Ga naar inhoud

Christine Malvaux

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefBroucsou 1, 4800 Verviers, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.657.979
Samenvatting

Christine Malvaux is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.963) en een nettoresultaat van -€ 8.963. De solvabiliteit is beter dan 8% van 2.804 sectorgenoten (NACE 93, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.
NACE 93299
1 vestiging
Schaal
€ 3.188balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.963
Verlies
-€ 8.963
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 4.963verlaagt risicoSector NACE 93Omvang: balanstotaal € 3.188Liquiditeit 0,39, liquide middelen € 1.100Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 18% van de sectorgenoten (NACE 93, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -155,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 43
kortlopende schulden 255,7% · geldmiddelen 34,5%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -281,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.256 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 0,6%laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,7%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 93, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 38% op liquiditeit en 7% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.963
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 3.188
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,39, liquide middelen € 1.100
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoemingen: Christine MALVAUX (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.963 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 28,1% · 2.804 bedrijven -155,7% Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 3.188 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 3.188
Verlies
-€ 8.963
Solvabiliteit
-155,7%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.NACE 93299
Opgericht
19-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
27
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van mei om 17:00
Doel
“La réalisation d’enquêtes sociologiques; L’organisation d'activités atypiques de tout…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.