Ga naar inhoud

CITE TECHNICAL SERVICES

Actief
BVopgericht 199036 jaar actiefSchutterlaan 3, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, BelgiëKBO/BCE: BE 0441.078.794
Samenvatting

CITE TECHNICAL SERVICES is actief sinds 1990, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had CITE TECHNICAL SERVICES een eigen vermogen van € 84.312 en een nettoresultaat van -€ 75.698. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 13% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 61% van de 22.773 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-07-1990 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) NACE 47521
Vestigingseenheden
2.049.056.209 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, sinds 31-07-1990
2.260.675.367 1040 Etterbeek, sinds 01-01-2017
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 08-01-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

82 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 59.800
Verlies
€ 75.698
Eigen vermogen
€ 84.312
▼ 56,8%
Balanstotaal
€ 185.577
▼ 29,4%
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 75.698 (boekjaar 2025)Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 1,42, liquide middelen € 114.277Omvang: balanstotaal € 185.577Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
82 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 39% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 70-29
eigen vermogen 45,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 73-21
kortlopende schulden 52,9% · geldmiddelen 61,6%
Rentabiliteit 0-86
rendement op activa -40,8%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.272 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,4%▲ +0,4 procentpunt tegenover 02-2026hoogste waarde 04-2026: 0,4%● gelijk tegenover 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,4%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,4%● gelijk tegenover 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,4%● gelijk tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,4%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,4%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,4%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 0,4%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,42 (3,91 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 52,9% en de geldmiddelen 61,6% van het balanstotaal. Van het actief is 54,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 60% van hen, de liquiditeit beter dan bij 79%, de rentabiliteit beter dan bij 6% en de groei beter dan bij 10%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 75.698 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,42, liquide middelen € 114.277
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 185.577
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 02-02-2026, 179 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
179 dagen voor het einde van de termijn
2024
73 dagen voor het einde van de termijn
2023
13 dagen voor het einde van de termijn
2022
20 dagen voor het einde van de termijn
2021
6 dagen voor het einde van de termijn
2020
31 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 33 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 11 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 53 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 02-02-2026 PDF alle 35 neerleggingen

Eigen vermogen
€ 84.312▼ 56,8%
2024 · € 195.010
Totaal activa
€ 185.577▼ 29,4%
2024 · € 262.712
Nettoresultaat
-€ 75.698
2024 · € 36.189
Werkkapitaal
€ 41.398▼ 72,8%
2024 · € 152.064
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 75.325
2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 75.698
2025
laagste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 84.312
▼ 56,8% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 185.577
▼ 29,4% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 101.265
▲ 49,6% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 41.398
▼ 72,8% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
45,4%
▼ 28,8pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,42
▼ 2,49 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-40,8%
▼ 54,6pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 26.119-€ 12.915€ 31.441▲ 143%€ 16.316▼ 48,1%€ 36.188▲ 122%-€ 3.985€ 50.489-€ 75.325
Nettoresultaat-€ 27.173-€ 10.793€ 23.829boven de middelste helft van de sector▲ 121%€ 11.144binnen de middelste helft van de sector▼ 53,2%€ 32.312boven de middelste helft van de sector▲ 190%-€ 2.989binnen de middelste helft van de sector€ 36.189boven de middelste helft van de sector-€ 75.698onder de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 83.732-€ 94.525▲ 12,9%€ 118.354boven de middelste helft van de sector▲ 25,2%€ 129.498boven de middelste helft van de sector▲ 9,4%€ 161.811boven de middelste helft van de sector▲ 25,0%€ 158.821boven de middelste helft van de sector▼ 1,8%€ 195.010boven de middelste helft van de sector▲ 22,8%€ 84.312binnen de middelste helft van de sector▼ 56,8%
Totaal activa€ 97.185-€ 116.274▲ 19,6%€ 149.223binnen de middelste helft van de sector▲ 28,3%€ 170.347binnen de middelste helft van de sector▲ 14,2%€ 189.479binnen de middelste helft van de sector▲ 11,2%€ 187.290binnen de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 262.712binnen de middelste helft van de sector▲ 40,3%€ 185.577binnen de middelste helft van de sector▼ 29,4%
Schulden€ 13.452-€ 21.749▲ 61,7%€ 30.869▲ 41,9%€ 40.849▲ 32,3%€ 27.668▼ 32,3%€ 28.469▲ 2,9%€ 67.702▲ 138%€ 101.265▲ 49,6%
Werkkapitaal€ 80.118-€ 87.379▲ 9,1%€ 110.030boven de middelste helft van de sector▲ 25,9%€ 125.971boven de middelste helft van de sector▲ 14,5%€ 157.724boven de middelste helft van de sector▲ 25,2%€ 153.935boven de middelste helft van de sector▼ 2,4%€ 152.064boven de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 41.398binnen de middelste helft van de sector▼ 72,8%
Solvabiliteit86,2%-81,3%▼ 4,9pp79,3%boven de middelste helft van de sector▼ 2,0pp76,0%boven de middelste helft van de sector▼ 3,3pp85,4%boven de middelste helft van de sector▲ 9,4pp84,8%boven de middelste helft van de sector▼ 0,6pp74,2%boven de middelste helft van de sector▼ 10,6pp45,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 28,8pp
Liquiditeit7,33-6,85▼ 0,484,57boven de middelste helft van de sector▼ 2,284,10boven de middelste helft van de sector▼ 0,476,70boven de middelste helft van de sector▲ 2,616,41boven de middelste helft van de sector▼ 0,293,91boven de middelste helft van de sector▼ 2,501,42binnen de middelste helft van de sector▼ 2,49
Rendabiliteit (ROA)-28,0%-9,3%▲ 37,2pp16,0%boven de middelste helft van de sector▲ 6,7pp6,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,4pp17,1%boven de middelste helft van de sector▲ 10,5pp-1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 18,6pp13,8%boven de middelste helft van de sector▲ 15,4pp-40,8%onder de middelste helft van de sector▼ 54,6pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 75.325, na een winst van € 50.489 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 185.577
Vaste activa € 46.049 ▼ 21,2%
Vlottende activa € 139.528 ▼ 31,7%
Passiva € 185.577
Eigen vermogen € 84.312 ▼ 56,8%
Schulden € 101.265 ▲ 49,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 25,8% naar 54,6%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 60.265▼
2024 · € 61.811
Cashflow
-€ 60.637▼
2024 · € 47.510
Schuldgraad
1,20▲
2024 · 0,35
ROE
-89,8%▼
2024 · 18,6%
Rentedekking
-71,98▼
2024 · 61,13
Schulden ≤ 1 jaar
€ 98.129▲
2024 · € 52.221
Schulden > 1 jaar
€ 3.135▼
2024 · € 15.425
Belastingen
€ 186▼
2024 · € 13.762
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 941€ 1.010€ 2.002€ 66.863€ 2.682
Financiële vaste activa----€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 5.621€ 606€ 1.203€ 11.322€ 15.060

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 49 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 262.712€ 185.577▼
Vaste activa21/28€ 58.428€ 46.049▼
Materiële vaste activa22/27€ 58.428€ 46.049▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 4.103€ 4.657▲
Meubilair en rollend materieel24€ 54.325€ 41.392▼
Financiële vaste activa28€ 0-
Vlottende activa29/58€ 204.285€ 139.528▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 13.982€ 22.670▲
Handelsvorderingen40€ 10.245€ 22.661▲
Overige vorderingen41€ 3.738€ 9▼
Liquide middelen54/58€ 188.004€ 114.277▼
Overlopende rekeningen490/1€ 2.298€ 2.581▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 262.712€ 185.577▼
Eigen vermogen10/15€ 195.010€ 84.312▼
Inbreng10/11€ 12.437€ 12.437=
Reserves13€ 182.573€ 114.267▼
Beschikbare reserves133€ 182.573€ 114.267▼
Overgedragen winst (verlies)14--€ 42.392
Schulden17/49€ 67.702€ 101.265▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 15.425€ 3.135▼
Financiële schulden170/4€ 15.425€ 3.135▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 52.221€ 98.129▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 11.899€ 12.290▲
Handelsschulden44€ 4.861€ 4.860=
Leveranciers440/4€ 4.861€ 4.860=
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 21.341€ 29.777▲
Belastingen450/3€ 21.341€ 29.777▲
Overige schulden47/48€ 14.120€ 51.203▲
Overlopende rekeningen492/3€ 56€ 0▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 7.438€ 0▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 11.322€ 15.060▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 610€ 465▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 4.184€ 0▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 66.604-€ 59.800▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 50.489-€ 75.325▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 473€ 651▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 473€ 651▲
Financiële kosten65/66B€ 1.011€ 837▼
Recurrente financiële kosten65€ 1.011€ 837▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 49.951-€ 75.511▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 13.762€ 186▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 36.189-€ 75.698▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 36.189-€ 75.698▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 36.189-€ 75.698▼
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 0€ 68.306▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 36.189€ 0▼
Aan de overige reserves6921€ 36.189€ 0▼
Uit te keren winst694/7-€ 35.000
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 35.000

De toelichting bij deze jaarrekening telt 12 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 02-02-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 7.438€ 0▼ 100%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 3.713€ 6.254€ 5.595€ 5.621€ 606€ 1.203€ 11.322€ 15.060▲ 33,0%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 402€ 505€ 448€ 610€ 465▼ 23,7%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A------€ 4.184€ 0▼ 100%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 22.005€ 19.571€ 37.438€ 22.340€ 37.298-€ 2.335€ 66.604-€ 59.800-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 26.119€ 12.915€ 31.441€ 16.316€ 36.188-€ 3.985€ 50.489-€ 75.325-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 330€ 9.498€ 1.503€ 473€ 651▲ 37,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2€ 2€ 589€ 330€ 9.498€ 1.503€ 473€ 651▲ 37,8%
Financiële kosten65/66B---€ 288€ 231€ 245€ 1.011€ 837▼ 17,2%
Recurrente financiële kosten65€ 780€ 775€ 503€ 288€ 231€ 245€ 1.011€ 837▼ 17,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 26.896€ 12.142€ 31.527€ 16.358€ 45.455-€ 2.727€ 49.951-€ 75.511-
Belastingen op het resultaat67/77€ 277€ 1.349€ 7.698€ 5.214€ 13.142€ 262€ 13.762€ 186▼ 98,6%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 27.173€ 10.793€ 23.829€ 11.144€ 32.312-€ 2.989€ 36.189-€ 75.698-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 27.173€ 10.793€ 23.829€ 11.144€ 32.312-€ 2.989€ 36.189-€ 75.698-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 97.185€ 116.274€ 149.223€ 170.347€ 189.479€ 187.290€ 262.712€ 185.577▼ 29,4%
Vaste activa21/28€ 4.412€ 13.957€ 8.363€ 3.683€ 4.087€ 4.886€ 58.428€ 46.049▼ 21,2%
Materiële vaste activa22/27€ 2.412€ 11.957€ 6.363€ 1.683€ 2.087€ 2.886€ 58.428€ 46.049▼ 21,2%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 807€ 1.430€ 2.448€ 4.103€ 4.657▲ 13,5%
Meubilair en rollend materieel24---€ 876€ 657€ 438€ 54.325€ 41.392▼ 23,8%
Financiële vaste activa28€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 0--
Vlottende activa29/58€ 92.773€ 102.317€ 140.860€ 166.664€ 185.392€ 182.404€ 204.285€ 139.528▼ 31,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 84.061€ 91.458€ 120.257€ 75.357€ 14.522€ 19.264€ 13.982€ 22.670▲ 62,1%
Handelsvorderingen40---€ 17.273€ 12.338€ 13.343€ 10.245€ 22.661▲ 121%
Overige vorderingen41---€ 58.084€ 2.184€ 5.921€ 3.738€ 9▼ 99,8%
Liquide middelen54/58€ 7.712€ 9.822€ 11.874€ 89.243€ 145.820€ 160.794€ 188.004€ 114.277▼ 39,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 2.065€ 25.051€ 2.346€ 2.298€ 2.581▲ 12,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 97.185€ 116.274€ 149.223€ 170.347€ 189.479€ 187.290€ 262.712€ 185.577▼ 29,4%
Eigen vermogen10/15€ 83.732€ 94.525€ 118.354€ 129.498€ 161.811€ 158.821€ 195.010€ 84.312▼ 56,8%
Inbreng10/11€ 12.437€ 12.437-€ 12.437€ 12.437€ 12.437€ 12.437€ 12.437=
Reserves13€ 71.295€ 82.088€ 105.917€ 117.061€ 149.374€ 146.384€ 182.573€ 114.267▼ 37,4%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.859€ 1.859€ 0---
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.859€ 1.859€ 0---
Beschikbare reserves133---€ 115.202€ 147.515€ 146.384€ 182.573€ 114.267▼ 37,4%
Overgedragen winst (verlies)14--------€ 42.392-
Schulden17/49€ 13.452€ 21.749€ 30.869€ 40.849€ 27.668€ 28.469€ 67.702€ 101.265▲ 49,6%
Schulden op meer dan één jaar17-€ 6.586----€ 15.425€ 3.135▼ 79,7%
Financiële schulden170/4------€ 15.425€ 3.135▼ 79,7%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 12.655€ 14.938€ 30.831€ 40.694€ 27.668€ 28.469€ 52.221€ 98.129▲ 87,9%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42------€ 11.899€ 12.290▲ 3,3%
Handelsschulden44€ 1.340-€ 57€ 5.994€ 3.107€ 3.652€ 4.861€ 4.860=
Leveranciers440/4---€ 5.994€ 3.107€ 3.652€ 4.861€ 4.860=
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 27.554€ 16.720€ 13.718€ 21.341€ 29.777▲ 39,5%
Belastingen450/3---€ 27.554€ 16.720€ 13.718€ 21.341€ 29.777▲ 39,5%
Overige schulden47/48---€ 7.146€ 7.842€ 11.099€ 14.120€ 51.203▲ 263%
Overlopende rekeningen492/3---€ 155--€ 56€ 0▼ 100%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 27.173€ 10.793€ 23.829€ 11.144€ 32.312-€ 2.989€ 36.189-€ 75.698-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 3.713€ 6.254€ 5.595€ 5.621€ 606€ 1.203€ 11.322€ 15.060▲ 33,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 23.460€ 17.047€ 29.424€ 16.765€ 32.918-€ 1.787€ 47.510-€ 60.637-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 15.800€ 0-€ 941-€ 1.010-€ 2.002-€ 64.863-€ 2.682▲ 95,9%
Verandering liquide middelen-€ 2.111€ 2.052€ 77.369€ 56.577€ 14.975€ 27.210-€ 73.727-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 5.831 ondernemingen hetzelfde profiel als CITE TECHNICAL SERVICES nu. Twee jaar later bestond 84,6% nog en was 1,7% failliet.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • verlies van 10% van de balans of meer
84,6% bestond nog
13,4% stopte op een andere manier
1,7% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van CITE TECHNICAL SERVICES zelf: 0,4% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 5.831 ondernemingen, geen voorspelling voor CITE TECHNICAL SERVICES. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 35 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 02-02-2026 2026-00035577 PDF
31-12-2024 microschema 19-05-2025 2025-00097386 PDF
31-12-2023 microschema 18-07-2024 2024-00262124 PDF
31-12-2022 microschema 11-07-2023 2023-00227960 PDF
31-12-2021 microschema 25-07-2022 2022-20220537 PDF
31-12-2020 microschema 31-08-2021 2021-58200490 PDF
31-12-2019 microschema 31-08-2020 2020-48300110 PDF
31-12-2018 microschema 21-05-2019 2019-13900534 PDF
31-12-2017 microschema 14-06-2018 2018-18000339 PDF
31-12-2016 microschema 16-08-2017 2017-43300408 PDF

Toon alle 35 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, laatste wijziging in 2024
Marc Thys
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 17-01-2024 · eerder zaakvoerder, tot 17-01-2024 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 02-02-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 17-01-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 14.296
  2. 17-01-2024 Omgezet in beschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

1 persoon, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Marc Thys
  • Zaakvoerder, tot 17-01-2024
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 17-01-2024, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
Helft overdrager,helft koper(s) naar evenredigheid aantal, vermelde prijs of bij betwisting door deskundige

Statuten, akte van 17-01-2024

Netwerk & groep

CITE TECHNICAL SERVICES deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van CITE TECHNICAL SERVICES. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
02-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 179 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 75.698
Het nettoresultaat zakt naar -€ 75.698, het laagste van 2018 tot 2025.
19-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 73 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 36.189
Het nettoresultaat is € 36.189, na een verliesjaar.
18-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 13 dagen voor het einde van de termijn
17-01
Staatsblad-akte Functiewijziging: Marc Thys, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
Volmacht · Aandelenbezit · Statutenwijziging12 punten ▸
  • Ontslag bestuurder, Marc Thys (zaakvoerder)
  • Benoeming bestuurder, Marc Thys (niet-statutair bestuurder)
  • Overige bepaling, kwijting ontslagnemende zaakvoerder, algemene vergadering zal op volgende jaarvergadering beslissen over kwijting voor uitoefening mandaat
  • Overige bepaling, volmacht coördinatie statuten, 10
  • Volmacht
  • Algemene vergadering, buitengewone algemene vergadering van de aandeelhouders
  • Een aandeelhouder bezit alle aandelen
  • Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
  • Overige bepaling, aanpassing zetel, 3
  • Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
  • Kapitaalomzetting, beschikbare eigen vermogensrekening
  • Kapitaal

Open de akte in het Staatsblad

2023
11-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 20 dagen voor het einde van de termijn
2022
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 161.811 ▲25%
Na 4 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 161.811.
25-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 6 dagen voor het einde van de termijn
2021
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen te laat
2020
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 118.354 ▲25,2%
Na 2 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 118.354.
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen te laat
Toon oudere gebeurtenissen
2019
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 10.793
Het nettoresultaat is € 10.793, na een verliesjaar.
21-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 71 dagen voor het einde van de termijn
2018
14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 47 dagen voor het einde van de termijn
2017
16-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 16 dagen te laat
1990
31-07
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

CITE TECHNICAL SERVICES werd op 17 juli 1990 opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 97.185 in 2018 naar € 185.577 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam CITE TECHNICAL SERVICES in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0441.078.794
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 17-07-1990
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 17-01-2024
Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.
Cite Technical Services
akte van 17-01-2024
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, voor zover geen wijziging taal statuten vereist
akte van 17-01-2024

Zetel en vestigingen

Zetel Schutterlaan 3, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, België
Vestigingen CITE TECHNICAL SERVICES BVBA, Schutterlaan 3, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe sinds 31-07-1990 · vestigingsnummer 2.049.056.20970200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Cite Technical Services, Pater de Dekenstraat 14, 1040 Etterbeek sinds 01-01-2017 · vestigingsnummer 2.260.675.36770200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Activiteiten

NACEBEL 2025
47521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
47521 Bouwmarkten en andere doe-het-zelfzaken in bouwmaterialen, algemeen assortiment hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2003
52461 Detailhandel in ijzerwaren, verf, bouwmaterialen (inclusief doe-het-zelfzaken) met een verkoopsoppervlakte van minder dan 400 m2 hoofdactiviteit

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0441.078.794
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0441078794
Ander Peppol-ID 9925:BE0441078794
Ingeschreven 08-01-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Eerste maandag van mei om 15:00
akte van 17-01-2024

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging Alle 2 vestigingseenheden op de kaart

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
395 m²
Gebouwvoetafdruk
205 m²
Volume, LiDAR
2.891 m³
Hoogste gebouw: 21,8 m.
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21005A0564/00H003 Brussel 212 m² 1 · 136 m² 21,8 m · 6
21673D0009/00M038 Brussel 184 m² 1 · 68 m² 9,9 m · 3