Ga naar inhoud

CLS TERRASSEMENT

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefRue de l'Octroi(BR) 10, 7130 Binche, BelgiëKBO/BCE: BE 0782.498.802
Samenvatting

CLS TERRASSEMENT is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.280) en een nettoresultaat van € 17.153. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 34.040 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Bouwrijp maken van terreinen
NACE 43120
1 vestiging
Schaal
€ 49.925balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 2.280
Winst
€ 17.153
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 2.280Opgericht in 2022verlaagt risicoLiquiditeit 0,97, liquide middelen € 34.802Omvang: balanstotaal € 49.925Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 59% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 20+20
eigen vermogen -4,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 53+35
kortlopende schulden 85,5% · geldmiddelen 69,7%
Rentabiliteit 100+50
rendement op activa 34,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.550 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,9% 12-2024: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 3,2%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 2,8%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,6%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%▼ -2,1 procentpunten t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,97 tegenover 0,43 in 2024; kortlopende schulden: 85,5% en geldmiddelen: 69,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 7% op solvabiliteit, 48% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 90% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,97, liquide middelen € 34.802
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 2.280
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 49.925
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 34040 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 34040 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen vroeg
2024
22 dagen te laat
2023
8 dagen vroeg
2022
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 juli neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 17.153
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 2.280 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op eigen vermogensectormediaan € 57.756 · 34.050 bedrijven -€ 2.280 Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 49.925 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 49.925
Winst
€ 17.153
Solvabiliteit
-4,6%
Balanstotaal▼ 20,5%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 23-07-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouwrijp maken van terreinenNACE 43120
Opgericht
22-02-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.