Ga naar inhoud

BREUGELMANS

Actief
BVBAopgericht 201411 jaar actiefSint-Corneliusstraat 33, 2340 Beerse, BelgiëKBO/BCE: BE 0506.651.190
Samenvatting

BREUGELMANS is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 92.029 en een nettoresultaat van € 15.302. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 17% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 47% van 38.895 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 174.748balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 92.029
Winst
€ 15.302
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening op tijd0 van 3 akten gelezen
Waarom 94verlaagt risicoLiquiditeit 1,90, liquide middelen € 43.966Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 174.748Eigen vermogen € 92.029 (52,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 55% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 78-22
eigen vermogen 52,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 68-23
kortlopende schulden 31,4% · geldmiddelen 25,2%
Rentabiliteit 80-1
rendement op activa 8,8%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.366 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,9 tegenover 3,75 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 31,4% en geldmiddelen: 25,2% van het balanstotaal), en 47,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 48% op solvabiliteit, 60% op liquiditeit, 46% op rentabiliteit en 66% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,90, liquide middelen € 43.966
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 174.748
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 92.029 (52,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
31 dagen vroeg
2023
19 dagen te laat
2022
33 dagen vroeg
2021
23 dagen te laat
2020
26 dagen te laat
2019
4 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld op de dag van de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 31 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 9.622

Opvallend

  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 174.748 Bekijk
  • Actief sinds 2014opgericht 09-12-2014 11 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 174.748
Winst
€ 15.302
Solvabiliteit
52,7%
Balanstotaal▲ 73,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2016
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 19-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 28-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 23-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
09-12-2014
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.