Ga naar inhoud

BRUSSELS KOI'S SERVICES

Actief
BVopgericht 200917 jaar actiefWindmolen 5, 1731 Asse, BelgiëKBO/BCE: BE 0820.015.135
Samenvatting

BRUSSELS KOI'S SERVICES is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 91.090 en een nettoresultaat van € 29.121. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 63% van 886 sectorgenoten (NACE 52, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Diensten in verband met vervoer te land
NACE 52210
1 vestiging
Schaal
€ 179.971balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 91.090
Winst
€ 29.121
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
70 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 2025 59 dagen te laat neergelegd5 akten in het Staatsblad
Waarom 70verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 59 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laatSector NACE 52verlaagt risicoLiquiditeit 1,74, liquide middelen € 41.206Opgericht in 2009Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
70 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 72% van de sectorgenoten (NACE 52, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 76+21
eigen vermogen 50,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 63+20
kortlopende schulden 34,9% · geldmiddelen 22,9%
Rentabiliteit 89-11
rendement op activa 16,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (2.296 ondernemingen, NACE 52, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,8% 12-2024: 1,8%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,0%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,9%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,5%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,74 tegenover 1,19 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 34,9% en geldmiddelen: 22,9% van het balanstotaal), en 49,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 52, micro): beter dan 58% op solvabiliteit, 68% op liquiditeit, 78% op rentabiliteit en 82% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 59 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Sector NACE 52
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,74, liquide middelen € 41.206
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2009
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 91.090
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 59 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 28-09-2026, 59 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
59 dagen te laat
2024
61 dagen te laat
2023
51 dagen te laat
2022
26 dagen vroeg
2021
110 dagen te laat
2020
181 dagen te laat
2019
89 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 75 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 52) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 september neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 51 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 55.242 ▲175%

Opvallend

  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 179.971 Bekijk
  • Actief sinds 2009opgericht 23-10-2009 17 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 179.971
Winst
€ 29.121
Solvabiliteit
50,6%
Balanstotaal▼ 12,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
19
Sinds
2011
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 20-09-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 05-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Diensten in verband met vervoer te landNACE 52210
Opgericht
23-10-2009
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van BRUSSELS KOI'S SERVICES

Wat is het ondernemingsnummer van BRUSSELS KOI'S SERVICES?
0820.015.135. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0820.015.135.
Waar is BRUSSELS KOI'S SERVICES gevestigd?
De zetel is gevestigd op Windmolen 5, 1731 Asse.Ondernemingsgegevens
Wat doet BRUSSELS KOI'S SERVICES?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is diensten in verband met vervoer te land (NACE 52210).
Wat is de rechtsvorm van BRUSSELS KOI'S SERVICES?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd BRUSSELS KOI'S SERVICES opgericht?
Op 23-10-2009.
Is BRUSSELS KOI'S SERVICES nog actief?
Ja, BRUSSELS KOI'S SERVICES staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van BRUSSELS KOI'S SERVICES?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt BRUSSELS KOI'S SERVICES winst?
In boekjaar 2025 boekte BRUSSELS KOI'S SERVICES een winst van € 29.121.
Waar vind ik de jaarrekening van BRUSSELS KOI'S SERVICES?
BRUSSELS KOI'S SERVICES legde 16 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet BRUSSELS KOI'S SERVICES de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van BRUSSELS KOI'S SERVICES

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.