Ga naar inhoud

Castinvest

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefMechelsesteenweg 12, 1933 Zaventem, BelgiëKBO/BCE: BE 1027.001.356
Samenvatting

Castinvest is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 3.628) en een nettoresultaat van -€ 4.128. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Het leveren van diensten op het gebied van bestuur, administratie, management, financiën, marketing, communicatie…
Volgens de statuten, 31 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO1 vestiging
Schaal
€ 120.311balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 3.628
Verlies
-€ 4.128
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 136 dagen vroeg
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 3.628Opgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 120.311Liquiditeit 51,45, liquide middelen € 70.076Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 22
eigen vermogen -3,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 100
kortlopende schulden 1,9% · geldmiddelen 58,2%
Rentabiliteit 29
rendement op activa -3,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 51,45, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 1,9% en geldmiddelen: 58,2% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 14% op solvabiliteit, 95% op liquiditeit en 20% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 120.311
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 51,45, liquide middelen € 70.076
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 3.628
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-03-2026, 136 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
136 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: CASTELEIN Julien Olivier Axelle…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 3.628 Bekijk
  • Opgericht 13 maanden geledenopgericht 29-08-2025 13 maanden Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 120.311
Verlies
-€ 4.128
Solvabiliteit
-3,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
29-08-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
36
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Eerste maandag van mei om 17:00
Doel
Het leveren van diensten op het gebied van bestuur, administratie, management, financiën…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.