Ga naar inhoud

CHIRURGICAL MAINTENANCE

Actief
BVBAopgericht 199036 jaar actiefRue des Semailles 17, 4400 Flémalle, BelgiëKBO/BCE: BE 0441.522.521

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 29 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 29 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00450383.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 29-08-2026 bij de NBB alle 35 neerleggingen

Omzet
≈ € 3,1 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 2,1 mln en € 5,0 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 291.999▼ 4,2%
2024 · € 304.826
Werkkapitaal
€ 511.377▲ 1,0%
2024 · € 506.521
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 363.270
▼ 9,5% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 291.999
▼ 4,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 778.402
▲ 5,3% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 2,7 mln
▲ 3,6% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 1,9 mln
▲ 3,0% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 511.377
▲ 1,0% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
29,2%
▲ 0,5pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,29
▼ 0,01 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
11,0%
▼ 0,9pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
14,6
▲ 4,3% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,2 mln-€ 0,3 mln▲ 56,7%€ 0,3 mln▲ 32,4%€ 0,4 mln▲ 23,4%€ 0,2 mln▼ 47,3%€ 0,3 mln▲ 33,9%€ 0,4 mln▲ 32,8%€ 0,4 mln▼ 9,5%
Nettoresultaat€ 0,1 mln-€ 0,2 mln▲ 70,3%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 38,6%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 23,5%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 48,4%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 26,0%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 21,5%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 4,2%
Eigen vermogen€ 0,6 mln-€ 0,6 mln▲ 2,3%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,0%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,4%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 4,5%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,5%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,1%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,3%
Totaal activa€ 2,4 mln-€ 2,3 mln▼ 2,0%€ 2,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,2%€ 2,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 7,1%€ 2,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 0,2%€ 2,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,0%€ 2,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 9,9%€ 2,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,6%
Schulden€ 1,8 mln-€ 1,7 mln▼ 3,5%€ 1,6 mln▼ 4,8%€ 1,4 mln▼ 11,2%€ 1,4 mln▼ 1,9%€ 1,6 mln▲ 15,3%€ 1,8 mln▲ 13,0%€ 1,9 mln▲ 3,0%
Werkkapitaal€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 30,3%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 103%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 12,7%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 13,4%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 12,4%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 28,7%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,0%
Solvabiliteit26,3%-27,4%▲ 1,1pp28,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,2pp31,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,2pp33,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,4pp30,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,5pp28,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,9pp29,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,5pp
Liquiditeit1,11-1,14▲ 0,031,33binnen de middelste helft van de sector▲ 0,191,30binnen de middelste helft van de sector▼ 0,031,25binnen de middelste helft van de sector▼ 0,051,25binnen de middelste helft van de sector=1,30binnen de middelste helft van de sector▲ 0,051,29binnen de middelste helft van de sector▼ 0,01
Rendabiliteit (ROA)5,6%-9,7%▲ 4,1pp13,8%boven de middelste helft van de sector▲ 4,2pp18,4%boven de middelste helft van de sector▲ 4,5pp9,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,9pp10,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,3pp11,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,1pp11,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,9pp
Personeel (VTE)13-12,4▼ 4,6%13,5binnen de middelste helft van de sector▲ 8,9%12,7binnen de middelste helft van de sector▼ 5,9%12,6binnen de middelste helft van de sector▼ 0,8%14,7binnen de middelste helft van de sector▲ 16,7%14binnen de middelste helft van de sector▼ 4,8%14,6boven de middelste helft van de sector▲ 4,3%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 32. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 9% lager dan in 2024.

De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,7 mln
Vaste activa € 369.238 ▲ 4,1%
Vlottende activa € 2,3 mln ▲ 3,6%
Passiva € 2,7 mln
Eigen vermogen € 778.402 ▲ 5,3%
Schulden € 1,9 mln ▲ 3,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 71,2% naar 70,8%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 418.837▼
2024 · € 445.853
Cashflow
€ 347.566▼
2024 · € 349.450
Snelle liquiditeit
1,05▲
2024 · 1,00
Schuldgraad
2,42▼
2024 · 2,48
ROE
37,5%▼
2024 · 41,2%
Rentedekking
6,41▲
2024 · 5,36
Schulden ≤ 1 jaar
€ 1,8 mln▲
2024 · € 1,7 mln
Schulden > 1 jaar
€ 102.214▼
2024 · € 122.007
Belastingen
€ 19.454▲
2024 · € 18.058
Personeelskosten
€ 1,3 mln▲
2024 · € 1,3 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum1314151515
voltijds1214131312
deeltijds1-223
in voltijdse equivalenten12,71414,714,614,4
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten12,712,614,71414,6
Met een vast contract1312151514
In dienst gekomen4137126
Uit dienst gegaan4126126

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 30.538€ 42.053€ 41.926€ 46.986€ 67.890
Financiële vaste activa----€ 2.500
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 64.651€ 47.661€ 48.579€ 44.624€ 55.566

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Overheidsopdrachten

2 gunningen · 2024 tot 2026
Achats et réparations d’instrumentation chirurgicale stérilisable: Réparation d'instrumentation générale
aanbesteder: Healthcare Public Procurement (HeCaPP)Reparatie en onderhoudgegund 16-06-2026€ 43.2212 offertesTED 421250-2026
MAINTENANCE DE L’INSTRUMENTATION CHIRURGICALE DE L’ENSEMBLE DES SITES HOSPITALIERS DU CHU HELORA: MARQUAGE DE L'INSTRUMENTATION CHIRURGICALE DE L'ENSEMBLE DES SITES HOSPITALIERS DU CHU HELORA
aanbesteder: ASBL CHU HELORAReparatie en onderhoudgegund 30-04-2024€ 3.1653 offertesTED 267031-2024

Bron: TED (Tenders Electronic Daily), Publicatiebureau van de Europese Unie. De bedragen zijn zoals de aanbesteder ze publiceerde. Bij een raamovereenkomst is het bedrag een bovengrens.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 58 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,6 mln€ 2,7 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Materiële vaste activa22/27€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Terreinen en gebouwen22€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲
Overige materiële vaste activa26€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Financiële vaste activa28€ 37€ 0,003 mln▲
Vlottende activa29/58€ 2,2 mln€ 2,3 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Voorraden30/36€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲
Handelsvorderingen40€ 1,0 mln€ 1,0 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,05 mln€ 0,05 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,6 mln€ 2,7 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Beschikbare reserves133€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Kapitaalsubsidies15€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Schulden17/49€ 1,8 mln€ 1,9 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲
Financiële schulden43€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Kredietinstellingen430/8€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Handelsschulden44€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲
Belastingen450/3€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 1,3 mln€ 1,3 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B€ 0€ 0,008 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,9 mln€ 0,9 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Uit te keren winst694/7€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Bestuurders of zaakvoerders695€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908714,014,6▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 22 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 29-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln▲ 4,4%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲ 24,5%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 23,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,3 mln€ 1,6 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲ 1,9%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 9,5%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲ 184%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲ 20,0%
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B----€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0€ 0,008 mln-
Financiële kosten65/66B---€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼ 21,4%
Recurrente financiële kosten65€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼ 21,4%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 3,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 7,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 4,2%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 4,2%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 2,4 mln€ 2,3 mln€ 2,3 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,3 mln€ 2,6 mln€ 2,7 mln▲ 3,6%
Vaste activa21/28€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 4,1%
Immateriële vaste activa21€ 118--------
Materiële vaste activa22/27€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 3,4%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼ 18,5%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼ 21,4%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,01 mln€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲ 112%
Overige materiële vaste activa26---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 7,7%
Financiële vaste activa28€ 37€ 37€ 37€ 37€ 37€ 37€ 37€ 0,003 mln▲ 68×
Vlottende activa29/58€ 1,8 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 2,0 mln€ 2,2 mln€ 2,3 mln▲ 3,6%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 15,3%
Voorraden30/36---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 15,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲ 8,8%
Handelsvorderingen40---€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln▲ 9,7%
Overige vorderingen41---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 7,6%
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln▲ 15,9%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,008 mln€ 0,009 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 17,5%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,4 mln€ 2,3 mln€ 2,3 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,3 mln€ 2,6 mln€ 2,7 mln▲ 3,6%
Eigen vermogen10/15€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 5,3%
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Beschikbare reserves133---€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲ 7,3%
Kapitaalsubsidies15---€ 0,05 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 7,7%
Schulden17/49€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 1,9 mln▲ 3,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,1 mln€ 0,04 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 16,2%
Financiële schulden170/4---€ 0,1 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 16,2%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln▲ 4,3%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln▲ 2,9%
Financiële schulden43---€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 8,1%
Kredietinstellingen430/8---€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 8,1%
Handelsschulden44€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 7,2%
Leveranciers440/4---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 7,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▲ 6,2%
Belastingen450/3---€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲ 28,8%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 2,6%
Overige schulden47/48---€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln▼ 10,7%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 132.521€ 225.670€ 312.688€ 386.167€ 199.129€ 250.861€ 304.826€ 291.999▼ 4,2%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 122.639€ 129.982€ 76.409€ 64.651€ 47.661€ 48.579€ 44.624€ 55.566▲ 24,5%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 255.160€ 355.651€ 389.097€ 450.818€ 246.790€ 299.440€ 349.450€ 347.566▼ 0,5%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 32.911-€ 22.237-€ 30.538-€ 42.053-€ 41.926-€ 46.986-€ 70.043▼ 49,1%
Verandering liquide middelen-€ 13.880-€ 57.331-€ 25.321-€ 46.652-€ 6.372€ 19.204€ 7.225▼ 62,4%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 2.613 ondernemingen hetzelfde profiel als CHIRURGICAL MAINTENANCE nu. Twee jaar later bestond 97,3% nog en was 0,7% failliet.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
97,3% bestond nog
2,0% stopte op een andere manier
0,7% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van CHIRURGICAL MAINTENANCE zelf: 0,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 2.613 ondernemingen, geen voorspelling voor CHIRURGICAL MAINTENANCE. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 35 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 29-08-2026 2026-00450383 PDF
31-12-2024 volledig schema 11-08-2025 2025-00368946 PDF
31-12-2023 volledig schema 06-08-2024 2024-00330030 PDF
31-12-2022 volledig schema 24-07-2023 2023-00261851 PDF
31-12-2021 volledig schema 26-07-2022 2022-20221635 PDF
31-12-2020 volledig schema 24-08-2021 2021-51700406 PDF
31-12-2019 volledig schema 12-08-2020 2020-40400303 PDF
31-12-2018 volledig schema 20-08-2019 2019-47400145 PDF
31-12-2017 volledig schema 29-08-2018 2018-51600185 PDF
31-12-2016 volledig schema 28-08-2017 2017-48000361 PDF

Toon alle 35 neerleggingen

Volgende stappen