Ga naar inhoud

CDK TOYS

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefEdmond Vandervaerenstraat 80, 1560 Hoeilaart, BelgiëKBO/BCE: BE 1024.624.361
Samenvatting

CDK TOYS is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 17.511) en een nettoresultaat van -€ 20.011. De solvabiliteit is beter dan 5% van 13.576 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
NACE 46180
1 vestiging
Schaal
€ 6.629balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 17.511
Verlies
-€ 20.011
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Jaarrekening 8 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 17.511Opgericht in 2025verlaagt risicoLiquiditeit 0,27, liquide middelen € 5.358Omvang: balanstotaal € 6.629Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 21% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -264,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 364,2% · geldmiddelen 80,8%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -301,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.876 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 07-2026: 1,6%hoogste waarde 08-2026: 0,9%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,27, onder 1; kortlopende schulden: 364,2% en geldmiddelen: 80,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,27, liquide middelen € 5.358
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 6.629
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 17.511
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
8 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: DE KNIBBER Cédric (niet-statutair…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 17.511 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 40,8% · 13.576 bedrijven -264,2% Bekijk
  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 24-06-2025 15 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 6.629
Verlies
-€ 20.011
Solvabiliteit
-264,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNACE 46180
Opgericht
24-06-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Jaarvergadering
30 juni om 10:00
Doel
De aankoop en verkoop, zowel in groothandel als in detailhandel, de invoer en uitvoer van…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.