Ga naar inhoud

Cito Benelux BV

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 200818 jaar actiefHengelder 56, 6902 PA Zevenaar, NederlandKBO/BCE: BE 0897.679.570
Samenvatting

Cito Benelux BV heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2008opgericht 01-02-2008 18 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
01-02-2008
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Cito Benelux BV

Wat is het ondernemingsnummer van Cito Benelux BV?
0897.679.570. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0897.679.570.
Waar is Cito Benelux BV gevestigd?
De zetel is gevestigd op Hengelder 56, 6902 PA Zevenaar.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Cito Benelux BV?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd Cito Benelux BV opgericht?
Op 01-02-2008.
Is Cito Benelux BV nog actief?
Ja, Cito Benelux BV staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.