Ga naar inhoud

CENTRAL PURCHASE ORGANIZATION

Actief
NVopgericht 199134 jaar actiefEikenstraat 16, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0446.147.045
Samenvatting

CENTRAL PURCHASE ORGANIZATION is actief sinds 1991 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,8 mln en een nettoresultaat van € 370.848. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,8% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 80% van 6.035 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in schoeisel
NACE 46425
1 vestiging
Schaal
€ 2,4 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
1,6 VTE
Eigen vermogen
€ 1,8 mln
Winst
€ 370.848
Gezondheid
95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Moeder
Compagnie Immobilière d'Anvers · 52%
Deelnemingen
1
Jaarrekening 45 dagen vroeg2 van 6 akten gelezen
Waarom 95verhoogt risicoLiquiditeit 0,08, liquide middelen € 38.248verlaagt risicoOpgericht in 1991Omvang: 1,6 VTE, balanstotaal € 2,4 mlnEigen vermogen € 1,8 mln (74,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+19
eigen vermogen 74,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 42+12
kortlopende schulden 25,3% · geldmiddelen 1,6%
Rentabiliteit 38+20
rendement op activa 15,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.874 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 160.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,08 tegenover 0,61 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 25,3% en geldmiddelen: 1,6% van het balanstotaal), en 25,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 79% op solvabiliteit, 40% op liquiditeit, 31% op rentabiliteit en 80% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1991
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: 1,6 VTE, balanstotaal € 2,4 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,08, liquide middelen € 38.248
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,8 mln (74,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 1,8 mln
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
45 dagen vroeg
2024
48 dagen vroeg
2023
9 dagen vroeg
2022
4 dagen vroeg
2021
24 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 37 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Terug winstgevendnetto € 370.848
  3. Herbenoemingen: Anne de Longueville, Philippe Thewissen…Vaste vertegenwoordiger: Carole Thewissen

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 9.307 in 2024 € 370.848 Bekijk
  • Positief: Bij de beste 20% op solvabiliteitsectormediaan 45,4% · 6.035 bedrijven 74,5% Bekijk
  • In handen van Compagnie Immobilière d'Anversde onderneming zelf is moeder van 1 vennootschappen 52% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,4 mln
Winst
€ 370.848
Solvabiliteit
74,5%
Omzet▲ 42,7%
Nettoresultaat
20182022
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
39
Sinds
1993
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 13-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 11-06-2025Herstructurering
  3. 22-07-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Groothandel in schoeiselNACE 46425
Opgericht
30-12-1991
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.