Ga naar inhoud

CHEKHO COMPANY

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefDokter De Moorstraat 90, 9300 Aalst, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.075.880
Samenvatting

De berekende faillissementskans van CHEKHO COMPANY over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 14.915 en een nettoresultaat van € 9.915. De solvabiliteit is beter dan 40% van 22.479 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
NACE 47750Niet-gespecialiseerde voedingswinkels NACE 47110
3 vestigingen
Schaal
€ 96.790omzet 2025
Eigen vermogen
€ 14.915
Winst
€ 9.915
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening 22 dagen vroeg
Waarom 56verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 96.790, balanstotaal € 69.617Eigen vermogen € 14.915 (21,4% van het balanstotaal)verlaagt risicoLiquiditeit 0,72, liquide middelen € 20.538Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 66% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 46
eigen vermogen 21,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 67
kortlopende schulden 41,4% · geldmiddelen 29,5%
Rentabiliteit 91
rendement op activa 14,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.226 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 2,1% 02-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,7%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,7%▼ -1,6 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,72, onder 1; kortlopende schulden: 41,4% en geldmiddelen: 29,5% van het balanstotaal), en 78,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 37% op solvabiliteit, 74% op liquiditeit en 86% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 96.790, balanstotaal € 69.617
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,72, liquide middelen € 20.538
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 14.915 (21,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-07-2026, 22 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
22 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: CHEKHO Ali (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 96.790 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 06-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 96.790
Winst
€ 9.915
Solvabiliteit
21,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
3
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNACE 47750
Opgericht
06-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
24
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 18:00
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.