Ga naar inhoud

CIBLE COMMUNICATION

Actief
NVopgericht 199431 jaar actiefParc Artisanal de Blegny 11-13, 4671 Blégny, BelgiëOp dit adres zijn 27 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0453.755.607
Samenvatting

CIBLE COMMUNICATION is actief sinds 1994 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,0 mln en een nettoresultaat van € 28.808. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,7% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 48% van 825 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (3 dagen) Neergelegd op 3 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00373330.

Omzet
€ 0▼ 100%
2019 · € 5,4 mln
EBIT-marge
4,2%
Nettoresultaat
€ 28.808▼ 1,8%
2024 · € 29.328
Werkkapitaal
€ 831.029▲ 21,5%
2024 · € 684.208
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt drie jaar op rij; 2025 ligt 40% onder 2024 en is het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Omzet€ 0 2021 Bedrijfsresultaat€ 0,05 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,03 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 73, Reclame & marktonderzoek: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 5,4 mln€ 0
Bedrijfsresultaat€ 0,05 mln-€ 0,2 mln▲ 351%-€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 3,3 mln▲ 1.725%€ 0,7 mln▼ 80,0%€ 0,08 mln▼ 87,5%€ 0,05 mln▼ 40,2%
Nettoresultaat€ 0,003 mln-€ 0,1 mln▲ 4.684%-€ 0,1 mlnonder de middelste helft van de sector€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 3,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2.508%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 62,4%€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 97,6%€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,8%
EBIT-marge4,2%
Eigen vermogen€ 0,9 mln-€ 1,0 mln▲ 10,4%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 13,1%€ 1,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 13,4%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,4%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 6,8%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,9%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,8%
Totaal activa€ 2,6 mln-€ 3,3 mln▲ 25,5%€ 2,7 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 19,9%€ 3,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 13,2%€ 3,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 19,3%€ 3,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 13,8%€ 2,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 29,5%€ 2,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 13,2%
Schulden€ 1,7 mln-€ 2,3 mln▲ 34,0%€ 1,7 mln▼ 23,0%€ 2,0 mln▲ 13,2%€ 2,5 mln▲ 28,6%€ 2,1 mln▼ 16,6%€ 1,2 mln▼ 44,4%€ 1,4 mln▲ 22,0%
Werkkapitaal€ 0,5 mln-€ 0,6 mln▲ 32,5%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 14,9%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 13,8%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 20,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,5%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 11,0%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 21,5%
Solvabiliteit35,8%-31,5%▼ 4,3pp34,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,7pp34,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,1pp29,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,1pp31,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,4pp45,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 14,5pp41,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,2pp
Liquiditeit1,33-1,32=1,40binnen de middelste helft van de sector▲ 0,081,37binnen de middelste helft van de sector▼ 0,031,33binnen de middelste helft van de sector▼ 0,041,42binnen de middelste helft van de sector▲ 0,091,64binnen de middelste helft van de sector▲ 0,231,66binnen de middelste helft van de sector▲ 0,02
Rendabiliteit (ROA)0,1%-3,9%▲ 3,8pp-5,1%onder de middelste helft van de sector▼ 9,0pp4,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,2pp89,2%boven de middelste helft van de sector▲ 85,1pp38,9%boven de middelste helft van de sector▼ 50,4pp1,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 37,5pp1,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2pp
Personeel (VTE)18,1-20,1▲ 11,0%19,3boven de middelste helft van de sector▼ 4,0%18,6boven de middelste helft van de sector▼ 3,6%19,8boven de middelste helft van de sector▲ 6,5%18,6boven de middelste helft van de sector▼ 6,1%18,2boven de middelste helft van de sector▼ 2,2%17,8binnen de middelste helft van de sector▼ 2,2%
boven binnen onder de middelste helft van NACE 73, Reclame & marktonderzoek: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,5 mln
Vaste activa € 367.317 ▼ 13,7%
Vlottende activa € 2,1 mln ▲ 19,7%
Passiva € 2,5 mln
Eigen vermogen € 1,0 mln ▲ 2,8%
Voorzieningen € 1.494 ▼ 24,9%
Schulden € 1,4 mln ▲ 22,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 54,0% naar 58,2%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 150.479▼
2024 · € 187.369
Cashflow
€ 130.584▼
2024 · € 135.194
Snelle liquiditeit
1,58▲
2024 · 1,56
Schuldgraad
1,40▲
2024 · 1,18
ROE
2,8%▼
2024 · 2,9%
Rentedekking
10,28▼
2024 · 18,40
Schulden ≤ 1 jaar
€ 1,3 mln▲
2024 · € 1,1 mln
Schulden > 1 jaar
€ 81.816▼
2024 · € 83.078
Belastingen
€ 7.161▼
2024 · € 43.359
Personeelskosten
€ 1,3 mln▲
2024 · € 1,1 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 14.766 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,2% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96% nog.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,2% ging failliet
3,5% stopte op een andere manier
96% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 14.766 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 63 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,2 mln€ 2,5 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,09 mln€ 0,07 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Vlottende activa29/58€ 1,8 mln€ 2,1 mln▲
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overige vorderingen291€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Bestellingen in uitvoering37€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,7 mln€ 1,2 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,6 mln€ 1,1 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,09 mln€ 0,08 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,009 mln€ 0,03 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,2 mln€ 2,5 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 1,0 mln€ 1,0 mln▲
Inbreng10/11€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Kapitaal10€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Wettelijke reserve130€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Beschikbare reserves133€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Kapitaalsubsidies15€ 0,003 mln€ 0,002 mln▼
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Schulden17/49€ 1,2 mln€ 1,4 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,07 mln€ 0,09 mln▲
Handelsschulden44€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Belastingen450/3€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Overlopende rekeningen492/3€ 0,03 mln€ 0,09 mln▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,001 mln€ 0,06 mln▲
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4€ 0€ 0,02 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,3 mln€ 1,5 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,08 mln€ 0,05 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,07 mln€ 0,04 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,04 mln€ 0,007 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Uit te keren winst694/7€ 0-
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0-
Werknemers696€ 0-
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908718,217,8▼

De toelichting bij deze jaarrekening (18 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70-€ 5,4 mln-€ 0-----
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 0-€ 0,6 mln€ 0,001 mln€ 0,06 mln▲ 3.984%
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61---€ 0-----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲ 16,9%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 3,9%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4-----€ 0,03 mln€ 0€ 0,02 mln-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,02 mln€ 0,006 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 37,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,2 mln€ 1,6 mln€ 1,0 mln€ 1,3 mln€ 4,5 mln€ 2,1 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln▲ 12,0%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,05 mln€ 0,2 mln-€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 3,3 mln€ 0,7 mln€ 0,08 mln€ 0,05 mln▼ 40,2%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,001 mln€ 32€ 0,6 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲ 40,0%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,008 mln€ 0,001 mln€ 32€ 0,6 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln▲ 40,0%
Financiële kosten65/66B---€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 43,8%
Recurrente financiële kosten65€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 43,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,2 mln-€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 3,3 mln€ 1,2 mln€ 0,07 mln€ 0,04 mln▼ 50,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,03 mln€ 0,09 mln€ 0,002 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,007 mln▼ 83,5%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,003 mln€ 0,1 mln-€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 3,2 mln€ 1,2 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼ 1,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,003 mln€ 0,1 mln-€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 3,2 mln€ 1,2 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼ 1,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 2,6 mln€ 3,3 mln€ 2,7 mln€ 3,0 mln€ 3,6 mln€ 3,1 mln€ 2,2 mln€ 2,5 mln▲ 13,2%
Vaste activa21/28€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 13,7%
Immateriële vaste activa21-€ 0€ 0€ 0€ 0€ 0---
Materiële vaste activa22/27€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 15,6%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 10,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 21,7%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,07 mln▼ 18,9%
Financiële vaste activa28€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 8,0%
Vlottende activa29/58€ 1,9 mln€ 2,6 mln€ 1,9 mln€ 2,3 mln€ 3,0 mln€ 2,6 mln€ 1,8 mln€ 2,1 mln▲ 19,7%
Vorderingen op meer dan één jaar29-----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overige vorderingen291-----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,008 mln€ 0,008 mln€ 0,004 mln€ 0,007 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲ 17,8%
Bestellingen in uitvoering37---€ 0,007 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲ 17,8%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,0 mln€ 1,7 mln€ 2,1 mln€ 1,5 mln€ 0,7 mln€ 1,2 mln▲ 70,2%
Handelsvorderingen40---€ 1,7 mln€ 2,0 mln€ 1,4 mln€ 0,6 mln€ 1,1 mln▲ 84,0%
Overige vorderingen41---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,08 mln▼ 19,2%
Liquide middelen54/58€ 0,4 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,5 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 18,9%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,02 mln€ 0,002 mln€ 0,007 mln€ 0,009 mln€ 0,03 mln▲ 206%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,6 mln€ 3,3 mln€ 2,7 mln€ 3,0 mln€ 3,6 mln€ 3,1 mln€ 2,2 mln€ 2,5 mln▲ 13,2%
Eigen vermogen10/15€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln▲ 2,8%
Inbreng10/11€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Kapitaal10---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12---€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0---
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Wettelijke reserve130---€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Beschikbare reserves133---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,04 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 13,5%
Kapitaalsubsidies15---€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln▼ 25,0%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,004 mln€ 0,004 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 24,9%
Uitgestelde belastingen168---€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 24,9%
Schulden17/49€ 1,7 mln€ 2,3 mln€ 1,7 mln€ 2,0 mln€ 2,5 mln€ 2,1 mln€ 1,2 mln€ 1,4 mln▲ 22,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼ 1,5%
Financiële schulden170/4---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln▼ 1,5%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,4 mln€ 2,0 mln€ 1,3 mln€ 1,7 mln€ 2,2 mln€ 1,9 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲ 18,6%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,09 mln▲ 34,9%
Handelsschulden44€ 1,2 mln€ 1,5 mln€ 0,9 mln€ 1,2 mln€ 1,3 mln€ 1,1 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲ 28,3%
Leveranciers440/4---€ 1,2 mln€ 1,3 mln€ 1,1 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln▲ 28,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 8,5%
Belastingen450/3---€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼ 29,9%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 2,1%
Overige schulden47/48---€ 0,008 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,07 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,03 mln€ 0,09 mln▲ 242%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,003 mln€ 0,1 mln-€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 3,2 mln€ 1,2 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼ 1,8%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 3,9%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,03 mln€ 0,3 mln€ 3,3 mln€ 1,3 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 3,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 0,2 mln-€ 0,2 mln-€ 0,1 mln-€ 0,002 mln€ 0,03 mln-€ 0,06 mln-€ 0,04 mln▲ 32,2%
Verandering liquide middelen-€ 0,5 mln€ 0,02 mln-€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln-€ 0,1 mln-€ 0,2 mln▼ 67,8%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Overheidsopdrachten

5 gunningen · 2019 tot 2026
L’opérationnalisation de la Pépinière d’entreprises centrée sur les industries culturelles et créatives au sein du Centre de ressources et de créativité de la Province de Liège à Bavière, dénommé B3, tiers-lieu dédié à la lecture publique et aux thèmes privilégiés de l’Écriture et du Numérique: 2026-01663 - 1
aanbesteder: Province de LiègeZakelijke dienstverleninggegund 14-09-2026€ 1,2 mln4 offertesTED 638587-2026
Marchés publics de services portant sur la conception et la diffusion d’une campagne de promotion de l’Enseignement pour Adultes (2026-2029).: MP011082 - 1
aanbesteder: Ministère de la Communauté françaiseZakelijke dienstverleninggegund 02-06-2026€ 290.28511 offertesTED 417973-2026
Marché de services relatif aux actions de communications destinées à promouvoir les programmes FEDER/FTJ « Wallonie 2021-2027 » et FSE+ « 2021-2027 Wallonie-Bruxelles » et les projets qu’ils financent.: S2.16.01-23-274 - 1
aanbesteder: Service public de wallonieZakelijke dienstverleninggegund 17-04-2025€ 3,6 mln3 offertesTED 130107-2026
conception graphique, gestion et intégration informatique des données communales, impression, routage et distribution du calendrier de collectes 2025 - 2028: 22/47/INT - 1
aanbesteder: Intercommunale de Traitement des Déchets ménagers LiégeoisZakelijke dienstverleninggegund 06-05-2024€ 1,4 mln1 offerteTED 579434-2024
DMP1800779 — Marché de services: acquisition des services d’une agence de communication: Image du Forem et Communication marketing
aanbesteder: Office Wallon de la formation professionnelle et de l'emploiZakelijke dienstverleninggegund 19-03-2019€ 1,5 mln3 offertesTED 144896-2019

Bron: TED (Tenders Electronic Daily), Publicatiebureau van de Europese Unie. Bedragen zoals de aanbesteder ze publiceerde; bij een raamovereenkomst een bovengrens.