Ga naar inhoud

COCONIS

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefGroot-Bijgaardenstraat 14, 1082 Sint-Agatha-Berchem, BelgiëKBO/BCE: BE 0773.553.719
Samenvatting

De faillissementskans van COCONIS binnen 12 maanden is 17,2% (hoog). COCONIS legde de laatste jaarrekening meer dan 90 dagen na de termijn neer. Volgens de jaarrekening over 2023 had COCONIS een negatief eigen vermogen (-€ 18.830) en een nettoresultaat van € 10.091. De solvabiliteit is hoger dan bij 19% van de 23.996 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2023). De onderneming is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 06-09-2021 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 307 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 52 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 4 november 2026.
Activiteit
Detailhandel in groenten en fruit NACE 47210en 1 andere
Vestigingseenheid
2.322.474.166 1080 Sint-Jans-Molenbeek, sinds 06-09-2021
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 23-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders
  • DE LUCA Carmineakte van 22-09-2026

Financiële situatie

Faillissementskansbinnen 12 maanden
17,2%
Cijfers 2023 te oud voor een score
Jaarrekening 2023
Omzet
€ 185.513
Winst
€ 10.091
Eigen vermogen
-€ 18.830
Balanstotaal
€ 233.569
Personeel
≈ 1,4 VTE
geschat
  • Negatief eigen vermogen op 31-12-2023
  • Jaarrekening 2023 neergelegd, 176 dagen na de termijn
Signalenverhoogt risico2 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 176 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatCijfers over boekjaar 2023 (neergelegd op 23-01-2025)1 zetelwijziging in 24 maandenLiquiditeit 0,02, liquide middelen € 3.918Jaarrekening 2023 176 dagen te laat neergelegdToon onderbouwing

Faillissementskans

Geen actuele score
Cijfers te oud
De laatste cijfers zijn die van boekjaar 2023. Ze zijn te oud voor een actuele score.
Faillissementskans: Hoog
Neerlegging: Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Financiële sterkte, boekjaar 2023
Zwak
Solvabiliteit 17
eigen vermogen -8,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 2
kortlopende schulden 108,1% · geldmiddelen 1,7%
Rentabiliteit 66
rendement op activa 4,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
17,2% Hoog
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 6 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.278 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 7,3% 01-2025: 7,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 6,4%▼ -0,9 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 6,4%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 6,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 6,2%▼ -0,3 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 6,0%▼ -0,2 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 5,9%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025laagste waarde 08-2025: 6,1%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 6,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 7,6%▲ +1,3 procentpunten tegenover 09-2025 11-2025: 7,6%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 8,7%▲ +1,1 procentpunten tegenover 11-2025 01-2026: 11,7%▲ +3,0 procentpunten tegenover 12-2025 02-2026: 11,9%▲ +0,2 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 11,9%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 11,0%▼ -0,9 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 11,0%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 10,8%▼ -0,2 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 10,8%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 12,8%▲ +2,0 procentpunten tegenover 07-2026 09-2026: 12,8%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 17,2%▲ +4,4 procentpunten tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 17,2%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · 2 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 176 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2023 (neergelegd op 23-01-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Liquiditeit 0,02, liquide middelen € 3.918
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2023 176 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2023 moest uiterlijk op 31-07-2024 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 23-01-2025, 176 dagen na de termijn. Van de ondernemingen die hun jaarrekening over 2023 meer dan 90 dagen te laat neerlegden, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Bij alle neerleggers samen is dat 1,66%.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2023
176 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar jaarrekening over 2023 176 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2023 op op de laatste dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2023, microschema

Jaarrekening 2023 neergelegd, 176 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 23 januari 2025. De termijn liep af op 31 juli 2024, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2023 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2025-00008608.

Jaarrekening 2023 neergelegd op 23-01-2025 PDF

Omzet
€ 185.513
EBIT-marge
5,4%
Nettoresultaat
€ 10.091
Werkkapitaal
-€ 248.480
Balanssamenstelling
Activa € 233.569
Vaste activa € 229.650
Vlottende activa € 3.920
Passiva
Eigen vermogen-€ 18.830
Schulden€ 252.399
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 252.399) zijn groter dan het balanstotaal (€ 233.569).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2023
EBITDA
€ 29.482
Cashflow
€ 29.482
Solvabiliteit
-8,1%
Liquiditeit
0,02
ROA
4,3%
Schulden
€ 252.399
Schulden ≤ 1 jaar
€ 252.399
Klantenkrediet
0 dagen
Leverancierskrediet
774 dagen
Personeelskosten
€ 53.692
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2023 · 32 posten
Balans Code2023
Activa
Totaal activa20/58€ 233.569
Vaste activa21/28€ 229.650
Materiële vaste activa22/27€ 229.650
Terreinen en gebouwen22€ 227.057
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.593
Vlottende activa29/58€ 3.920
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 2
Overige vorderingen41€ 2
Liquide middelen54/58€ 3.918
Passiva
Totaal passiva10/49€ 233.569
Eigen vermogen10/15-€ 18.830
Inbreng10/11€ 2.400
Overgedragen winst (verlies)14-€ 21.230
Schulden17/49€ 252.399
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 252.399
Handelsschulden44€ 215.411
Leveranciers440/4€ 215.411
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 9.388
Belastingen450/3€ 6.236
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 3.152
Overige schulden47/48€ 27.600
Resultaat Code2023
Omzet70€ 185.513
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 101.623
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 53.692
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 19.391
Bruto bedrijfsmarge9900€ 83.174
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 10.091
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 10.091
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 10.091
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 10.091
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 21.230
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 31.321

De toelichting bij deze jaarrekening telt 4 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2023 (PDF), neergelegd op 23-01-2025.

Post2023
Omzet70€ 185.513
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 101.623
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 53.692
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 19.391
Bruto bedrijfsmarge9900€ 83.174
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 10.091
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 10.091
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 10.091
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 10.091
Post2023
Activa
Totaal activa20/58€ 233.569
Vaste activa21/28€ 229.650
Materiële vaste activa22/27€ 229.650
Terreinen en gebouwen22€ 227.057
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.593
Vlottende activa29/58€ 3.920
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 2
Overige vorderingen41€ 2
Liquide middelen54/58€ 3.918
Passiva
Totaal passiva10/49€ 233.569
Eigen vermogen10/15-€ 18.830
Inbreng10/11€ 2.400
Overgedragen winst (verlies)14-€ 21.230
Schulden17/49€ 252.399
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 252.399
Handelsschulden44€ 215.411
Leveranciers440/4€ 215.411
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 9.388
Belastingen450/3€ 6.236
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 3.152
Overige schulden47/48€ 27.600
Post2023
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 10.091
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 19.391
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 29.482

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2023 microschema 23-01-2025 2025-00008608 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2026
DE LUCA Carmine
Bestuurder · benoemd bij akte van 22-09-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“mandat d’administrateur est à tout moment révocable par l'assemblée générale. Chaque administrateur est investi des pouvoirs les plus…”
akte van 08-09-2021

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Vermeld in de akte akte van 22-09-2026 ↗
Overdracht van aandelen akte van 22-09-2026 ↗
Overdracht van aandelen akte van 28-09-2023 ↗
Vermeld in de akte akte van 22-11-2022 ↗
  • LITA Elise assoclé actif
Overdracht van aandelen akte van 22-11-2022 ↗

Mandaathistoriek

4 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
DE LUCA Carmine
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 22-09-2026, nog in functie
ERRAMI Farid
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-09-2021, tot 22-09-2026
JADDI Ali
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-09-2021, tot 22-09-2026
LAAOUAJ Nour-Eddine
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 08-09-2021, tot 22-09-2026
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
“Moitié à charge du cédant et moitié à charge du ou des acquéreurs proportionnellement au nombre d'actions acquises, toutes cessions entre…”

Statuten, akte van 08-09-2021 (in het Frans)

Netwerk & groep

Ondernemingen op hetzelfde adres

306 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 verbonden bedrijf
Diepte

De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
AU 6
via LAAOUAJ Nour-Eddine · Niet-statutair bestuurder
→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2026
22-09
Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen Brussel
Overdracht van aandelen van JADDI Ali aan DE LUCA Carmine · Overdracht van aandelen van ERRAMI Farid aan DE LUCA Carmine · Overdracht van aandelen van LAAOUAJ Nour Eddine aan DE LUCA Carmine11 punten ▸
  • Algemene vergadering, 01-09-2026
  • Ontslag bestuurder, JADDI Ali (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, ERRAMI Farid (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, LAAOUAJ Nour Eddine (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, DE LUCA Carmine (bestuurder)
  • Overdracht aandelen, JADDI Ali → DE LUCA Carmine
  • Overdracht aandelen, ERRAMI Farid → DE LUCA Carmine
  • Overdracht aandelen, LAAOUAJ Nour Eddine → DE LUCA Carmine
  • DE LUCA Carmine bezit 100 aandelen (100%)
  • Zetelverplaatsing, rue de Grand-Bigard 14, 1082 Bruxelles
  • Bestuurder in functie, DE LUCA Carmine (bestuurder)
  • De akte bevat nog 1 ander punt.

Open de akte in het Staatsblad

2025
23-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 176 dagen te laat
2023
28-09
Staatsblad-akte Overdracht van 5 aandelen van LITA Elise aan LAAOUAJ Nour-Eddine
Uittreding: LITA Elise (associé actif)5 punten ▸
  • Algemene vergadering, 19-09-2023
  • Uittreding lid, LITA Elise (associé actif)
  • Overdracht aandelen, LITA Elise → LAAOUAJ Nour-Eddine, 5 aandelen
  • Bestuurder in functie, LAAOUAJ Nour-Eddine (bestuurder)
  • Bestuurder in functie, JADDI Ali (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

2022
22-11
Staatsblad-akte Overdracht van 5 aandelen van LAAOUAJ Nour-Eddine aan LITA Elise
Vennoot: LITA Elise (assoclé actif)7 punten ▸
  • Algemene vergadering, 01-10-2022
  • Vennoot, LITA Elise (assoclé actif)
  • Overdracht aandelen, LAAOUAJ Nour-Eddine → LITA Elise, 5 aandelen
  • Bestuurder in functie, LAAOUAJ Nour-Eddine (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, JADDI Ali (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, LAAOUAJ Nour-Eddine (bestuurder)
  • Samenstelling bestuur, LITA Elise (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

2021
08-09
Staatsblad-akte Oprichting
Oprichters: JADDI Ali, ERRAMI Farid en LAAOUAJ Nour-Eddine · Startkapitaal € 2.400, 100 aandelen · Benoemingen: JADDI Ali, ERRAMI Farid en LAAOUAJ Nour-Eddine9 punten ▸
  • Oprichter, JADDI Ali (comparant)
  • Oprichter, ERRAMI Farid (comparant)
  • Oprichter, LAAOUAJ Nour-Eddine (comparant)
  • Oprichting, 03-09-2021
  • Startkapitaal, € 2.400, 100 aandelen
  • Statutaire zetel, Rue de Ribaucourt 6, 1080 Molenbeek-Saint-Jean
  • Benoeming bestuurder, JADDI Ali (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, ERRAMI Farid (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, LAAOUAJ Nour-Eddine (bestuurder)
  • De akte bevat nog 8 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

COCONIS werd opgericht op 6 september 2021 als BV.1 De zetel werd in 2026 overgebracht naar Brussel.2 DE LUCA Carmine is bestuurder, benoemd bij akte van 22-09-2026.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 22-09-2026

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam COCONIS in het Frans
Ondernemingsnummer 0773.553.719
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 06-09-2021
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 08-09-2021 (in het Frans)
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
“Région de Bruxelles-Capitale”
akte van 08-09-2021 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Groot-Bijgaardenstraat 14, 1082 Sint-Agatha-Berchem, België
1 vroegere zetel
  • rue de Ribaucourt 6, 1080 Bruxelles tot 01-09-2026 · akte van 22-09-2026
Vestiging COCONIS, de Ribaucourtstraat 6, 1080 Sint-Jans-Molenbeek sinds 06-09-2021 · vestigingsnummer 2.322.474.166 46311 Groothandel in consumptieaardappelen
E-mail ramifaridg@gmail.com

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
47210 Detailhandel in groenten en fruit hoofdactiviteit
56112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
RSZ-activiteiten
56112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
47210 Detailhandel in groenten en fruit in gespecialiseerde winkels hoofdactiviteit
56102 Eetgelegenheden met beperkte bediening
RSZ-activiteiten
56102 Eetgelegenheden met beperkte bediening hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
“Les formations aux techniques de massage; L'exploitation de bancs solaires et solarium; L'activité et l'exploitation de saunas,de bains…”
82 activiteiten
  1. Les formations aux techniques de massage
  2. L'exploitation de bancs solaires et solarium
  3. L'activité et l'exploitation de saunas,de bains turcs,de bains de vapeur,d'établissements thermaux,d'instituts d'amaigrissement et d'amincissement,etcetera
  4. La balnéothérapie et la thalassothérapie
  5. L'exploitation de centres de remise en forme
  6. L'achat,la vente,l'importation,l'exportation de matériel esthétique et notamment d'appareils d'amincissement,épilation au laser,électronique,informatique;le coaching,la consultance et la formation
  7. La mise à disposition par location,leasing ou autres méthodes de tels matériels,ainsi que l'entretien
  8. La fabrication et la commercialisation de produits cosmétiques
  9. La fabrication,la réparation,l'achat,la vente,l'import,l'export,le commerce de gros et le commerce de détail,en magasin ou sur les marchés publics,de cosmétiques,de produits de beauté,de maquillage,d'articles de toilette,de produits d'hygiène et de soins,d'appareils,d'essences,d'articles de droguerie,de parfumerie,de savons et de détergents et d'accessoires divers,de bijoux de fantaisies ou plaqués or,autres bijoux,de maroquinerie et de lingerie
  10. L'exploitation et les services de car-wash
  11. L'exploitation et les services de stations-services(tous carburants,tels que mazout,diesel,gaz,…)
  12. Le lavage à la vapeur de véhicules automobiles
  13. Le lavage,le lustrage,le polissage et le nettoyage intérieur de véhicules automobiles
  14. L'exploitation de garage avec atelier de réparation et négociant de véhicules à moteurs neufs et d'occasion,d'établissement de démolition,entretien et dépannage,réparation de carrosseries
  15. Le dépannage automobile sur routes
  16. La pose de pneus;le montage,le démontage et l'équilibrage de pneus
  17. L'achat et la vente de voitures et véhicules à moteurs,neufs et d'occasion,ainsi que de leurs pièces détachées,localement et/ou à l'import et l'export
  18. L'entretien et la réparation de voitures et véhicules à moteurs
  19. L'achat,la vente,l'import,l'export en gros et/ou en détail de pièces automobiles neuves ou d'occasion et accessoires automobiles
  20. L'exploitation de dépanneuses
  21. L'importation,l'exportation et la location de véhicules utilitaires et à usage privé,de camions,camionnettes,vélos,motocyclettes,pièces détachées et accessoires divers
  22. Les opérations d'affûtage et de rectification de pièces mécaniques
  23. L'exploitation et les services de messagerie,de fax,de cabines téléphoniques,de cyber-café,d'internet et de photocopies
  24. Toutes activités relevant du secteur de l'imprimerie et de la reproduction sur tout support,telle que notamment l'exploitation d'un magasin de«copy-service»,l'importation et l'exploitation de machines de jeux de tous genres,loterie et jeux de loto
  25. L'exploitation et les services de laboratoire de développement photos,d'atelier de tournage
  26. Le transport de divers produits et marchandises par camion
  27. Le transport de marchandises de plus et de moins de cinq cent kilogrammes
  28. Tout ce qui se rattache au transport,national et international,terrestre,maritime et aérien de tous biens et marchandises
  29. Le transport rémunéré de personnes par véhicules automobiles
  30. La location de limousines
  31. L'exploitation des sociétés de taxis,le transport de voyageurs par taxis
  32. L'exploitation de centrales d'appels pour taxis
  33. L'exploitation d'un service de location de voitures avec chauffeur
  34. La location de cars
  35. Autres transports terrestres de voyageurs
  36. Les services auxiliaires des transports terrestres
  37. Le transport logistique
  38. L'exploitation de sociétés de transport,les messageries et le transport du courrier
  39. Le transport et la livraison de colis et courriers express,national et international
  40. Le dépôt de colis,l'envoi d'argent à l'étranger
  41. Le dépôt de bagages et l'envoi de bagages
  42. Le déménagement,la location de matériel de levage,la location de lifts,le transport de meubles et de marchandises,la location de véhicules utilitaires ou privés,les prestations de service en matière d'emballages,l'entreposage de meubles et de marchandises,les services de garde-meubles
  43. L'exploitation de salons lavoirs
  44. Les services des laveries automatiques en libre-service
  45. Les activités de blanchisserie-teinturerie
  46. Le lavage,le blanchissage,le nettoyage à sec,le repassage,la teinture,etcetera de tous les articles d'habillement y compris les articles en fourrure,et de matières textiles pour le compte d'entreprises,d'autres utilisateurs professionnels ou des exploitants de magasins-dépôts
  47. Le ramassage et la livraison du linge
  48. Le nettoyage d'articles en cuir
  49. Le nettoyage des tapis,des moquettes,des tentures et des rideaux,éventuellement dans les locaux des clients
  50. Le traitement(ramassage,lavage,repassage,livraison à domicile,etcetera)du linge à une échelle non industrielle et le nettoyage d'articles d'habillement pour le compte de particuliers
  51. Les activités des exploitants de magasins-dépôts qui n'exercent eux-mêmes aucune activité ayant trait au lavage ou au nettoyage mais qui confient le traitement et le nettoyage du linge aux laveries et aux blanchisseries industrielles
  52. Le nettoyage et l'entretien de tous types de bâtiments tels que les bureaux,les maisons,les appartements,les usines,les magasins,les institutions,les autres locaux à usage commercial ou professionnel
  53. Toutes les activités dans le cadre des titres-services,notamment:le nettoyage du domicile y compris les fenêtres,la lessive et le repassage,les petits travaux de couture occasionnels,la préparation de repas,le service de courses ménagères,centrale pour personnes moins mobiles ou âgées et le repassage hors du domicile de l'utilisateur
  54. Fournir tous services ou prestations au profit de toutes clientèles privées ou commerciales,et notamment:le nettoyage et l'entretien d'immeubles,le nettoyage de vitres et de bureaux,de petits travaux de bureau,services intérimaires,sous-traitance
  55. L'assistance aux entreprises générales de bâtiment
  56. Tous travaux,services et activités liés à l'entreprise générale de bâtiment,la construction,la rénovation de constructions,la démolition,l'achat et/ou la vente d'anciennes ou nouvelles habitations,la peinture,la maçonnerie,l'électricité,la toiture;les matériaux de construction,le matériel électrique et électronique,sanitaire et de plomberie,etc.
  57. Le ravalement des façades,le nettoyage à la vapeur,le sablage
  58. Le placement,l'entretien et le remplacement de vitres et de doubles vitrages
  59. L'installation de systèmes de chauffage,de climatisation et de ventilation
  60. La réparation et l'entretien de chaudières,de brûleurs et de poêles à mazout,des gaines de ventilation et des dispositifs d'évacuation de fumées
  61. Le ramonage et le tubage des cheminées
  62. L'importation et l'exportation de tous appareils,articles,matériels et accessoires sanitaires,de plomberie,de chauffage,de climatisation
  63. Les travaux d'électricité
  64. Toutes opérations se rapportant à l'entreprise d'électricité telles que notamment l'installation,la réparation,l'entretien ou la rénovation d'installations électriques
  65. La fourniture d'énergie
  66. Toutes opérations généralement quelconques,se rapportant directement ou indirectement au commerce,à la fabrication,les retouches et confections,la production sur taille,la couture,couturier,l'achat et la vente de produits textiles,en cuir et/ou assimilés,dans quelque état que ce soit,neuf ou de seconde main,local ou importé,intérieur ou destiné à l'exportation,et se rapportant directement ou indirectement avec les objectifs de la société
  67. La cordonnerie,la serrurerie
  68. Le placement et l'installation de plans,panneaux et/ou technologies solaires
  69. Toutes opérations généralement quelconques,se rapportant directement ou indirectement au commerce,à la production musicale ou cinématographique,de films audio et/ou vidéo,à la fabrication,la location,l'achat,la vente en gros ou en détail,la représentation,la distribution,le service,le conditionnement,l'exploitation et le courtage,l'importation et l'exportation,soit pour son propre compte soit pour le compte de tiers
  70. Toutes autres opérations quelconques,se rapportant directement ou indirectement aux fournitures d'énergie,télécommunication et titres services
  71. Les activités de nettoyage et d'entretien des piscines,trains,autobus,avions,etcetera
  72. Les activités de désinfection et de destruction de parasites
  73. La location de toilettes mobiles
  74. Le déblayage et nettoyage des chantiers,des bureaux,des homes,des résidences et toutes surfaces commerciales ou industrielles
  75. L'enlèvement de la neige et de la glace sur les routes et les pistes d'atterrissage y compris l'épandage de sel et de sable
  76. Le balayage et l'arrosage de chaussées,squares,marchés,jardins publics,parcs
  77. L'aménagement et l'entretien de jardins et de pépinières
  78. Toutes activités relevant du secteur de la téléphonie,l'exploitation et les services d'atelier de réparation,l'achat et la vente de téléphones,GSM,ordinateurs,PC Computer portable et/ou de bureau,d'outils informatiques divers,servant pour les jeux ou l'exploitation de quelque sorte qu'elle soit
  79. L'achat,la vente,l'importation et l'exportation de matériel informatique,de matériel optique et dentaire,de matériel électronique et électromécanique,d'électroménager,de voitures,de matériel de bâtiment tel que des échafaudages et d'autres produits qui se rapportent ou non au domaine d'activité,soit pour son propre compte soit pour le compte de tiers
  80. L'exploitation de vidéothèques,la location de produits de divertissement,films et tout autre produit assimilé
  81. L'achat,la vente,l'import et l'export,le commerce,la fabrication,l'entretien,la réparation,la location,la représentation,la livraison et le transport de tous articles relevant de l'audiovisuel,de l'informatique et de la bureautique,de la téléphonie,ainsi que de l'électroménager,en ce compris des films de bandes magnétiques,de cassettes,de tous articles imprimés ou enregistrés permettant leur lecture,vision ou audition,de CD-ROM,DVD,Blu-Ray et autres médias sur tous supports;l'assistance en programmation
  82. En accessoires
akte van 08-09-2021 (in het Frans)

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0773.553.719
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0773553719
Ander Peppol-ID 9925:BE0773553719
Ingeschreven 23-12-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Eerste donderdag van juni om 18:00
akte van 08-09-2021 (in het Frans)

Erkenningen · vergunningen · registraties

Voedselveiligheid, FAVV

1 vestiging
Sint-Jans-Molenbeekvestigingsnummer 2.322.474.166
1 vergunning
Toelating · Eetgelegenheid · sinds 13-02-2023

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
307 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
375 m²
Gebouwvoetafdruk
378 m²
Volume, LiDAR
2.564 m³
Hoogste gebouw: 16,2 m.
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21342B0043/00F003 Brussel 290 m² 1 · 293 m² 10,6 m · 2
21522B0236/00M002 Brussel 85 m² 1 · 86 m² 16,2 m · 2