BROCO
ActiefSamenvatting
BROCO is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BROCO een eigen vermogen van € 64.160 en een nettoresultaat van € 162.160. De solvabiliteit is hoger dan bij 14% van de 12.777 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,3% (laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 13-03-2024 Normale toestand
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen NACE 47110
- Paritair comité
- 202.01 Paritair Subcomité voor de middelgrote levensmiddelenbedrijven · jaarrekening 30-09-2025
- Vestigingseenheid
- 2.357.291.129 2018 Antwerpen, sinds 13-03-2024
- Einde boekjaar
- 30 september
- Peppol
- Bereikbaar sinds 28-09-2026
Bestuur en eigendom
- Holding Brolet - Van Campfort 17Bestuurder · sinds 12-03-2024 · vaste vertegenwoordiger BROLET Mathieu Omer Patrick Constant Jean
- HOLDING LGSBestuurder · sinds 12-03-2024 · vaste vertegenwoordiger LEPIèCE Fabien Luc Sonia
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,3%
- Brutomarge
- € 3,5 mln
- Omzet
- ≈ € 24,0 mln
- geschat
- Winst
- € 162.160
- Eigen vermogen
- € 64.160
- Balanstotaal
- € 6,5 mln
- Werknemers op 30-09-2025
- 83
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024Eigen vermogen € 64.160 (1,0% van het balanstotaal)verlaagt risicoOmvang: 30,4 VTE, balanstotaal € 6,5 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-05-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 11% van hen, de liquiditeit beter dan bij 56% en de rentabiliteit beter dan bij 59%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
Nagekeken zonder bevinding (1)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-04-2026 PDF
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 30-09-2025 |
|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 83 |
| voltijds | 24 |
| deeltijds | 59 |
| in voltijdse equivalenten | 48,6 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 30,4 |
| Met een vast contract | 47 |
| In dienst gekomen | 665 |
| Uit dienst gegaan | 582 |
Bron: sociale balans in de jaarrekening 2025
Zekerheden en waarborgen
| Post | 30-09-2025 |
|---|---|
| Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa | € 2,3 mln |
| Pand op de handelszaak | € 2,8 mln |
Bron: toelichting bij de jaarrekening 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 30-09-2025 |
|---|---|
| Materiële vaste activa | € 48.853 |
| Immateriële vaste activa | € 4,5 mln |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 454.343 |
Bron: toelichting bij de jaarrekening 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2024 · 1 vermelding · € 588 toegekend · € 588 uitbetaald| Post | 2025 |
|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | € 2,7 mln |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,5 mln |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 0,01 mln |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 3,5 mln |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,3 mln |
| Financiële kosten65/66B | € 0,1 mln |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,1 mln |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,2 mln |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,07 mln |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,2 mln |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,2 mln |
| Post | 2025 | |
|---|---|---|
| Activa | ||
| Totaal activa20/58 | € 6,5 mln | |
| Vaste activa21/28 | € 4,1 mln | |
| Immateriële vaste activa21 | € 4,1 mln | |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,04 mln | |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 0,02 mln | |
| Overige materiële vaste activa26 | € 0,03 mln | |
| Vlottende activa29/58 | € 2,5 mln | |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0,9 mln | |
| Voorraden30/36 | € 0,9 mln | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,7 mln | |
| Handelsvorderingen40 | € 0,1 mln | |
| Overige vorderingen41 | € 0,6 mln | |
| Liquide middelen54/58 | € 0,7 mln | |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 0,1 mln | |
| Passiva | ||
| Totaal passiva10/49 | € 6,5 mln | |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,06 mln | |
| Inbreng10/11 | € 0,002 mln | |
| Reserves13 | € 0,06 mln | |
| Beschikbare reserves133 | € 0,06 mln | |
| Schulden17/49 | € 6,5 mln | |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 4,0 mln | |
| Financiële schulden170/4 | € 2,0 mln | |
| Overige schulden178/9 | € 2,0 mln | |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 2,4 mln | |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | € 0,4 mln | |
| Handelsschulden44 | € 1,5 mln | |
| Leveranciers440/4 | € 1,5 mln | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 0,5 mln | |
| Belastingen450/3 | € 0,09 mln | |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 0,4 mln | |
| Overige schulden47/48 | € 0,1 mln | |
| Overlopende rekeningen492/3 | € 0,08 mln | |
| Post | 2025 |
|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 162.160 |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 454.343 |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 616.503 |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 1.514 ondernemingen hetzelfde profiel als BROCO nu. Twee jaar later bestond 95,7% nog en was 2,4% failliet.
- Klein
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit onder 10%
- winst onder 5% van de balans
Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van BROCO zelf: 1,3% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 1.514 ondernemingen, geen voorspelling voor BROCO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-09-2025 | verkort schema | 30-04-2026 | 2026-00106834 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 2
Vaste vertegenwoordigers 2
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- BROLET Mathieu Omer Patrick Constant Jean oprichter
- LEPIèCE Fabien Luc Sonia oprichter
Kapitaalverrichtingen
- 15-03-2024 Oprichting · € 2.000 · 100 aandelen
Andere ondernemingen van de bestuurders
1 andere onderneming van deze bestuurder ging failliet (2025).
- AMA Petrol faillissement op 22-07-2025Staatsbladmandaat tot 2024
1 andere onderneming van deze bestuurder ging failliet (2025).
- AMA Petrol faillissement op 22-07-2025Staatsbladmandaat tot 2024
Bron: Belgisch Staatsblad (faillissementen, gerechtelijke ontbindingen, bestuursmandaten), FOD Economie (doorhalingen) en het KBO. Een faillissement, ontbinding of doorhaling zegt niets over de rol van de bestuurder.
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Holding Brolet - Van Campfort 17 |
|
| HOLDING LGS |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Natuurlijke personen of rechtspersonen, al dan niet aandeelhouder, 1
Statuten, akte van 15-03-2024
Netwerk & groep
Ondernemingen op hetzelfde adres
1 andere ondernemingVerbindingen & netwerk
9 verbonden bedrijvenToon 5 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
15-03
Staatsblad-akte
OprichtingStartkapitaal € 2.000, 100 aandelen · Oprichters: BROLET Mathieu Omer Patrick Constant Jean en LEPIèCE Fabien Luc Sonia · Benoemingen: HOLDING BROLET – VAN CAMPFORT 17 (gewone bestuurder) en HOLDING LGS (gewone bestuurder)13 punten ▸
- Oprichting, 12-03-2024
- Oprichter, BROLET Mathieu Omer Patrick Constant Jean
- Oprichter, LEPIèCE Fabien Luc Sonia
- Uitgifte aandelen, 100, inbrengen
- Overige bepaling, statutair onbeschikbaar eigen vermogen
- Startkapitaal, € 2.000
- Bankrekening, bijzondere rekening ten name van vennootschap in oprichting, 2000
- Statutaire zetel, Plantin en Moretuslei 106 te 2018 Antwerpen
- Benoeming bestuurder, HOLDING BROLET – VAN CAMPFORT 17 (gewone bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, BROLET Mathieu Omer Patrick Constant Jean
- Benoeming bestuurder, HOLDING LGS (gewone bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, LEPIèCE Fabien Luc Sonia
- De akte bevat nog 1 ander punt.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
14 activiteiten
- Zuivel, margarine, beenhouwerij, vers vlees en vleeswaren, vis, bakkerij, groenten en fruit
- Traiteurafdeling
- Alle dranken, alcoholische en niet alcoholische
- Alle voedingswaren, conserven, diepvriesproducten, snoep
- Speelgoed, papier- en rookwaren en tabak
- Audio, video- en fotoartikelen
- Alle textielproducten, schoeisel en lederwaren
- Parfumerie, drogisterij, ontsmettingsmiddelen, schoonmaakmiddelen, wasproducten
- Alle artikelen in electro en non-electro, geschenken, juwelen, doe-het-zelf artikelen
- Alle soorten meubelen
- Tuingereedschap
- Dierenartikelen
- Bloemen en planten
- Alle andere artikelen in hout, metaal of andere kunst- of natuurstoffen
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBErkenningen · vergunningen · registraties
Voedselveiligheid, FAVV
1 vestiging · 1 met smileyVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 11806F1267/00B003 | Vlaanderen | 9.278 m² | - | - |