Ga naar inhoud

BLACK SMOKE

Actief
BVBAopgericht 201610 jaar actiefGentplaats 1, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0661.860.001
Samenvatting

De berekende faillissementskans van BLACK SMOKE over 12 maanden bedraagt 1,9% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 90.771) en een nettoresultaat van € 1.507. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 47% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 15% van 4.606 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
NACE 56111
1 vestiging
Schaal
€ 360.498balanstotaal 2025
Personeel
20,5 VTE
Eigen vermogen
-€ 90.771
Winst
€ 1.507
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,9%
Structuur
Jaarrekening 44 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 90.771Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Omvang: 20,5 VTE, balanstotaal € 360.498verlaagt risicoLiquiditeit 0,77, liquide middelen € 163.967Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 31% van de sectorgenoten (NACE 56, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -25,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50-1
kortlopende schulden 105,2% · geldmiddelen 45,5%
Rentabiliteit 43-6
rendement op activa 0,4%
Faillissementskans, 12 maanden
1,9% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (1.620 ondernemingen, NACE 56, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,3% 12-2024: 2,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 1,9%▼ -1,3 procentpunten t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,77 tegenover 0,85 in 2024; kortlopende schulden: 105,2% en geldmiddelen: 45,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, klein): beter dan 4% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 24% op rentabiliteit en 45% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 90.771
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,77, liquide middelen € 163.967
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Omvang: 20,5 VTE, balanstotaal € 360.498
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 15% van 4606 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 4606 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 15%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-06-2026, 44 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
44 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
2023
30 dagen vroeg
2022
45 dagen vroeg
2021
31 dagen vroeg
2020
45 dagen vroeg
2019
44 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 38 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Terug winstgevendnetto € 1.507
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 90.771 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op eigen vermogensectormediaan € 78.859 · 4.608 bedrijven -€ 90.771 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 360.498
Winst
€ 1.507
Solvabiliteit
-25,2%
Balanstotaal▼ 1,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 01-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 16-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNACE 56111
Opgericht
31-08-2016
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.