Ga naar inhoud

CHRISTIAN MONFILS

Actief
BVopgericht 200223 jaar actiefRue Inchebroux 24, 1325 Chaumont-Gistoux, BelgiëKBO/BCE: BE 0478.997.282
Samenvatting

CHRISTIAN MONFILS is actief sinds 2002 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 596.255 en een nettoresultaat van € 82.843. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 2,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 79% van 365 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
NACE 69201
1 vestiging
Schaal
€ 705.145balanstotaal 2026
Eigen vermogen
€ 596.255
Winst
€ 82.843
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 179 dagen vroeg1 van 5 akten gelezen
Waarom 93verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Omvang: balanstotaal € 705.145Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 05-05-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 48% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 84,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 53-5
kortlopende schulden 15,4% · geldmiddelen 4,9%
Rentabiliteit 83+1
rendement op activa 11,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.025 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 55.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,35 tegenover 0,61 in 2025, onder 1; kortlopende schulden: 15,4% en geldmiddelen: 4,9% van het balanstotaal), en 15,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 87% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 40% op rentabiliteit en 29% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 705.145
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 05-05-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 05-05-2026, 179 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
179 dagen vroeg
2025
179 dagen vroeg
2024
183 dagen vroeg
2023
154 dagen vroeg
2022
177 dagen vroeg
2021
158 dagen vroeg
2020
165 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 171 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 5 mei neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  3. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie

Opvallend

  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2026: € 82.843 8 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20266 boekjaren neergelegd € 705.145 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 705.145
Winst
€ 82.843
Solvabiliteit
84,6%
Balanstotaal▼ 8,7%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
28
Sinds
2005
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 01-05-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-05-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-03-2023Hoogste resultaat van 2019 tot 2026
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountantsNACE 69201
Opgericht
11-12-2002
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.