Ga naar inhoud

BOULDERMUUR Antwerpen

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefRijnkaai 2, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0779.954.036
Samenvatting

BOULDERMUUR Antwerpen is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BOULDERMUUR Antwerpen een eigen vermogen van € 530.734 en een nettoresultaat van -€ 35.075. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2022 (±1,2% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 90% van de 1.115 ondernemingen in de sector sport en recreatie (NACE 93, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 11-01-2022 Normale toestand
Activiteit
Exploitatie van sportaccommodaties NACE 93110en 4 andere
Paritaire comités
302 Paritair Comité voor het hotelbedrijf
333 Paritair Comité voor toeristische attracties · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.328.191.822 2000 Antwerpen, sinds 11-01-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • DE KLIMMUURBestuurder · sinds 07-01-2022
Aandeelhouders
  • De Klimmuur BVjaarrekening 2025

Financiële situatie

89 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 497.987
▼ 4,1%
Omzet
≈ € 880.000
geschat
Verlies
€ 35.075
▲ 31×
Eigen vermogen
€ 530.734
▼ 6,2%
Balanstotaal
€ 654.525
▼ 20,8%
Werknemers op 31-12-2025
20
▼ 16,7%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 35.075, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector NACE 93Liquiditeit 1,28, liquide middelen € 112.785Eigen vermogen € 530.734 (81,1% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
89 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 63% van de kleine bedrijven in de sector sport en recreatie (NACE 93)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+7
eigen vermogen 81,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 68-1
kortlopende schulden 15,8% · geldmiddelen 17,2%
Rentabiliteit 62-7
rendement op activa -5,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (423 ondernemingen, NACE 93, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk tegenover 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,2%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,3%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,28 (1,82 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 15,8% en de geldmiddelen 17,2% van het balanstotaal. Van het actief is 18,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 93, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 94% van hen, de liquiditeit beter dan bij 80%, de rentabiliteit beter dan bij 48% en de groei beter dan bij 28%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,28, liquide middelen € 112.785
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 35.075, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 530.734 (81,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 35.075
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 09-07-2026, 22 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
22 dagen voor het einde van de termijn
2024
24 dagen voor het einde van de termijn
2023
23 dagen voor het einde van de termijn
2022
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 93) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 9 juli neer (3 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
05-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Lager nettoresultaat dan 83% van de sector sport en recreatiesectormediaan € 11.211 · 1.115 ondernemingen -€ 35.075 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 35.075 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 551.500, 1.000 aandelen · Oprichter: DE KLIMMUUR · Benoeming: DE KLIMMUUR (niet-statutair bestuurder)
Alle 7 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als BOULDERMUUR Antwerpen: exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 392.000 en € 935.000, opgericht tussen 2017 en 2023.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
BOULDERMUUR Antwerpen Antwerpen€ 654.525€ 497.987
EQUALIA FARCIENNES Farciennes€ 526.629€ 576.081
SV L'ETANG Waremme€ 507.399€ 905.396
PISCINE DE VIRTON Virton€ 551.666€ 857.668
THE OUTSIDER SPORTS Oudenaarde€ 392.350€ 522.662
Holding Project 13 Bornem€ 934.539€ 498.001
Beats of Golf Shop Kontich€ 670.609€ 307.370
Volledige vergelijking

Kerngegevens van BOULDERMUUR Antwerpen

Wat is het ondernemingsnummer van BOULDERMUUR Antwerpen?
Het ondernemingsnummer van BOULDERMUUR Antwerpen is 0779.954.036. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0779.954.036.
Waar is BOULDERMUUR Antwerpen gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rijnkaai 2, 2000 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat doet BOULDERMUUR Antwerpen?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93110).
Wat is de rechtsvorm van BOULDERMUUR Antwerpen?
De rechtsvorm van BOULDERMUUR Antwerpen is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd BOULDERMUUR Antwerpen opgericht?
BOULDERMUUR Antwerpen werd opgericht op 11-01-2022.
Is BOULDERMUUR Antwerpen nog actief?
Ja, BOULDERMUUR Antwerpen staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft BOULDERMUUR Antwerpen?
BOULDERMUUR Antwerpen had in boekjaar 2025 gemiddeld 12 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt BOULDERMUUR Antwerpen?
BOULDERMUUR Antwerpen vermeldt in haar jaarrekening 2025 de paritaire comités 302 (Paritair Comité voor het hotelbedrijf) en 333 (Paritair Comité voor toeristische attracties).
Wat is de omzet van BOULDERMUUR Antwerpen?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 880.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 497.987 en van 30 vergelijkbare ondernemingen (NACE 931). Het ligt waarschijnlijk tussen € 660.000 en € 1,1 mln.
Maakt BOULDERMUUR Antwerpen winst?
In boekjaar 2025 boekte BOULDERMUUR Antwerpen een verlies van € 35.075.
Waar vind ik de jaarrekening van BOULDERMUUR Antwerpen?
BOULDERMUUR Antwerpen legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet BOULDERMUUR Antwerpen de volgende jaarrekening neerleggen?
BOULDERMUUR Antwerpen moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.