Ga naar inhoud

CGK OFFICE

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue de Romsée 11, 4620 Fléron, BelgiëKBO/BCE: BE 1026.608.309
Samenvatting

CGK OFFICE is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 12.994) en een nettoresultaat van -€ 16.994. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
“A/ La constitution et la gestion d'un patrimoine immobilier; toutes les opérations relatives aux…” (akte in het Frans)
Volgens de statuten, 5 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO1 vestiging
Schaal
€ 407.006balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 12.994
Verlies
-€ 16.994
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 2025 30 dagen te laat neergelegd
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenLiquiditeit 0,05, liquide middelen € 4.064Negatief eigen vermogen -€ 12.994verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 407.006Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 22
eigen vermogen -3,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 43
kortlopende schulden 23,8% · geldmiddelen 1,0%
Rentabiliteit 14
rendement op activa -4,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,05, onder 1; kortlopende schulden: 23,8% en geldmiddelen: 1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 14% op solvabiliteit, 25% op liquiditeit en 13% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 26-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 407.006
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,05, liquide middelen € 4.064
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 12.994
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 30 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-08-2026, 30 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoemingen: CAN Volkan (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 12.994 Bekijk
  • Opgericht 14 maanden geledenopgericht 19-08-2025 14 maanden Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 407.006
Verlies
-€ 16.994
Solvabiliteit
-3,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
19-08-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 18:00
Doel
“A/ La constitution et la gestion d'un patrimoine immobilier; toutes les opérations…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van CGK OFFICE

Wat is het ondernemingsnummer van CGK OFFICE?
1026.608.309. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1026.608.309.
Waar is CGK OFFICE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue de Romsée 11, 4620 Fléron.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van CGK OFFICE?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd CGK OFFICE opgericht?
Op 19-08-2025.
Is CGK OFFICE nog actief?
Ja, CGK OFFICE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van CGK OFFICE?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt CGK OFFICE winst?
In boekjaar 2025 boekte CGK OFFICE een verlies van € 16.994.
Waar vind ik de jaarrekening van CGK OFFICE?
CGK OFFICE legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.