Ga naar inhoud

BOUTIQUE TENDANCES

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue Neuve(GER) 6, 6280 Gerpinnes, BelgiëKBO/BCE: BE 1022.519.164
Samenvatting

BOUTIQUE TENDANCES is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 130.901 en een nettoresultaat van € 110.901. De solvabiliteit is beter dan 41% van 22.153 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in schoeisel
NACE 47721
Schaal
€ 568.625balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 130.901
Winst
€ 110.901
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Jaarrekening 60 dagen te laat neergelegd
Waarom 65verhoogt risicoLaatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatGeen vestigingseenheid in de KBOOpgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 568.625Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 66% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 48
eigen vermogen 23,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 64
kortlopende schulden 55,2% · geldmiddelen 33,7%
Rentabiliteit 93
rendement op activa 19,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.203 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 05-2026: 3,0% 06-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,6%▼ -3,0 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,4%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,85, onder 1; kortlopende schulden: 55,2% en geldmiddelen: 33,7% van het balanstotaal), en 77% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 39% op solvabiliteit, 71% op liquiditeit en 87% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 568.625
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 29-09-2026, 60 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
60 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoeming: SIMONOFSKI Mélanie Caroline (niet-statutair…

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 5.122 · 22.133 bedrijven € 110.901 Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 18-04-2025 17 maanden Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 568.625 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 568.625
Winst
€ 110.901
Solvabiliteit
23,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in schoeiselNACE 47721
Opgericht
18-04-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
10
Jaarvergadering
Eerste vrijdag van juni om 18:00
Doel
“Le négoce sous forme de vente,d’achat,de distribution,d’importation,d’exportation d’effets…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.