Ga naar inhoud

CLTHS THE LABEL

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefWaterloosesteenweg 715, 1180 Ukkel, BelgiëOp dit adres zijn 61 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1011.008.531
Samenvatting

De berekende faillissementskans van CLTHS THE LABEL over 12 maanden bedraagt 4,4% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 39.535) en een nettoresultaat van -€ 39.535. De solvabiliteit is beter dan 8% van 21.983 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
NACE 47716
1 vestiging
Schaal
€ 28.478balanstotaal 2025
Personeel
1,1 VTE
Eigen vermogen
-€ 39.535
Verlies
-€ 39.535
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
36 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,4%
Structuur
Jaarrekening 60 dagen te laat neergelegd1 van 2 akten gelezen
Waarom 36verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenLaatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatNegatief eigen vermogen -€ 39.535verlaagt risicoLiquiditeit 0,43, liquide middelen € 8.378Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
36 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 16% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -138,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 37
kortlopende schulden 233,9% · geldmiddelen 29,4%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -138,8%
Faillissementskans, 12 maanden
4,4% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.191 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 08-2025: 1,9%laagste waarde 09-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,7%▲ +2,4 procentpunten t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 5,7%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 4,4%▼ -1,3 procentpunten t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,43; kortlopende schulden: 233,9% en geldmiddelen: 29,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 34% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 39.535
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,43, liquide middelen € 8.378
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 29-09-2026, 60 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
60 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 39.535 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.144 · 21.964 bedrijven -€ 39.535 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 28.478 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 28.478
Verlies
-€ 39.535
Solvabiliteit
-138,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en…NACE 47716
Opgericht
01-07-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.