Ga naar inhoud

Carl Bollens Projects

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefKerkhofstraat 12, 3110 Rotselaar, BelgiëKBO/BCE: BE 0741.787.605
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Carl Bollens Projects over 12 maanden bedraagt 1,8% (gemiddeld). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 47.425) en een nettoresultaat van € 20.491. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 2.756 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Organisatie van congressen en beurzen
NACE 82300
1 vestiging
Schaal
€ 126.919balanstotaal 2024
Personeel
0,1 VTE
Eigen vermogen
-€ 47.425
Winst
€ 20.491
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,8%
Structuur
Jaarrekening 77 dagen te laat0 van 2 akten gelezen
Waarom 52verhoogt risicoLaatste jaarrekening 70 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatNegatief eigen vermogen -€ 95.898verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 37.466Sector NACE 82Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 13% van de sectorgenoten (NACE 82, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -37,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 31+27
kortlopende schulden 137,4% · geldmiddelen 24,9%
Rentabiliteit 89+89
rendement op activa 16,1%
Faillissementskans, 12 maanden
1,8% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.624 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 4,3% 12-2024: 4,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 4,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 4,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 4,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 4,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 4,0%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 4,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 5,0%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 5,8%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 7,8%▲ +2,0 procentpunten t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 1,7%▼ -6,1 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 1,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,8%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,26 tegenover 0,51 in 2023, onder 1; kortlopende schulden: 137,4% en geldmiddelen: 24,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 70 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 95.898
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 37.466
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 77 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 5 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn16-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 30-09-2025, 61 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
61 dagen te laat
2023
89 dagen te laat
2022
59 dagen te laat
2021
61 dagen te laat
2020
122 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 78 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  2. Terug winstgevendnetto € 20.491
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 47.425 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 41,4% · 2.756 bedrijven -256,0% Bekijk
  • Positief: Terug winstgevend in 2024na -€ 46.566 in 2023 € 20.491 Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 77 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 126.919
Winst
€ 20.491
Solvabiliteit
-37,4%
Balanstotaal▲ 57,9%
Nettoresultaat
20202024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2021
  1. 28-09-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2022Zwakste boekjaar
  3. 30-09-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Organisatie van congressen en beurzenNACE 82300
Opgericht
20-01-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.