Clubhouse Projects
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van Clubhouse Projects binnen 12 maanden is 9,0% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2025 had Clubhouse Projects een negatief eigen vermogen (-€ 97.806) en een nettoresultaat van € 59.577. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 28% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 7% van de 17.001 ondernemingen in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 08-03-2021 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening NACE 56111
- Paritair comité
- 302 Paritair Comité voor het hotelbedrijf · jaarrekening 2024
- Vestigingseenheid
- 2.314.598.657 2160 Wommelgem, sinds 08-03-2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 25-03-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 9,0%
- Brutomarge
- € 246.421
- ▼ 16,4%
- Omzet
- ≈ € 720.000
- geschat
- Winst
- € 59.577
- ▲ 12,7%
- Eigen vermogen
- -€ 97.806
- ▲ 37,9%
- Balanstotaal
- € 53.703
- ▲ 14,3%
- Werknemers op 31-12-2025
- 3
- ▼ 25,0%
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 73 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Laatst neergelegde jaarrekening 73 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatOpgericht in 2021Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 0, gehalveerdToon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 9 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 56, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 9% van hen, de liquiditeit beter dan bij 1%, de rentabiliteit beter dan bij 93% en de groei beter dan bij 76%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 43 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 56) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2025 -€ 97.806 Bekijk
- Let op: Minder eigen vermogen dan 95% van de sector eet- en drinkgelegenhedensectormediaan € 28.779 · 17.032 ondernemingen -€ 97.806 Bekijk
- Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van -€ 157.383 naar -€ 97.806 ▲ 37,9% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Ontslag: Michaël Van den Brandt (bestuurder)
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Clubhouse Projects: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 57.700 en € 73.600, opgericht tussen 2020 en 2022.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Clubhouse Projects Wommelgem | € 53.703 | € 246.421 |
| La Marmite des Trolls Durbuy | € 59.086 | € 222.580 |
| Better Than Hungry 2000 Brussel | € 63.198 | € 224.484 |
| ARAX Mechelen | € 62.035 | € 172.343 |
| Bar Bier Streetfoodclub Herentals | € 73.597 | € 190.376 |
| Semi Food Dinant | € 57.662 | € 222.766 |
| Super Kelly Gent | € 60.674 | € 193.165 |
Kerngegevens van Clubhouse Projects
- Wat is het ondernemingsnummer van Clubhouse Projects?
- Het ondernemingsnummer van Clubhouse Projects is 0764.751.067. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0764.751.067.
- Waar is Clubhouse Projects gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Uilenbaan 15, 2160 Wommelgem.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Clubhouse Projects?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111).
- Wat is de rechtsvorm van Clubhouse Projects?
- De rechtsvorm van Clubhouse Projects is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Clubhouse Projects opgericht?
- Clubhouse Projects werd opgericht op 08-03-2021.
- Is Clubhouse Projects nog actief?
- Ja, Clubhouse Projects staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft Clubhouse Projects?
- Clubhouse Projects had in boekjaar 2025 gemiddeld 3,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt Clubhouse Projects?
- Clubhouse Projects vermeldt in haar jaarrekening 2024 paritair comité 302 (Paritair Comité voor het hotelbedrijf).
- Wat is de omzet van Clubhouse Projects?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 720.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 246.421 en van 86 vergelijkbare ondernemingen (NACE 56111). Het ligt waarschijnlijk tussen € 600.000 en € 870.000.
- Maakt Clubhouse Projects winst?
- In boekjaar 2025 boekte Clubhouse Projects een winst van € 59.577.
- Waar vind ik de jaarrekening van Clubhouse Projects?
- Clubhouse Projects legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Clubhouse Projects de volgende jaarrekening neerleggen?
- Clubhouse Projects moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.