BRUFIMO
ActiefSamenvatting
BRUFIMO is actief sinds 1986, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BRUFIMO een eigen vermogen van € 594.557 en een nettoresultaat van € 5.722. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2019 (±1,6% per jaar). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 17-10-1986 Normale toestand
- Activiteit
- “Hetvoorwerpvandevennootschapismakelaardijinalleaangelegenhedenenvoornamelijkinvastgoedzaken,alsmededeaankoop,verkoop,verhuur,beheer,ontwikkelingenexploitatie,inwelkevormdanook,vanalleroerendeenonroerendegoederen.” (akte in het Frans)Volgens de statuten, 4 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Vestigingseenheid
- 2.034.855.112 1670 Pepingen, sinds 30-10-1986
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- Patrick UYTTENHOVEGedelegeerd bestuurder
- Danielle REGOUTGedelegeerd bestuurder
- Charles-Antoine UYTTENHOVEBestuurder · sinds 14-02-2023
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Brutomarge
- € 87.107
- ▼ 14,1%
- Omzet
- ≈ € 240.000
- geschat
- Winst
- € 5.722
- Eigen vermogen
- € 594.557
- ▲ 1,0%
- Balanstotaal
- € 723.320
- ▼ 4,2%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 69 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 69 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatGeen hoofdactiviteit geregistreerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 723.320Eigen vermogen € 594.557 (82,2% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 81% van hen, de liquiditeit beter dan bij 54%, de rentabiliteit beter dan bij 48% en de groei beter dan bij 51%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 8 dagen voor de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 69 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 8 oktober 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00553211.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 08-10-2026 bij de NBB alle 39 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2019 tot 2025, 7 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is ruim 11 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2021. Dat is een herstel na de daling in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Investeringen
| Post | 30-06-2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | € 96.159 | - | - |
| Financiële vaste activa | - | - | - | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 72.273 | € 106.293 | € 55.695 | € 52.106 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 14.766 ondernemingen hetzelfde profiel als BRUFIMO nu. Twee jaar later was 0,2% failliet en bestond 96,2% nog.
- Klein
- 20 jaar of ouder
- solvabiliteit 30% of meer
- winst onder 5% van de balans
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van BRUFIMO zelf: 0,1% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 14.766 ondernemingen, geen voorspelling voor BRUFIMO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 69.417 | € 71.082 | € 73.373 | € 72.273 | € 106.293 | € 55.695 | € 52.106 | ▼ 6,4% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4 | - | - | - | -€ 10.468 | - | - | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 34.894 | € 58.447 | € 42.703 | € 913 | ▼ 97,9% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 140.074 | € 98.906 | € 115.308 | € 94.990 | € 193.755 | € 101.363 | € 87.107 | ▼ 14,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 24.851 | -€ 3.734 | € 345 | -€ 1.709 | € 29.015 | € 2.965 | € 34.088 | ▲ 11× |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 1.582 | € 1.382 | € 559 | € 652 | ▲ 16,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 231 | € 590 | € 595 | € 1.582 | € 1.382 | € 559 | € 652 | ▲ 16,6% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 11.084 | € 16.511 | € 8.243 | € 5.977 | ▼ 27,5% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 16.254 | € 14.811 | € 12.892 | € 11.084 | € 16.511 | € 8.243 | € 5.977 | ▼ 27,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 8.828 | -€ 17.955 | -€ 11.952 | -€ 11.212 | € 13.886 | -€ 4.719 | € 28.764 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 703 | € 406 | € 293 | € 211 | € 11.120 | € 14.883 | € 23.042 | ▲ 54,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 8.125 | -€ 18.361 | -€ 12.245 | -€ 11.422 | € 2.766 | -€ 19.602 | € 5.722 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 8.125 | -€ 18.361 | -€ 12.245 | -€ 11.422 | € 2.766 | -€ 19.602 | € 5.722 | - |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 984.470 | € 939.246 | € 877.431 | € 819.068 | € 829.339 | € 754.941 | € 723.320 | ▼ 4,2% |
| Vaste activa21/28 | € 902.570 | € 848.414 | € 853.200 | € 780.761 | € 770.627 | € 711.858 | € 659.752 | ▼ 7,3% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 901.765 | € 847.609 | € 852.395 | € 780.122 | € 769.988 | € 711.219 | € 659.114 | ▼ 7,3% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 772.818 | € 766.915 | € 711.219 | € 659.114 | ▼ 7,3% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 4.232 | - | - | - | - |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | € 3.073 | € 3.073 | € 0 | - | - |
| Financiële vaste activa28 | € 805 | € 805 | € 805 | € 639 | € 639 | € 639 | € 639 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 81.900 | € 90.832 | € 24.231 | € 38.307 | € 58.712 | € 43.082 | € 63.567 | ▲ 47,5% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | - | € 8.032 | - | - | - |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | - | € 8.032 | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 8.162 | € 8.591 | € 2.384 | € 6.736 | - | € 10.422 | € 13.631 | ▲ 30,8% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 6.736 | - | € 10.422 | € 13.631 | ▲ 30,8% |
| Liquide middelen54/58 | € 54.609 | € 60.567 | € 4.648 | € 16.011 | € 49.957 | € 23.106 | € 48.404 | ▲ 109% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 15.561 | € 724 | € 9.554 | € 1.532 | ▼ 84,0% |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 984.470 | € 939.246 | € 877.431 | € 819.068 | € 829.339 | € 754.941 | € 723.320 | ▼ 4,2% |
| Eigen vermogen10/15 | € 647.701 | € 629.339 | € 617.094 | € 605.672 | € 608.438 | € 588.836 | € 594.557 | ▲ 1,0% |
| Inbreng10/11 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | = |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | € 166.840 | = |
| Herwaarderingsmeerwaarden12 | - | - | - | € 575.158 | € 494.277 | € 440.356 | € 386.435 | ▼ 12,2% |
| Reserves13 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 27.238 | ▲ 26,6% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | € 21.516 | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | - | - | - | € 5.722 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 277.577 | -€ 242.017 | -€ 200.341 | -€ 157.843 | -€ 74.195 | -€ 39.876 | € 14.045 | - |
| Schulden17/49 | € 336.769 | € 309.907 | € 260.337 | € 213.397 | € 220.901 | € 166.105 | € 128.762 | ▼ 22,5% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 269.194 | € 238.078 | € 192.805 | € 147.384 | € 145.363 | € 93.532 | € 47.333 | ▼ 49,4% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 147.384 | € 145.363 | € 93.532 | € 47.333 | ▼ 49,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 42.335 | € 44.747 | € 53.304 | € 47.715 | € 72.688 | € 71.373 | € 80.229 | ▲ 12,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 45.421 | € 51.746 | € 51.831 | € 46.199 | ▼ 10,9% |
| Handelsschulden44 | € 3.195 | € 1.007 | € 1.458 | € 2.011 | € 9.822 | € 5.048 | € 22.005 | ▲ 336% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 2.011 | € 9.822 | € 5.048 | € 22.005 | ▲ 336% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 283 | € 11.120 | € 14.494 | € 12.026 | ▼ 17,0% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 283 | € 11.120 | € 14.494 | € 12.026 | ▼ 17,0% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 18.298 | € 2.850 | € 1.200 | € 1.200 | = |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 8.125 | -€ 18.361 | -€ 12.245 | -€ 11.422 | € 2.766 | -€ 19.602 | € 5.722 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 69.417 | € 71.082 | € 73.373 | € 72.273 | € 106.293 | € 55.695 | € 52.106 | ▼ 6,4% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 77.542 | € 52.721 | € 61.128 | € 60.850 | € 109.059 | € 36.093 | € 57.828 | ▲ 60,2% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 16.926 | -€ 78.159 | € 166 | -€ 96.159 | € 3.073 | € 0 | ▼ 100% |
| Verandering liquide middelen | - | € 5.958 | -€ 55.919 | € 11.363 | € 33.946 | -€ 26.851 | € 25.297 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 39 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 08-10-2026 | 2026-00553211 | NBB |
| 31-12-2024 | microschema | 09-09-2025 | 2025-00487762 | |
| 31-12-2023 | microschema | 26-07-2024 | 2024-00292676 | |
| 30-06-2022 | microschema | 16-12-2022 | 2022-20541747 | |
| 30-06-2021 | microschema | 20-12-2021 | 2021-81500486 | |
| 30-06-2020 | microschema | 26-12-2020 | 2020-77600126 | |
| 30-06-2019 | microschema | 24-12-2019 | 2019-77700039 | |
| 30-06-2018 | microschema | 29-12-2018 | 2018-76000318 | |
| 30-06-2017 | microschema | 15-02-2018 | 2018-05000131 | |
| 30-06-2016 | volledig schema | 31-01-2017 | 2017-03500467 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 4
Dagelijks bestuur 2
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 16-02-2023 Kapitaal vermeld in de akte · € 166.840 · 970 aandelen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Dagelijks bestuur
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Charles-Antoine UYTTENHOVE |
|
| Danielle REGOUT |
|
| Geoffroy UYTTENHOVE |
|
| Patrick UYTTENHOVE |
|
| Marie-Noëlle UYTTENHOVE |
|
| Philippe-Charles DEVOS |
|
Statuten
- Regeling vereffeningBij een vereffening krijgen eerst de schuldeisers hun geld. Wat overblijft, gaat naar de aandeelhouders.
- “Algemene vergadering anders bij gewone meerderheid, alle verrichtingen vermeld in wet”
Statuten, akte van 16-02-2023 (in het Frans)
Netwerk & groep
BRUFIMO deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
4 huidige bestuurdersHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van BRUFIMO. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
16-02
Staatsblad-akte
Ontslagen: Patrick UYTTENHOVE, Danielle REGOUT en 3 anderenBenoemingen: Patrick UYTTENHOVE, Danielle REGOUT en 3 anderen · Volmacht · Statutaire zetel23 punten ▸
- Volmacht, Eric THIBAUT de MAISIERES
- Ontslag bestuurder, Patrick UYTTENHOVE (bestuurder)
- Ontslag bestuurder, Danielle REGOUT (bestuurder)
- Ontslag bestuurder, Charles-Antoine UYTTENHOVE (bestuurder)
- Ontslag bestuurder, Geoffroy UYTTENHOVE (bestuurder)
- Ontslag bestuurder, Philippe-Charles DEVOS (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Patrick UYTTENHOVE (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Danielle REGOUT (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Charles-Antoine UYTTENHOVE (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Geoffroy UYTTENHOVE (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Marie-Noëlle UYTTENHOVE (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, Patrick UYTTENHOVE (gedelegeerd bestuurder)
- De akte bevat nog 11 andere punten.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
4 activiteiten
- Hetvoorwerpvandevennootschapismakelaardijinalleaangelegenhedenenvoornamelijkinvastgoedzaken,alsmededeaankoop,verkoop,verhuur,beheer,ontwikkelingenexploitatie,inwelkevormdanook,vanalleroerendeenonroerendegoederen.
- Zijkanzowelvooreigenrekeningalsvoorrekeningvanderdenoptreden.
- Zijkan,binnendegrenzenvanhaardoel,zowelinBelgiëalsinhetbuitenland,alleeffectentransacties,financiële,industriële,commerciëleofburgerlijkeverrichtingenvoeren.
- Zekaneenbelangnemen,doormiddlevaninbreng,verkoop,fusie,inschrijving,deelname,financiëletussenkomstofanderszins,inallevennootschappen,ondernemingenofoperatiesdieeensoortgelijkafverwantdoelhebbenoferdeverwezenlijkingvankunnenbevorderen.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 23064D0097/00L000 | Vlaanderen | 2,1 ha | 1 · 571 m² | 13,0 m · 3 |