CBHO
Opgeslorpt door G INVESTFinancieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 28-04-2026 PDF alle 6 neerleggingen
Omzet
≈ € 540.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 330.000 en € 1,0 mln
Totaal activa
€ 1,7 mln▲ 10,7%
2024 · € 1,5 mln
Nettoresultaat
€ 158.774▲ 30×
2024 · € 5.286
Werkkapitaal
€ 166.086▲ 18×
2024 · € 9.181
Meerjarenoverzicht
2020 tot 2025, 6 boekjarenBedrijfsresultaat
€ 212.992
▲ 27×
2025
20202025
Nettoresultaat
€ 158.774
▲ 30×
2025
20202025
Eigen vermogen
€ 180.937
▲ 716%
2025
20202025
Totaal activa
€ 1,7 mln
▲ 10,7%
2025
20202025
Schulden
€ 1,5 mln
▲ 0,4%
2025
20202025
Werkkapitaal
€ 166.086
▲ 18×
2025
20202025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 0,003 mln--€ 0,007 mln▼ 111%€ 0,001 mln€ 0,02 mln▲ 21×€ 0,008 mln▼ 48,2%€ 0,2 mln▲ 27×
Nettoresultaat-€ 0,002 mln--€ 0,007 mln▼ 218%€ 420€ 0,01 mln▲ 33×€ 0,005 mln▼ 61,7%€ 0,2 mln▲ 30×
Eigen vermogen€ 0,01 mln-€ 0,003 mln▼ 73,7%€ 0,003 mln▲ 15,9%€ 0,02 mln▲ 451%€ 0,02 mln▲ 31,3%€ 0,2 mln▲ 716%
Totaal activa€ 1,5 mln-€ 1,5 mln▼ 0,5%€ 1,5 mln=€ 1,5 mln▲ 2,0%€ 1,5 mln▲ 0,4%€ 1,7 mln▲ 10,7%
Schulden€ 1,5 mln-€ 1,5 mln=€ 1,5 mln=€ 1,5 mln▲ 1,1%€ 1,5 mln▲ 0,1%€ 1,5 mln▲ 0,4%
Werkkapitaal€ 0,01 mln--€ 0,01 mln-€ 0,01 mln▲ 3,4%€ 0,003 mln€ 0,009 mln▲ 265%€ 0,2 mln▲ 18×
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 27 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2020. Dat is een herstel na de daling in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,7 mln
Vaste activa
€ 1,5 mln =
Vlottende activa
€ 204.641 ▲ 408%
Passiva € 1,7 mln
Eigen vermogen
€ 180.937 ▲ 716%
Schulden
€ 1,5 mln ▲ 0,4%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 98,6% naar 89,4%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
Liquiditeit
5,31▲
2024 · 1,30
Schuldgraad
8,41▼
2024 · 68,43
ROE
87,8%▲
2024 · 23,8%
ROA
9,3%▲
2024 · 0,3%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 38.555▲
2024 · € 31.118
Schulden > 1 jaar
€ 1,5 mln▼
2024 · € 1,5 mln
Belastingen
€ 52.925▲
2024 · € 1.321
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 789 | € 0 | - | - | - | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | € 452 | € 563 | € 1.688 | € 1.378 | € 1.267 | ▼ 8,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | -€ 1.307 | -€ 6.733 | € 1.275 | € 16.950 | € 9.289 | € 214.259 | ▲ 23× |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 3.405 | -€ 7.185 | € 713 | € 15.262 | € 7.912 | € 212.992 | ▲ 27× |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | € 0 | - | € 103 | € 55 | € 188 | ▲ 239% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1.368 | € 0 | - | € 103 | € 55 | € 188 | ▲ 239% |
| Financiële kosten65/66B | - | € 238 | € 293 | € 335 | € 1.360 | € 1.481 | ▲ 8,9% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 299 | € 238 | € 293 | € 335 | € 1.360 | € 1.481 | ▲ 8,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 2.335 | -€ 7.422 | € 420 | € 15.030 | € 6.607 | € 211.698 | ▲ 32× |
| Belastingen op het resultaat67/77 | - | - | - | € 1.214 | € 1.321 | € 52.925 | ▲ 40× |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 2.335 | -€ 7.422 | € 420 | € 13.816 | € 5.286 | € 158.774 | ▲ 30× |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 2.335 | -€ 7.422 | € 420 | € 13.816 | € 5.286 | € 158.774 | ▲ 30× |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||
| Totaal activa20/58 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,7 mln | ▲ 10,7% |
| Vaste activa21/28 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | = |
| Financiële vaste activa28 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | = |
| Vlottende activa29/58 | € 0,01 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,2 mln | ▲ 408% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 422 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,03 mln | ▲ 184% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▼ 1,1% |
| Overige vorderingen41 | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 103 | € 0,001 mln | € 0,02 mln | ▲ 18× |
| Liquide middelen54/58 | € 0,01 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,01 mln | € 0,03 mln | € 0,2 mln | ▲ 495% |
| Passiva | |||||||
| Totaal passiva10/49 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,7 mln | ▲ 10,7% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,01 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,2 mln | ▲ 716% |
| Inbreng10/11 | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | = |
| Reserves13 | - | - | - | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,2 mln | ▲ 17× |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,2 mln | ▲ 17× |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 0,002 mln | -€ 0,01 mln | -€ 0,009 mln | € 0 | - | - | - |
| Schulden17/49 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | ▲ 0,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | ▼ 0,1% |
| Overige schulden178/9 | - | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | ▼ 0,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 457 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | ▲ 23,9% |
| Handelsschulden44 | € 457 | € 348 | € 348 | € 0,001 mln | € 0,005 mln | € 0,01 mln | ▲ 122% |
| Leveranciers440/4 | - | € 348 | € 348 | € 0,001 mln | € 0,005 mln | € 0,01 mln | ▲ 122% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▼ 8,8% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,008 mln | € 0,007 mln | ▼ 12,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,007 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | = |
| Overige schulden47/48 | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▲ 19,1% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | ▲ 4,4% |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 2.335 | -€ 7.422 | € 420 | € 13.816 | € 5.286 | € 158.774 | ▲ 30× |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 789 | € 0 | - | - | - | - | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 1.546 | -€ 7.422 | € 420 | € 13.816 | € 5.286 | € 158.774 | ▲ 30× |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 8.508 | € 703 | € 11.446 | € 15.198 | € 143.382 | ▲ 843% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-09-2025 | verkort schema | 28-04-2026 | 2026-00093913 | |
| 30-09-2024 | verkort schema | 30-04-2025 | 2025-00082415 | |
| 30-09-2023 | verkort schema | 30-04-2024 | 2024-00080912 | |
| 30-09-2022 | verkort schema | 02-05-2023 | 2023-00080253 | |
| 30-09-2021 | verkort schema | 02-05-2022 | 2022-20021394 | |
| 30-09-2020 | verkort schema | 27-05-2021 | 2021-15800535 |