Ga naar inhoud

CCA TERRASSEMENT

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefRue des Morgelines(NN) 10, 5100 Namur, BelgiëKBO/BCE: BE 0799.450.343
Samenvatting

De berekende faillissementskans van CCA TERRASSEMENT over 12 maanden bedraagt 8,2% (verhoogd). De jaarrekening van CCA TERRASSEMENT over boekjaar 2025 toont een nettoverlies van 60% van het eigen vermogen bij de start van dat boekjaar. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 5.321 en een nettoresultaat van -€ 7.885. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 69% per jaar en wordt bij ongewijzigd beleid indicatief negatief rond boekjaar 2026. De solvabiliteit is beter dan 17% van 34.234 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Bouwrijp maken van terreinen
NACE 43120
Schaal
€ 38.462balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 5.321
Verlies
-€ 7.885
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
31 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
8,2%
Structuur
Grootste aandeelhouder
BMD ELECTRICITE · 50%
Jaarrekening 7 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 31verhoogt risicoOpgericht in 2023Geen vestigingseenheid in de KBOLiquiditeit 0,99, liquide middelen € 0, gehalveerd1 zetelwijziging in 24 maandenToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
31 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 8% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 39-17
eigen vermogen 13,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 2-24
kortlopende schulden 86,2% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -20,5%
Faillissementskans, 12 maanden
8,2% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.562 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,0% 12-2024: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,0%▲ +1,9 procentpunten t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 4,9%▲ +1,9 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 5,5%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 5,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,9%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 5,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 5,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 5,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 6,2%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 03-2026 05-2026: 6,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 6,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 7,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 8,2%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 8,2%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 8,2%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen publiceerbare kredietlimiet; krediet alleen met strakkere voorwaarden
Nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar.
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,99 tegenover 1,2 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 86,2% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 86,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 17% op solvabiliteit, 3% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 7% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verhoogt risico · Liquiditeit 0,99, liquide middelen € 0, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
232425
2023 tot 2025 · laatste jaar -€ 7.885
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 17% van 34234 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 34234 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 17%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-07-2026, 7 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
7 dagen vroeg
2024
28 dagen te laat
2023
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 augustus neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 13% op eigen vermogensectormediaan € 57.766 · 34.245 bedrijven € 5.321 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 7.885 Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 38.462 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 38.462
Verlies
-€ 7.885
Solvabiliteit
13,8%
Balanstotaal▼ 9,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 31-07-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouwrijp maken van terreinenNACE 43120
Opgericht
13-03-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.