Ga naar inhoud

BLABLABLA CONSULTING

Actief
BVopgericht 20188 jaar actiefRue du Sacré-Coeur(Leign) 52, 5590 Ciney, BelgiëKBO/BCE: BE 0691.824.190
Samenvatting

De berekende faillissementskans van BLABLABLA CONSULTING over 12 maanden bedraagt 2,0% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 18.735 en een nettoresultaat van -€ 13.153. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±2,2% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 70% van 16.328 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Catering van evenementen
NACE 56210
1 vestiging
Schaal
€ 35.267balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 18.735
Verlies
-€ 13.153
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,0%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 25 dagen vroeg1 van 6 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Verlies € 13.153, het tweede op rij (boekjaar 2025)1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 2,61, liquide middelen € 5.302, gehalveerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 78-22
eigen vermogen 53,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 51-30
kortlopende schulden 38,4% · geldmiddelen 15,0%
Rentabiliteit 0-33
rendement op activa -37,3%
Faillissementskans, 12 maanden
2,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.719 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,4% 12-2024: 1,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 1,4%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,61 tegenover 4,35 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 38,4% en geldmiddelen: 15% van het balanstotaal), en 46,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 70% op solvabiliteit, 53% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 14% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Verlies € 13.153, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 2,61, liquide middelen € 5.302, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 13.153
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 06-07-2026, 25 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
25 dagen vroeg
2024
17 dagen vroeg
2023
69 dagen vroeg
2022
10 dagen te laat
2021
52 dagen vroeg
2020
51 dagen vroeg
2019
3 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 29 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 35 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Ontslag: Dominika HERZIG (bestuurder)Kwijting bestuurder · Volmacht
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 18% op nettoresultaatsectormediaan € 4.981 · 16.305 bedrijven -€ 13.153 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 13.153 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 35.267 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 35.267
Verlies
-€ 13.153
Solvabiliteit
53,1%
Balanstotaal▼ 30,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Liquiditeit meer dan verdubbeld
  2. 23-05-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Catering van evenementenNACE 56210
Opgericht
07-03-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.