Ga naar inhoud

CLAES

Inactief
KBO/BCE: BE 0449.851.554

Inactief. De laatste jaarrekening is die over boekjaar 2020.

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Inactief oprichtingsakte van 05-05-1993 · laatste publicatie in de rubriek Einde op 13-09-2021
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Financiële situatie

Geen score
Jaarrekening 2020
Brutomarge
€ 15.438
▼ 25,6%
Omzet
≈ € 120.000
geschat
Winst
€ 9.452
▼ 23,9%
Eigen vermogen
€ 41.515
▲ 29,5%
Balanstotaal
€ 46.985
▼ 42,6%
Neergelegd op 17-08-2021

Financieel

Financieel · boekjaar 2020, microschema

Jaarrekening 2020 neergelegd, 17 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 17 augustus 2021. De termijn liep af op 31 juli 2021, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2020 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2021-49300315.

Jaarrekening 2020 neergelegd op 17-08-2021 PDF alle 28 neerleggingen

Omzet
≈ € 120.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 54.000 en € 280.000
Totaal activa
€ 46.985▼ 42,6%
2019 · € 81.789
Nettoresultaat
€ 9.452▼ 23,9%
2019 · € 12.426
Werkkapitaal
€ 36.367▲ 37,6%
2019 · € 26.436
Verloop door de jaren

2018 tot 2020, 3 boekjaren 2018 tot 2020, 3 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2020 is 31% lager dan in 2019.

Bedrijfsresultaat€ 12.358 2020 Nettoresultaat€ 9.452 2020

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post201820192020
Bedrijfsresultaat€ 12.329-€ 17.874▲ 45,0%€ 12.358▼ 30,9%
Nettoresultaat€ 7.036-€ 12.426▲ 76,6%€ 9.452▼ 23,9%
Eigen vermogen€ 19.330-€ 32.064▲ 65,9%€ 41.515▲ 29,5%
Totaal activa€ 38.968-€ 81.789▲ 110%€ 46.985▼ 42,6%
Schulden€ 19.638-€ 49.726▲ 153%€ 5.469▼ 89,0%
Werkkapitaal€ 14.625-€ 26.436▲ 80,8%€ 36.367▲ 37,6%
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2020 in kleur, 2019 als grijze balk eronder
Activa € 46.985
Vaste activa € 5.148 ▼ 8,5%
Vlottende activa € 41.836 ▼ 45,1%
Passiva € 46.985
Eigen vermogen € 41.515 ▲ 29,5%
Schulden € 5.469 ▼ 89,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 60,8% naar 11,6%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2020 · verandering tegenover 2019
EBITDA
€ 14.643▼
2019 · € 19.938
Cashflow
€ 11.737▼
2019 · € 14.490
Liquiditeit
7,65▲
2019 · 1,53
ROE
22,8%▼
2019 · 38,8%
ROA
20,1%▲
2019 · 15,2%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 5.469▼
2019 · € 49.726
Belastingen
€ 3.615▼
2019 · € 4.342
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2020 tegenover 2019 · 22 posten

Bron: Jaarrekening 2020 (PDF), neergelegd op 17-08-2021.

Balans Code20192020
Activa
Totaal activa20/58€ 81.789€ 46.985▼
Vaste activa21/28€ 5.628€ 5.148▼
Materiële vaste activa22/27€ 5.628€ 5.148▼
Vlottende activa29/58€ 76.161€ 41.836▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 76.161€ 39.115▼
Liquide middelen54/58-€ 2.721
Passiva
Totaal passiva10/49€ 81.789€ 46.985▼
Eigen vermogen10/15€ 32.064€ 41.515▲
Inbreng10/11€ 18.600-
Reserves13€ 13.464€ 22.915▲
Schulden17/49€ 49.726€ 5.469▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 49.726€ 5.469▼
Handelsschulden44€ 33.648-
Resultaat Code20192020
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.064€ 2.285▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 20.739€ 15.438▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 17.874€ 12.358▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 520€ 1.048▲
Recurrente financiële kosten65€ 1.626€ 339▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 16.769€ 13.067▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 4.342€ 3.615▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 12.426€ 9.452▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 12.426€ 12.975▲
Post201820192020Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.436€ 2.064€ 2.285▲ 10,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 22.165€ 20.739€ 15.438▼ 25,6%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 12.329€ 17.874€ 12.358▼ 30,9%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1.150€ 520€ 1.048▲ 102%
Recurrente financiële kosten65€ 2.368€ 1.626€ 339▼ 79,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 11.111€ 16.769€ 13.067▼ 22,1%
Belastingen op het resultaat67/77€ 4.075€ 4.342€ 3.615▼ 16,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 7.036€ 12.426€ 9.452▼ 23,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 7.036€ 12.426€ 12.975▲ 4,4%
Post201820192020Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 38.968€ 81.789€ 46.985▼ 42,6%
Vaste activa21/28€ 4.706€ 5.628€ 5.148▼ 8,5%
Materiële vaste activa22/27€ 4.706€ 5.628€ 5.148▼ 8,5%
Vlottende activa29/58€ 34.263€ 76.161€ 41.836▼ 45,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 33.951€ 76.161€ 39.115▼ 48,6%
Liquide middelen54/58--€ 2.721-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 38.968€ 81.789€ 46.985▼ 42,6%
Eigen vermogen10/15€ 19.330€ 32.064€ 41.515▲ 29,5%
Inbreng10/11€ 18.293€ 18.600--
Reserves13€ 5.383€ 13.464€ 22.915▲ 70,2%
Overgedragen winst (verlies)14-€ 4.346---
Schulden17/49€ 19.638€ 49.726€ 5.469▼ 89,0%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 19.638€ 49.726€ 5.469▼ 89,0%
Handelsschulden44€ 9.215€ 33.648--
Post201820192020Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 7.036€ 12.426€ 9.452▼ 23,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1.436€ 2.064€ 2.285▲ 10,7%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 8.472€ 14.490€ 11.737▼ 19,0%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 2.986-€ 1.805▲ 39,5%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 28 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2020 microschema 17-08-2021 2021-49300315 PDF
31-12-2019 microschema 08-09-2020 2020-52700502 PDF
31-12-2018 microschema 13-08-2019 2019-46700122 PDF
31-12-2017 microschema 14-06-2018 2018-19100304 PDF
31-12-2016 microschema 07-06-2017 2017-15600043 PDF
31-12-2015 verkort schema 10-06-2016 2016-17900248 PDF
31-12-2014 verkort schema 18-06-2015 2015-20200498 PDF
31-12-2013 verkort schema 15-07-2014 2014-32200019 PDF
31-12-2012 verkort schema 30-06-2013 2013-25400149 PDF
31-12-2011 verkort schema 27-06-2012 2012-24200328 PDF

Toon alle 28 neerleggingen

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2021
13-09
Staatsblad-akte Einde & stopzettingPDF
17-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen te laat
2020
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verviervoudigdliquiditeit 7,65
De liquiditeit stijgt van 1,53 naar 7,65. De schulden op korte termijn zakken van € 49.726 naar € 5.469.
08-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 39 dagen te laat
2019
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2020netto € 12.426 ▲76,6%
Het bedrijfsresultaat van € 17.874 en het nettoresultaat van € 12.426 zijn allebei een record.
13-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 13 dagen te laat
2018
14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 47 dagen voor de termijn
2017
07-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 54 dagen voor de termijn
2016
10-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2015 neergelegdPDF
verkort schema · 51 dagen voor de termijn
2015
18-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2014 neergelegdPDF
verkort schema · 43 dagen voor de termijn
2014
15-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2013 neergelegdPDF
verkort schema · 16 dagen voor de termijn
2013
30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2012 neergelegdPDF
verkort schema · 31 dagen voor de termijn
2012
27-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2011 neergelegdPDF
verkort schema · 34 dagen voor de termijn
1993
05-05
Staatsblad-akte Oprichting
19 publicaties in het Belgisch Staatsblad, de laatste op 13-09-2021
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Ondernemingsgegevens

Inactief

Inactief

CLAES staat niet meer in de KBO.

Status
Inactief
Laatste jaarrekening
boekjaar tot 31 december 2020
Laatste zetel
Rekhovenstraat 93, 3560 Lummenzoals gepubliceerd op 13 september 2021
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Eerste jaarrekening
boekjaar 1993
Officiële fiche in de KBO