Ga naar inhoud

Cabinet Infirmier Lecomte - Blas

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefRue Ernest Petit(CAR) 74, 7141 Morlanwelz, BelgiëKBO/BCE: BE 0801.230.985
Samenvatting

De faillissementskans van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas binnen 12 maanden is 5,1% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2025 had Cabinet Infirmier Lecomte - Blas een eigen vermogen van € 34.266 en een nettoresultaat van € 11.362. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 68% per jaar. De onderneming is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-04-2023 Normale toestand
Activiteit
“La pratique de l’art infirmier ;” (akte in het Frans)Volgens de statuten, 15 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
Vestigingseenheid
2.345.192.358 7141 Morlanwelz, sinds 27-04-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 01-08-2025

Financiële situatie

39 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
5,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 39.555
▼ 13,9%
Omzet
≈ € 160.000
geschat
Winst
€ 11.362
▼ 43,1%
Eigen vermogen
€ 34.266
▲ 49,6%
Balanstotaal
€ 89.856
▼ 3,6%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 75 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 75 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatOpgericht in 2023Geen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 89.856Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
39 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel sterker dan 55% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 63+13
eigen vermogen 38,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 48-8
kortlopende schulden 19,2% · geldmiddelen 3,0%
Rentabiliteit 84-12
rendement op activa 12,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
5,1% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,7% 01-2025: 1,7%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 1,7%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: 1,7%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 2,3%▲ +0,5 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 2,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 2,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 3,3%▲ +0,9 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 3,8%▲ +0,5 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 3,2%▼ -0,6 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 3,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 3,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 3,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 3,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 3,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 3,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 3,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 3,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 3,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 4,1%▲ +0,8 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 4,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 5,1%▲ +0,7 procentpunt tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 5,1%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde faillissementskans: aangepaste kredietvoorwaarden zijn nodig
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,48 (0,51 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 19,2% en de geldmiddelen 3% van het balanstotaal. Van het actief is 61,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 37% van hen, de liquiditeit beter dan bij 30%, de rentabiliteit beter dan bij 67% en de groei beter dan bij 86%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 75 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 89.856
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 75 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 14-10-2026, 75 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
75 dagen te laat
2024
48 dagen te laat
2023
2 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 40 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 17 september neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 49 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 6.000, 600 aandelen · Oprichters: LECOMTE Logan Jacques Raoul en BLAS Victoria Ghislaine Angélique Isabelle · Benoemingen: LECOMTE Logan Jacques Raoul (niet-statutair bestuurder) en BLAS Victoria Ghislaine Angélique Isabelle (niet-statutair bestuurder)
Alle 6 gebeurtenissen

Kerngegevens van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas

Wat is het ondernemingsnummer van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas?
Het ondernemingsnummer van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas is 0801.230.985. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0801.230.985.
Waar is Cabinet Infirmier Lecomte - Blas gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue Ernest Petit(CAR) 74, 7141 Morlanwelz.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas?
De rechtsvorm van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Cabinet Infirmier Lecomte - Blas opgericht?
Cabinet Infirmier Lecomte - Blas werd opgericht op 27-04-2023.
Is Cabinet Infirmier Lecomte - Blas nog actief?
Ja, Cabinet Infirmier Lecomte - Blas staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 160.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 39.555 en van 2.954 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 96.000 en € 290.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt Cabinet Infirmier Lecomte - Blas winst?
In boekjaar 2025 boekte Cabinet Infirmier Lecomte - Blas een winst van € 11.362.
Waar vind ik de jaarrekening van Cabinet Infirmier Lecomte - Blas?
Cabinet Infirmier Lecomte - Blas legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Cabinet Infirmier Lecomte - Blas de volgende jaarrekening neerleggen?
Cabinet Infirmier Lecomte - Blas moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.