Ga naar inhoud

CharlÿKam

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefGroteweg(Ove) 211, 9500 Geraardsbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0783.703.184
Samenvatting

CharlÿKam is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 72.818 en een nettoresultaat van € 15.298. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 8,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 31% van 1.150 sectorgenoten (NACE 52, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Diensten in verband met vervoer te land
NACE 52210Goederenvervoer over de weg NACE 49410
1 vestiging
Schaal
€ 354.467balanstotaal 2025
Personeel
2,1 VTE
Eigen vermogen
€ 72.818
Winst
€ 15.298
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
64 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Jaarrekening 59 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 64verhoogt risicoSector NACE 52Opgericht in 2022verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 02-06-2026)Liquiditeit 1,10, liquide middelen € 44.866Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
64 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 49% van de sectorgenoten (NACE 52, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 46-3
eigen vermogen 20,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 49+8
kortlopende schulden 37,3% · geldmiddelen 12,7%
Rentabiliteit 74+5
rendement op activa 4,3%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (2.291 ondernemingen, NACE 52, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 3,2% 12-2024: 3,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 3,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 3,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 2,8%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▼ -1,8 procentpunten t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,1 tegenover 1,26 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 37,3% en geldmiddelen: 12,7% van het balanstotaal), en 79,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 52, micro): beter dan 30% op solvabiliteit, 45% op liquiditeit, 54% op rentabiliteit en 68% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector NACE 52
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 02-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,10, liquide middelen € 44.866
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-06-2026, 59 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
59 dagen vroeg
2024
118 dagen vroeg
2023
85 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 87 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 52) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 mei neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 34 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Zwakste boekjaarnetto € 495 ▼99,2%

Opvallend

  • Bij de grootste 15% op brutomargesectormediaan € 43.857 · 1.149 bedrijven € 190.049 Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 354.467 Bekijk
  • Actief sinds 2022opgericht 22-03-2022 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 354.467
Winst
€ 15.298
Solvabiliteit
20,5%
Balanstotaal▲ 39,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 07-05-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Diensten in verband met vervoer te landNACE 52210
Opgericht
22-03-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.