling bestuur, Baudouin vAN dER KELEN (bestuurder), 2 keer vermeld in de akte
- Samenstelling bestuur, Dirk LAMBRECHT (bestuurder)
- Oprichting, 17-07-1975
- Kapitaal, € 41.412.114, 652.556 aandelen
- Samenstelling bestuur, François MONFILS (bestuurder)
- Samenstelling bestuur, BrouCon (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, Karel VERMEIREN
- Boekhoudkundige uitwerking, 01-11-2025
- Fusie, met fusie gelijkgestelde verrichting, fusie door overneming
- BROUWERIJ HAACHT bezit alle aandelen
- Algemene vergadering, 31-03-2025
- De akte bevat nog 11 andere punten.
13-01
Staatsblad-akte
1 bestuurder benoemd, 1 ontslagnemende bestuurder, 1 bestuurder herbenoemdHerbenoemingen: DELOITTE BEDRIJFSREVISOREN (commissaris) en Frédéric vAN dER KELEN (bestuurder) · Vaste vertegenwoordiger: Joël BREHMEN · Ontslag: François MONFILS (bestuurder)7 punten ▸
- Algemene vergadering, 20-06-2024
- Kapitaal, € 125.000, 5.000 aandelen
- Herbenoeming commissaris, DELOITTE BEDRIJFSREVISOREN
- Vaste vertegenwoordiger, Joël BREHMEN
- Ontslag bestuurder, François MONFILS
- Benoeming bestuurder, Baudouin vAN dER KELEN
- Herbenoeming bestuurder, Frédéric vAN dER KELEN
- De akte bevat nog 3 andere punten.
13-01
Staatsblad-akte
Benoeming: Dirk LAMBRECHT (bestuurder)2 punten ▸
- Algemene vergadering, 20-06-2024
- Benoeming bestuurder, Dirk LAMBRECHT
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
Opgeslorpt door BROUWERIJ HAACHT in november 2025
CODRICO staat niet meer in de KBO. BROUWERIJ HAACHT nam haar over bij een fusie door overneming, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 4 mei 2026.
- Status
- Inactiefuit het register sinds 16 april 2026
- Reden
- Fusie door overneming"geruisloze fusie", Belgisch Staatsblad 4 mei 2026 · akte
- Opgeslorpt door
- BROUWERIJ HAACHT · 0415.276.794
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 31 december 2024
- Laatste zetel
- Provinciesteenweg 28, 3190 Boortmeerbeekzoals gepubliceerd op 4 mei 2026
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap (NV)
- Actief sinds
- 27 februari 1985
KBO-gegevens
Identiteit
Activiteiten
7 activiteiten
- De oprichting,de exploitatie van brouwerijen,mouterijen,fabrieken van al of niet geestrijke dranken en van alle voedingswaren,alsook het drijven van handel in al de producten of onderproductie van deze nijverheidstakken.
- De exploitatie door haarzelf of door zaakvoerders ofwel anderszins,van depots,agentschappen,hotels,drankhuizen en andere ondermemingen die verband houden met het toerisme,de voeding en diensten en goederen die met het verbruik verband houden.
- Het verwerven,het in huur nemen,het verhuren en het onder verhuren,het productief maken op eender welke wijze of bij middel van eender welke overeenkomst van onroerende goederen en het verrichten van alle onroerende handelingen.
- Het verwerven en het voortverkopen,het rechtstreeks of onrechtstreeks exploiteren,het in huur nemen,het verhuren of het onderverhuren van alle handelszaken die met het hoofdvoorwerp verband houden.
- Het toestaan van geldleningen en kredietopeningen en over het algemeen,het doen van alle financiële verrichtingen;dit alles binnen de perken van het voornaamste voorwerp.
- De vennootschap is gerechtigd zich in te laten bij wijze van participatie,inbreng of opslorping,met alle bestaande of te stichten vennootschappen met eenzelfde,een gelijkaardig of een aanverwant voorwerp,en zulks eveneens telkens wanneer zulke participatie,inbreng of opslorping van aard zijn om de vennootschap in staat te stellen gemakkelijker haar voorwerp te bereiken.
- Zij mag op welke wijze ook belangen nemen in alle zaken ondernemingen of vennootschappen,die een zelfde,gelijkaardig soortgelijk of samenhangend voorwerp nastreven of die van aard zijn om de uitbreiding van haar onderneming te begunstigen haar grondstoffen te verschaffen of de afzet van haar producten te vergemakkelijken en ermee samensmelten.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 24014B0099/00E002 | Vlaanderen | 11,1 ha | 1 · 1,5 ha | 17,0 m · 3 |