Ga naar inhoud

C-PROJECT

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefSchatting 43M, 8210 Zedelgem, BelgiëKBO/BCE: BE 0661.597.705

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 11 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 11 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00392379.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 11-08-2026 bij de NBB alle 9 neerleggingen

Omzet
≈ € 1,4 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 950.000 en € 2,1 mln
Totaal activa
€ 813.338▲ 6,5%
2024 · € 763.352
Nettoresultaat
€ 62.612▲ 59,6%
2024 · € 39.229
Werkkapitaal
-€ 42.767▲ 68,4%
2024 · -€ 135.425
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 33% hoger dan in 2024. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Bedrijfsresultaat€ 114.029 2025 Nettoresultaat€ 62.612 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 35.759--€ 81.972-€ 67.007▲ 18,3%-€ 26.725▲ 60,1%€ 96.532€ 124.105▲ 28,6%€ 86.017▼ 30,7%€ 114.029▲ 32,6%
Nettoresultaat€ 20.731--€ 96.346-€ 90.915onder de middelste helft van de sector▲ 5,6%-€ 57.286onder de middelste helft van de sector▲ 37,0%€ 80.085boven de middelste helft van de sector€ 85.797boven de middelste helft van de sector▲ 7,1%€ 39.229binnen de middelste helft van de sector▼ 54,3%€ 62.612binnen de middelste helft van de sector▲ 59,6%
Eigen vermogen€ 29.175--€ 67.172-€ 158.087onder de middelste helft van de sector▼ 135%€ 52.627binnen de middelste helft van de sector€ 132.712boven de middelste helft van de sector▲ 152%€ 218.509boven de middelste helft van de sector▲ 64,6%€ 257.738binnen de middelste helft van de sector▲ 18,0%€ 320.349binnen de middelste helft van de sector▲ 24,3%
Totaal activa€ 681.150-€ 532.762▼ 21,8%€ 474.946boven de middelste helft van de sector▼ 10,9%€ 703.723boven de middelste helft van de sector▲ 48,2%€ 712.395boven de middelste helft van de sector▲ 1,2%€ 719.036boven de middelste helft van de sector▲ 0,9%€ 763.352binnen de middelste helft van de sector▲ 6,2%€ 813.338binnen de middelste helft van de sector▲ 6,5%
Schulden€ 651.975-€ 599.934▼ 8,0%€ 633.033▲ 5,5%€ 651.096▲ 2,9%€ 579.683▼ 11,0%€ 500.527▼ 13,7%€ 505.615▲ 1,0%€ 492.989▼ 2,5%
Werkkapitaal€ 6.832--€ 101.855-€ 140.122onder de middelste helft van de sector▼ 37,6%-€ 214.183onder de middelste helft van de sector▼ 52,9%-€ 164.962onder de middelste helft van de sector▲ 23,0%-€ 106.969onder de middelste helft van de sector▲ 35,2%-€ 135.425onder de middelste helft van de sector▼ 26,6%-€ 42.767onder de middelste helft van de sector▲ 68,4%
Solvabiliteit4,3%--12,6%▼ 16,9pp-33,3%onder de middelste helft van de sector▼ 20,7pp7,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 40,8pp18,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 11,2pp30,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 11,8pp33,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,4pp39,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,6pp
Liquiditeit1,03-0,56▼ 0,470,41onder de middelste helft van de sector▼ 0,140,28onder de middelste helft van de sector▼ 0,130,39onder de middelste helft van de sector▲ 0,110,52onder de middelste helft van de sector▲ 0,130,53onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,83onder de middelste helft van de sector▲ 0,30
Rendabiliteit (ROA)3,0%--18,1%▼ 21,1pp-19,1%onder de middelste helft van de sector▼ 1,1pp-8,1%onder de middelste helft van de sector▲ 11,0pp11,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 19,4pp11,9%boven de middelste helft van de sector▲ 0,7pp5,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 6,8pp7,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,6pp
Personeel (VTE)4,4-5,1▲ 15,9%2binnen de middelste helft van de sector▼ 60,8%1,8▼ 10,0%2,3▲ 27,8%1,3▼ 43,5%3,1binnen de middelste helft van de sector▲ 138%3,3binnen de middelste helft van de sector▲ 6,5%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 813.338
Vaste activa € 597.357 ▼ 2,1%
Vlottende activa € 215.981 ▲ 40,8%
Passiva € 813.338
Eigen vermogen € 320.349 ▲ 24,3%
Schulden € 492.989 ▼ 2,5%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 66,2% naar 60,6%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 127.541▲
2024 · € 98.359
Cashflow
€ 76.124▲
2024 · € 51.570
Snelle liquiditeit
0,65▲
2024 · 0,36
Schuldgraad
1,54▼
2024 · 1,96
ROE
19,5%▲
2024 · 15,2%
Rentedekking
6,51▲
2024 · 3,51
Schulden ≤ 1 jaar
€ 258.748▼
2024 · € 288.816
Schulden > 1 jaar
€ 231.092▲
2024 · € 213.290
Belastingen
€ 35.357▲
2024 · € 19.694
Personeelskosten
€ 129.548▲
2024 · € 118.306
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum23134
voltijds23134
deeltijds00000
in voltijdse equivalenten23134
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten1,81,81,33,13,3
Met een vast contract11133
In dienst gekomen129507989
Uit dienst gegaan028527788
Opleidingsuren--29124122

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Achterstallige schulden

belastingen en RSZ
Post20212022202320242025
Achterstallige belastingschulden€ 57.164€ 60.112€ 26.462--
Achterstallige schulden aan de RSZ€ 8.327€ 4.900€ 4.900€ 4.900-

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden)

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post20212022202320242025
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa----€ 287.045
Schulden gewaarborgd door Belgische overheidsinstellingen---€ 242.178-
Hypotheken, ingeschreven bedrag€ 475.000€ 475.000€ 475.000€ 475.000€ 475.000
Hypothecaire mandaten€ 275.000€ 275.000€ 275.000€ 275.000€ 275.000
Boekwaarde van de met hypotheek bezwaarde activa€ 344.597€ 336.532€ 330.258€ 321.754€ 313.249
Pand op de handelszaak€ 295.000€ 295.000€ 295.000€ 295.000€ 295.000

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa--€ 6.432€ 15.518€ 908
Financiële vaste activa---€ 2.700€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 24.034€ 10.041€ 9.429€ 12.341€ 13.512

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als C-PROJECT: detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, n.e.g. (NACE 47559). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 486.000 en € 1 mln, opgericht tussen 2011 en 2016.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeOmzetNettoresultaatVTEBoekjaar
C-PROJECT Zedelgem2016€ 0,8 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln-€ 0,06 mln3,32025
TOTCH Pelt2016€ 0,7 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln-€ 0,02 mln3,42025
PYLONES BELGIQUE Brussel2014€ 0,5 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln-€ 0,1 mln3,72025
IMD INTERIEUR Halle2016€ 0,8 mln€ 0,08 mln€ 0,3 mln€ 2,1 mln€ 0,01 mln6,12024
BRAVOS Antwerpen2011€ 1,0 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln-€ 0,1 mln4,62025
Big Panda Namur2013€ 0,5 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln-€ 0,01 mln2,82025
VANCAWIN Roeselare2013€ 0,6 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln-€ 0,02 mln1,72025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 368 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 34.693 ondernemingen hetzelfde profiel als C-PROJECT nu. Twee jaar later was 0,7% failliet en bestond 95,3% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,7% ging failliet
3,9% stopte op een andere manier
95,3% bestond nog

De faillissementskans van C-PROJECT zelf is hoger: 1,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over C-PROJECT dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 34.693 ondernemingen, geen voorspelling voor C-PROJECT. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 58 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 11-08-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 763.352€ 813.338▲
Vaste activa21/28€ 609.961€ 597.357▼
Materiële vaste activa22/27€ 604.711€ 592.107▼
Terreinen en gebouwen22€ 589.754€ 581.249▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 8.394€ 6.228▼
Meubilair en rollend materieel24€ 6.564€ 4.630▼
Financiële vaste activa28€ 5.250€ 5.250=
Vlottende activa29/58€ 153.391€ 215.981▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 49.872€ 46.922▼
Voorraden30/36€ 49.872€ 46.922▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 42.028€ 110.418▲
Handelsvorderingen40€ 14.455€ 3.368▼
Overige vorderingen41€ 27.573€ 107.049▲
Liquide middelen54/58€ 56.029€ 54.096▼
Overlopende rekeningen490/1€ 5.463€ 4.545▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 763.352€ 813.338▲
Eigen vermogen10/15€ 257.738€ 320.349▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Herwaarderingsmeerwaarden12€ 268.000€ 268.000=
Reserves13€ 126.886€ 189.497▲
Beschikbare reserves133€ 126.886€ 189.497▲
Overgedragen winst (verlies)14-€ 155.748-€ 155.748=
Schulden17/49€ 505.615€ 492.989▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 213.290€ 231.092▲
Financiële schulden170/4€ 213.290€ 231.092▲
Overige schulden178/9€ 0-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 288.816€ 258.748▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 28.889€ 55.953▲
Financiële schulden43€ 100.323€ 0▼
Kredietinstellingen430/8€ 79.990€ 0▼
Overige leningen439€ 20.333€ 0▼
Handelsschulden44€ 68.519€ 93.543▲
Leveranciers440/4€ 68.519€ 93.543▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 91.085€ 109.252▲
Belastingen450/3€ 56.997€ 78.783▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 34.089€ 30.468▼
Overige schulden47/48€ 0-
Overlopende rekeningen492/3€ 3.509€ 3.149▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 118.306€ 129.548▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 12.341€ 13.512▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 7.500€ 6.596▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 25.691€ 0▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 249.856€ 263.685▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 86.017€ 114.029▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 907€ 3.525▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 907€ 3.525▲
Financiële kosten65/66B€ 28.001€ 19.586▼
Recurrente financiële kosten65€ 28.001€ 19.586▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 58.923€ 97.968▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 19.694€ 35.357▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 39.229€ 62.612▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 39.229€ 62.612▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 116.519-€ 93.137▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 155.748-€ 155.748=
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 39.229€ 62.612▲
Aan de overige reserves6921€ 39.229€ 62.612▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90873,13,3▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 25 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 1.815€ 15.962€ 124€ 0--
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 43.291€ 34.602€ 53.611€ 118.306€ 129.548▲ 9,5%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 34.743€ 31.593€ 31.280€ 24.034€ 10.041€ 9.429€ 12.341€ 13.512▲ 9,5%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4----€ 354€ 0----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 16.475€ 6.351€ 7.490€ 7.500€ 6.596▼ 12,1%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 26.296€ 8.850€ 0€ 25.691€ 0▼ 100%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 241.156€ 153.345€ 61.991€ 83.016€ 156.376€ 194.636€ 249.856€ 263.685▲ 5,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 35.759-€ 81.972-€ 67.007-€ 26.725€ 96.532€ 124.105€ 86.017€ 114.029▲ 32,6%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 85€ 1.561€ 222€ 907€ 3.525▲ 289%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 76€ 1.046€ 333€ 85€ 1.561€ 222€ 907€ 3.525▲ 289%
Financiële kosten65/66B---€ 30.354€ 17.715€ 26.031€ 28.001€ 19.586▼ 30,1%
Recurrente financiële kosten65€ 15.104€ 14.921€ 15.474€ 30.354€ 17.715€ 26.031€ 28.001€ 19.586▼ 30,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 20.731-€ 95.846-€ 82.147-€ 56.995€ 80.379€ 98.297€ 58.923€ 97.968▲ 66,3%
Belastingen op het resultaat67/77-€ 500€ 8.768€ 291€ 294€ 12.500€ 19.694€ 35.357▲ 79,5%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 20.731-€ 96.346-€ 90.915-€ 57.286€ 80.085€ 85.797€ 39.229€ 62.612▲ 59,6%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 20.731-€ 96.346-€ 90.915-€ 57.286€ 80.085€ 85.797€ 39.229€ 62.612▲ 59,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 681.150€ 532.762€ 474.946€ 703.723€ 712.395€ 719.036€ 763.352€ 813.338▲ 6,5%
Vaste activa21/28€ 444.579€ 404.338€ 376.407€ 620.373€ 607.082€ 604.085€ 609.961€ 597.357▼ 2,1%
Materiële vaste activa22/27€ 438.779€ 398.538€ 370.607€ 614.573€ 604.532€ 601.535€ 604.711€ 592.107▼ 2,1%
Terreinen en gebouwen22---€ 612.597€ 604.532€ 598.258€ 589.754€ 581.249▼ 1,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 1.976€ 0€ 2.437€ 8.394€ 6.228▼ 25,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0€ 0€ 839€ 6.564€ 4.630▼ 29,5%
Financiële vaste activa28€ 5.800€ 5.800€ 5.800€ 5.800€ 2.550€ 2.550€ 5.250€ 5.250=
Vlottende activa29/58€ 236.571€ 128.424€ 98.539€ 83.350€ 105.313€ 114.951€ 153.391€ 215.981▲ 40,8%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 163.580€ 74.846€ 45.944€ 36.717€ 46.085€ 45.763€ 49.872€ 46.922▼ 5,9%
Voorraden30/36---€ 36.717€ 46.085€ 45.763€ 49.872€ 46.922▼ 5,9%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 57.378€ 36.961€ 40.739€ 31.572€ 14.923€ 14.122€ 42.028€ 110.418▲ 163%
Handelsvorderingen40---€ 31.572€ 14.923€ 14.122€ 14.455€ 3.368▼ 76,7%
Overige vorderingen41---€ 0--€ 27.573€ 107.049▲ 288%
Liquide middelen54/58€ 4.771€ 9.023€ 4.834€ 9.159€ 38.873€ 47.134€ 56.029€ 54.096▼ 3,4%
Overlopende rekeningen490/1---€ 5.901€ 5.432€ 7.933€ 5.463€ 4.545▼ 16,8%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 681.150€ 532.762€ 474.946€ 703.723€ 712.395€ 719.036€ 763.352€ 813.338▲ 6,5%
Eigen vermogen10/15€ 29.175-€ 67.172-€ 158.087€ 52.627€ 132.712€ 218.509€ 257.738€ 320.349▲ 24,3%
Inbreng10/11€ 18.600--€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Herwaarderingsmeerwaarden12---€ 268.000€ 268.000€ 268.000€ 268.000€ 268.000=
Reserves13€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 87.657€ 126.886€ 189.497▲ 49,3%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 0---
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 0---
Beschikbare reserves133-----€ 87.657€ 126.886€ 189.497▲ 49,3%
Overgedragen winst (verlies)14€ 8.715-€ 87.632-€ 178.547-€ 235.833-€ 155.748-€ 155.748-€ 155.748-€ 155.748=
Schulden17/49€ 651.975€ 599.934€ 633.033€ 651.096€ 579.683€ 500.527€ 505.615€ 492.989▼ 2,5%
Schulden op meer dan één jaar17€ 422.236€ 369.655€ 392.788€ 348.852€ 303.988€ 276.178€ 213.290€ 231.092▲ 8,3%
Financiële schulden170/4---€ 314.852€ 269.988€ 242.178€ 213.290€ 231.092▲ 8,3%
Overige schulden178/9---€ 34.000€ 34.000€ 34.000€ 0--
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 229.739€ 230.279€ 238.661€ 297.533€ 270.275€ 221.921€ 288.816€ 258.748▼ 10,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 43.936€ 44.864€ 31.522€ 28.889€ 55.953▲ 93,7%
Financiële schulden43---€ 80.000€ 80.000€ 80.000€ 100.323€ 0▼ 100%
Kredietinstellingen430/8---€ 80.000€ 80.000€ 80.000€ 79.990€ 0▼ 100%
Overige leningen439------€ 20.333€ 0▼ 100%
Handelsschulden44€ 42.250€ 40.558€ 52.005€ 40.373€ 25.870€ 32.336€ 68.519€ 93.543▲ 36,5%
Leveranciers440/4---€ 40.373€ 25.870€ 32.336€ 68.519€ 93.543▲ 36,5%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 98.522€ 107.544€ 72.159€ 91.085€ 109.252▲ 19,9%
Belastingen450/3---€ 83.142€ 94.127€ 63.621€ 56.997€ 78.783▲ 38,2%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 15.380€ 13.417€ 8.538€ 34.089€ 30.468▼ 10,6%
Overige schulden47/48---€ 34.703€ 11.997€ 5.903€ 0--
Overlopende rekeningen492/3---€ 4.711€ 5.420€ 2.429€ 3.509€ 3.149▼ 10,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 20.731-€ 96.346-€ 90.915-€ 57.286€ 80.085€ 85.797€ 39.229€ 62.612▲ 59,6%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 34.743€ 31.593€ 31.280€ 24.034€ 10.041€ 9.429€ 12.341€ 13.512▲ 9,5%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 55.474-€ 64.753-€ 59.635-€ 33.251€ 90.126€ 95.226€ 51.570€ 76.124▲ 47,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 8.648-€ 3.349-€ 268.000€ 3.250-€ 6.432-€ 18.218-€ 908▲ 95,0%
Verandering liquide middelen-€ 4.253-€ 4.190€ 4.325€ 29.714€ 8.261€ 8.894-€ 1.932-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (9)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 11-08-2026 2026-00392379 NBB
31-12-2024 verkort schema 24-07-2025 2025-00301938 PDF
31-12-2023 microschema 26-07-2024 2024-00288094 PDF
31-12-2022 microschema 24-03-2023 2023-00044420 PDF
31-12-2021 microschema 25-07-2022 2022-20242726 PDF
31-12-2020 microschema 22-11-2021 2021-77900194 PDF
31-12-2019 microschema 06-04-2021 2021-09700115 PDF
31-12-2018 microschema 28-10-2019 2019-71500555 PDF
31-12-2017 verkort schema 27-09-2018 2018-66500535 PDF

Volgende stappen