Ga naar inhoud

Bomalcom

Actief
NVopgericht 195670 jaar actiefStuivenbergstraat (W.) 3, 9790 Wortegem-Petegem, BelgiëKBO/BCE: BE 0405.093.081
Samenvatting

Bomalcom is actief sinds 1956 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 947.623 en een nettoresultaat van € 3.297. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 4,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (31 dagen) Neergelegd op 31 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00474794.

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 3.297
2024 · -€ 3.424
Werkkapitaal
€ 1,2 mln▲ 0,3%
2024 · € 1,2 mln
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat keert in 2025 terug naar winst: € 3.679 na een verlies van € 3.120 in 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,004 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,003 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,02 mln--€ 0,003 mln-€ 0,003 mln▲ 22,0%-€ 0,005 mln▼ 92,6%€ 0,004 mln€ 1,4 mln▲ 34.314%-€ 0,003 mln€ 0,004 mln
Nettoresultaat€ 0,008 mln--€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼ 3,5%-€ 0,02 mln▼ 23,0%-€ 0,02 mln▼ 6,7%€ 1,0 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln
Eigen vermogen€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▼ 2,4%€ 0,7 mln▼ 2,5%€ 0,7 mln▼ 3,2%€ 0,6 mln▼ 3,5%€ 0,9 mln▲ 47,0%€ 1,0 mln▲ 0,3%€ 0,9 mln▼ 0,3%
Totaal activa€ 1,3 mln-€ 1,3 mln▼ 0,4%€ 1,3 mln▼ 0,7%€ 1,3 mln▼ 2,6%€ 1,3 mln▼ 1,6%€ 1,3 mln▲ 0,2%€ 1,3 mln▼ 0,8%€ 1,3 mln▼ 0,2%
Schulden€ 0,6 mln-€ 0,6 mln▲ 2,0%€ 0,6 mln▲ 1,3%€ 0,6 mln▼ 1,9%€ 0,6 mln▲ 0,4%€ 0,02 mln▼ 97,3%€ 0,004 mln▼ 75,7%€ 0,004 mln▲ 6,3%
Werkkapitaal-€ 0,1 mln--€ 0,1 mln▼ 15,9%-€ 0,1 mln▼ 14,6%-€ 0,2 mln▼ 15,4%-€ 0,2 mln▼ 14,5%€ 1,2 mln€ 1,2 mln▼ 0,3%€ 1,2 mln▲ 0,3%
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,3 mln
Vaste activa € 1 ▼ 100,0%
Vlottende activa € 1,3 mln ▲ 0,3%
Passiva € 1,3 mln
Eigen vermogen € 947.623 ▼ 0,3%
Voorzieningen € 299.583 =
Schulden € 4.248 ▲ 6,3%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal blijft op 0,3%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schuldgraad
0,00▲
2024 · 0,00
ROE
0,3%▲
2024 · -0,4%
ROA
0,3%▲
2024 · -0,3%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 4.191▲
2024 · € 3.997
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 1,3 mln, eigen vermogen € 947.623).
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 14.766 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,2% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,2% nog.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,2% ging failliet
3,5% stopte op een andere manier
96,2% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,4% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 14.766 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 35 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,3 mln€ 1,3 mln▼
Vaste activa21/28€ 0,006 mln€ 1▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,006 mln€ 1▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,006 mln€ 1▼
Vlottende activa29/58€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲
Overige vorderingen41€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲
Liquide middelen54/58€ 8€ 39▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,3 mln€ 1,3 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12€ 0,006 mln-
Reserves13€ 0,9 mln€ 0,9 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,9 mln€ 0,9 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,02 mln-€ 0,01 mln▲
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Uitgestelde belastingen168€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Schulden17/49€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲
Handelsschulden44€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲
Overlopende rekeningen492/3-€ 57
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 0,007 mln
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 0,002 mln€ 0,005 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,003 mln€ 0,004 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 303€ 381▲
Recurrente financiële kosten65€ 303€ 381▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 0,003 mln€ 0,003 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,003 mln€ 0,003 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 0,003 mln€ 0,003 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 0,02 mln-€ 0,01 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 0,01 mln-€ 0,02 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening (3 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-----€ 1,4 mln-€ 0,007 mln-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲ 3,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,02 mln-€ 0,003 mln-€ 0,002 mln-€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 1,4 mln-€ 0,002 mln€ 0,005 mln-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,02 mln-€ 0,003 mln-€ 0,003 mln-€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 1,4 mln-€ 0,003 mln€ 0,004 mln-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 11--------
Financiële kosten65/66B---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 303€ 381▲ 25,8%
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 303€ 381▲ 25,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 1,3 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln-
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680-----€ 0,3 mln---
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 1,0 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln-
Overboeking naar de belastingvrije reserves689-----€ 0,9 mln---
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 0,1 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln▼ 0,2%
Vaste activa21/28€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln-€ 0,006 mln€ 1▼ 100,0%
Materiële vaste activa22/27€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln-€ 0,006 mln€ 1▼ 100,0%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,8 mln€ 0,8 mln-€ 0,006 mln€ 1▼ 100,0%
Vlottende activa29/58€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲ 0,3%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln----
Voorraden30/36---€ 0,02 mln€ 0,02 mln----
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲ 0,3%
Overige vorderingen41---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,3 mln▲ 0,3%
Liquide middelen54/58-€ 92--€ 37€ 380€ 8€ 39▲ 387%
Overlopende rekeningen490/1----€ 0,005 mln----
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln▼ 0,2%
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼ 0,3%
Inbreng10/11€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Kapitaal10---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12---€ 0,7 mln€ 0,7 mln-€ 0,006 mln--
Reserves13€ 0,006 mln€ 0,006 mln---€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln=
Belastingvrije reserves132-----€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,08 mln-€ 0,1 mln-€ 0,1 mln-€ 0,1 mln-€ 0,2 mln-€ 0,01 mln-€ 0,02 mln-€ 0,01 mln▲ 20,7%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16-----€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Uitgestelde belastingen168-----€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Schulden17/49€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,02 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲ 6,3%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,02 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲ 4,9%
Financiële schulden43---€ 0,6 mln€ 0,6 mln----
Kredietinstellingen430/8---€ 0,6 mln€ 0,6 mln----
Handelsschulden44€ 0,003 mln-€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲ 4,9%
Leveranciers440/4---€ 0,006 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln▲ 4,9%
Overige schulden47/48---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln---
Overlopende rekeningen492/3---€ 389€ 44--€ 57-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 1,0 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln-
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln-€ 0,02 mln€ 1,0 mln-€ 0,003 mln€ 0,003 mln-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0€ 0€ 0--€ 0,006 mln-
Verandering liquide middelen-----€ 343-€ 372€ 31-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 48 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 volledig schema 31-08-2026 2026-00474794
31-12-2024 verkort schema 29-08-2025 2025-00467338
31-12-2023 verkort schema 29-08-2024 2024-00417672
31-12-2022 verkort schema 22-06-2023 2023-00153897
31-12-2021 microschema 30-08-2022 2022-20346513
31-12-2020 microschema 31-08-2021 2021-63100527
31-12-2019 microschema 02-09-2020 2020-50800272
31-12-2018 microschema 21-08-2019 2019-48800424
31-12-2017 microschema 05-11-2018 2018-71800195
31-12-2016 microschema 31-08-2017 2017-57000288

Toon alle 48 neerleggingen

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.