CD4
Faillissement geslotenInactief sinds 30-09-2026. De laatste jaarrekening is die over boekjaar 2015.
Samenvatting
CD4 werd op 16-12-2019 failliet verklaard (Tribunal de l’entreprise du Brabant wallon). Het faillissement werd gesloten na vereffening bij vonnis van 24-09-2026, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad op 27-10-2026.
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Open faillissement
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA)
- Activiteit
- Geen activiteit ingeschreven in de KBO
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Financiële situatie
- Brutomarge
- € 23.814
- ▲ 71,1%
- Omzet
- ≈ € 160.000
- geschat
- Winst
- € 2.991
- ▲ 22,1%
- Eigen vermogen
- € 11.640
- ▲ 34,6%
- Balanstotaal
- € 30.537
- ▲ 76,9%
- Personeel
- 0,5 VTE
- ▲ 66,7%
Financieel
Financieel · boekjaar 2015, volledig schema
Jaarrekening 2015 neergelegd, 305 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 1 juni 2017. De termijn liep af op 31 juli 2016, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2015 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2017-14100579.
Jaarrekening 2015 neergelegd op 01-06-2017 PDF alle 2 neerleggingen
2014 tot 2015, 2 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2015 is 35% hoger dan in 2014.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Investeringen
| Post | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 3.600 | € 13.689 |
| Financiële vaste activa | € 191 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 664 | € 4.750 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2014 tot 2015 (staat van de vaste activa)
| Post | 2014 | 2015 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | € 9.892 | € 14.269 | ▲ 44,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 664 | € 4.750 | ▲ 615% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 70 | € 343 | ▲ 390% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 13.919 | € 23.814 | ▲ 71,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 3.293 | € 4.452 | ▲ 35,2% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 4 | € 80 | ▲ 20× |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 3.289 | € 4.372 | ▲ 32,9% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 840 | € 1.381 | ▲ 64,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 2.449 | € 2.991 | ▲ 22,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 2.449 | € 2.991 | ▲ 22,1% |
| Post | 2014 | 2015 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Activa | |||
| Totaal activa20/58 | € 17.266 | € 30.537 | ▲ 76,9% |
| Oprichtingskosten20 | € 912 | € 304 | ▼ 66,7% |
| Vaste activa21/28 | € 4.343 | € 13.282 | ▲ 206% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 3.240 | € 12.787 | ▲ 295% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 3.240 | € 2.520 | ▼ 22,2% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | € 10.267 | - |
| Financiële vaste activa28 | € 191 | € 191 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 12.923 | € 17.255 | ▲ 33,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 5.508 | € 6.069 | ▲ 10,2% |
| Handelsvorderingen40 | € 5.508 | € 6.069 | ▲ 10,2% |
| Liquide middelen54/58 | € 7.228 | € 9.499 | ▲ 31,4% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 187 | € 1.687 | ▲ 802% |
| Passiva | |||
| Totaal passiva10/49 | € 17.266 | € 30.537 | ▲ 76,9% |
| Eigen vermogen10/15 | € 8.649 | € 11.640 | ▲ 34,6% |
| Inbreng10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = |
| Kapitaal10 | € 6.200 | € 6.200 | = |
| Geplaatst kapitaal100 | € 18.600 | € 18.600 | = |
| Niet-opgevraagd kapitaal101 | € 12.400 | € 12.400 | = |
| Reserves13 | € 800 | € 1.860 | ▲ 133% |
| Wettelijke reserve130 | € 800 | € 1.860 | ▲ 133% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 1.649 | € 3.580 | ▲ 117% |
| Schulden17/49 | € 8.617 | € 18.897 | ▲ 119% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 8.617 | € 18.897 | ▲ 119% |
| Handelsschulden44 | € 3.217 | € 9.770 | ▲ 204% |
| Leveranciers440/4 | € 2.749 | € 9.770 | ▲ 255% |
| Te betalen wissels441 | € 468 | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 4.650 | € 7.777 | ▲ 67,2% |
| Belastingen450/3 | € 840 | € 2.717 | ▲ 223% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 3.810 | € 5.060 | ▲ 32,8% |
| Overige schulden47/48 | € 750 | € 1.350 | ▲ 80,0% |
| Post | 2014 | 2015 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 2.449 | € 2.991 | ▲ 22,1% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 664 | € 4.750 | ▲ 615% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 3.113 | € 7.741 | ▲ 149% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 13.689 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 2.271 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Insolventiemandaten
1 mandaat| Rol | Naam | Periode |
|---|---|---|
| Curator | Eleonore Westerlinck Rue De Saint Ghis- Lain 11, 1348 Louvain-La-Neuve |
16-12-2019 → 24-09-2026 |
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
Inactief sinds september 2026
CD4 staat sinds 30 september 2026 niet meer in de KBO.
- Status
- Inactiefuit het register sinds 30 september 2026
- Reden
- Opening faillissement
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 31 december 2015
- Laatste zetel
- Chemin Des Baraques 30, 1380 Lasnezoals gepubliceerd op 15 april 2014
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA)
- Actief sinds
- 28 maart 2014
KBO-gegevens
Identiteit
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 25076F0013/00W000 | Wallonië | 784 m² | 1 · 162 m² | - |