Ga naar inhoud

Clo'élégance

Actief Risico: gemiddeld
CommVopgericht 20233 jaar actiefRue de Falisolle,Vitrival 15, 5070 Fosses-la-Ville, BelgiëKBO/BCE: BE 0803.192.365
Samenvatting

De faillissementskans van Clo'élégance binnen 12 maanden is 1,6% (gemiddeld). De onderneming is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 26-06-2023 Normale toestand
Activiteit
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen NACE 96220en 5 andere
Vestigingseenheid
2.347.294.090 5070 Fosses-la-Ville, sinds 01-07-2023
Peppol
Bereikbaar sinds 16-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,6%
Een kleine VOF of CommV hoeft geen jaarrekening neer te leggen
Signalenverhoogt risicoOpgericht in 2023verlaagt risicoRechtsvorm CommVGeen jaarrekening met cijfersToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans binnen 12 maanden
1,6% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,8% (2.756 ondernemingen, NACE 96, zonder jaarrekening)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,5%laagste waarde 01-2025: 1,5%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: 1,7%▲ +0,2 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 1,7%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,8%▲ +0,2 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 1,9%● gelijk tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 1,9%● gelijk tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 1,9%● gelijk tegenover 08-2025hoogste waarde 10-2025: 1,9%● gelijk tegenover 09-2025hoogste waarde 11-2025: 1,9%● gelijk tegenover 10-2025hoogste waarde 12-2025: 1,9%● gelijk tegenover 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,9%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 1,8%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 1,6%▼ -0,2 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 1,6%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 1,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 1,6%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 1,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,6%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 1,6%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,6%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 1,6%● gelijk tegenover 10-2026
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Drie signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Rechtsvorm CommV
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2023
LORAND Cloé Emmanuelle
Statutair zaakvoerder · benoemd bij akte van 29-06-2023
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Twee zaakvoerders samen
akte van 29-06-2023

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

  • LORAND Cloé Emmanuelle associéecommandité · 99 aandelen (99%) · € 990
  • DEBRIS Christie Geneviève associéecommanditaire · 1 aandeel (1%) · € 10

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 29-06-2023 Oprichting · € 1.000 · 100 aandelen

Statuten

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
“Majorité_gérants_présente, procès-verbaux_signés_par_gérant(s)”
Regeling vereffeningBij een vereffening krijgen eerst de schuldeisers hun geld. Wat overblijft, gaat naar de aandeelhouders.
“Assemblée générale peut désigner, gérant(s) en fonction en vertu statuts si aucun autre désigné”

Statuten, akte van 29-06-2023 (in het Frans)

Netwerk & groep

Clo'élégance deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van Clo'élégance. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2026
12-10
Staatsblad-akte Doel
Volmacht · Doelwijziging4 punten ▸
  • Algemene vergadering, 16-09-2026
  • Volmacht, Pascal CORNIL
  • Algemene vergadering, “acceptation à l'unanimité des voix” (akte in het Frans)
  • Doelwijziging

Open de akte in het Staatsblad

2023
29-06
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 1.000, 100 aandelen · Oprichters: LORAND Cloé Emmanuelle (associéecommandité) en DEBRIS Christie Geneviève (associéecommanditaire) · Benoeming: LORAND Cloé Emmanuelle (statutair zaakvoerder)8 punten ▸
  • Oprichting, 19-06-2023
  • Oprichter, LORAND Cloé Emmanuelle (associéecommandité)
  • Oprichter, DEBRIS Christie Geneviève (associéecommanditaire)
  • Vennoot, LORAND Cloé Emmanuelle (associéecommandité)
  • Vennoot, DEBRIS Christie Geneviève (associéecommanditaire)
  • Startkapitaal, € 1.000
  • Benoeming bestuurder, LORAND Cloé Emmanuelle (statutair zaakvoerder)
  • Verbintenissen vóór oprichting, “takeover, opérations faites et conclues par comparants ou l'un d'eux au nom société avant personnalité juridique” (akte in het Frans)

Open de akte in het Staatsblad

Staatsblad-akte

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam Clo'élégance in het Frans
Ondernemingsnummer 0803.192.365
Rechtsvorm Commanditaire vennootschap (CommV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 26-06-2023
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 29-06-2023 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Rue de Falisolle,Vitrival 15, 5070 Fosses-la-Ville, België
Vestiging Clo'élégance, Rue de Falisolle,Vitrival 15, 5070 Fosses-la-Ville sinds 01-07-2023 · vestigingsnummer 2.347.294.090
E-mail cloelorand@hotmail.Com

Activiteiten

NACEBEL 2025
96220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen hoofdactiviteit
46450 Groothandel in parfumerieën en cosmetica
47715 Detailhandel in kledingaccessoires
47784 Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen
85593 Sociaal-cultureel vormingswerk
96230 Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Codes volgens NACEBEL 2008
96022 Schoonheidsverzorging hoofdactiviteit
46450 Groothandel in parfumerieën en cosmetica
47715 Detailhandel in kledingaccessoires in gespecialiseerde winkels
47786 Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen in gespecialiseerde winkels
85593 Sociaal-cultureel vormingswerk
96040 Sauna's, solaria, baden enz.
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
“L'exploitation d'un centre d'esthétique (soins corps, massage, épilations, manucures, pédicures médicales, balnéothérapie, thalassothérapie…”
9 activiteiten
  1. L'exploitation d'un centre d'esthétique (soins corps, massage, épilations, manucures, pédicures médicales, balnéothérapie, thalassothérapie, hammam, maquillage permanent, stylisme d'ongles, etc.);
  2. La vente en gros ou au détails de produits esthétiques, cosmétiques, maquillages, accessoires de beauté, alimentation diététique et tous les produits de beauté et de parfumerie en général;
  3. L'organisation de cours et de formation concernant les matières reprises ci-avant tant aux particuliers qu'aux professionnels ;
  4. La vente de textile en ce compris la lingerie, les vêtements femmes, hommes et enfants;
  5. L'Exploitation d'un site de ventes par internet.
  6. Production de vidéos et de films, à l'exception des films cinématographiques et des films pour la télévision.
  7. Réalisation de spectacles par des artistes indépendants.
  8. Activités des agences de publicité.
  9. Activités photographiques.
akte van 12-10-2026 (in het Frans)

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0803.192.365
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0803192365
Ingeschreven 16-12-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

BoekjaarDe vennootschap maakt haar jaarrekening op over deze periode van twaalf maanden.
Van 1 januari tot 31 december
akte van 29-06-2023 (in het Frans)

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.701 m²
Gebouwvoetafdruk
128 m²
Volume, LiDAR
860 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
92132A0242/00S000 Wallonië 1.701 m² 1 · 128 m² 8,6 m · 2