Ga naar inhoud

BILADI BOUCHERIE

Actief
BVBAopgericht 201313 jaar actiefRue de Flandre 15, 1300 Wavre, BelgiëKBO/BCE: BE 0536.827.395
Samenvatting

BILADI BOUCHERIE is actief sinds 2013, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2024 had BILADI BOUCHERIE een eigen vermogen van € 121.850 en een nettoresultaat van € 47.841. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 64% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 25.563 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2024). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 20-07-2013 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte NACE 47221
Vestigingseenheid
2.221.553.881 1300 Wavre, sinds 20-07-2013
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 14-04-2026

Bestuur en eigendom

Financiële situatie

58 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Jaarrekening 2024
Brutomarge
€ 83.794
▲ 16,6%
Omzet
≈ € 640.000
geschat
Winst
€ 47.841
▲ 203%
Eigen vermogen
€ 121.850
▲ 64,6%
Balanstotaal
€ 124.188
▼ 12,9%
Personeel
≈ 0,9 VTE
geschat
  • Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 96 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: een bevestigde neerleggingsbevinding1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 111 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 19-11-2025)verlaagt risicoOpgericht in 2013Liquiditeit 51,04, liquide middelen € 22.219Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
58 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 89% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Een bevestigde neerleggingsbevinding begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2023
Sterk
Solvabiliteit 100+23
eigen vermogen 98,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 72+41
kortlopende schulden 1,9% · geldmiddelen 17,9%
Rentabiliteit 100+17
rendement op activa 38,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.278 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,2% 01-2025: 1,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 1,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 1,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,9%▼ -0,2 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,8%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 1,1%▲ +0,3 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 1,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 2,3%▲ +0,8 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 2,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025hoogste waarde 12-2025: 0,6%▼ -1,8 procentpunten tegenover 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk tegenover 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 1,3%▲ +0,5 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 1,3%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 7.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: een verwachte neerlegging ontbreekt buiten de verwerkingsmarge van Checked
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 51,04 (1,98 in 2023), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 1,9% en de geldmiddelen 17,9% van het balanstotaal. Van het actief is 1,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 78%, de rentabiliteit beter dan bij 96% en de groei beter dan bij 89%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 111 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 19-11-2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2013
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 51,04, liquide middelen € 22.219
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn bij de Nationale Bank. Ook 96 dagen later is ze nog niet neergelegd.
NBB · 10 neerleggingen
Verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn04-11-2026 vandaag
verhoogt risico · Jaarrekening 2024 111 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest uiterlijk op 31-07-2025 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 19-11-2025, 111 dagen na de termijn. Van de ondernemingen die hun jaarrekening over 2023 meer dan 90 dagen te laat neerlegden, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Bij alle neerleggers samen is dat 1,66%.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
niet neergelegd
2024
111 dagen te laat
2023
31 dagen te laat
2022
25 dagen voor het einde van de termijn
2021
65 dagen te laat
2020
59 dagen te laat
2019
92 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 56 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector detailhandelsectormediaan 32,2% · 25.563 ondernemingen 98,1% Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 27-04-2026 · 2 in functie 1 nieuw Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2024: € 47.841 5 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Benoeming: OMAR LAKHAL BOUGRINE (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Ontslag: BENHADOU MOHAMED AMINE (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte Benoeming: BENHADOU МОНАМED AMINE (bestuurder)
Alle 19 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als BILADI BOUCHERIE: detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte (NACE 47221). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 114.000 en € 155.000, opgericht tussen 2013 en 2016.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
BILADI BOUCHERIE Wavre€ 124.188€ 83.794
AMIR AL JAWDA Antwerpen€ 113.845€ 74.052
BOUCHERIE MEZIANE Mouscron€ 133.763€ 76.697
Boucherie des 3 Amay€ 137.787€ 88.732
BOUCHERIE BARAKA Elsene€ 131.050€ 102.798
BRAS-RUND Wingene€ 155.054€ 74.583
De fijne kost Wevelgem€ 114.157€ 130.012
Volledige vergelijking

Kerngegevens van BILADI BOUCHERIE

Wat is het ondernemingsnummer van BILADI BOUCHERIE?
Het ondernemingsnummer van BILADI BOUCHERIE is 0536.827.395. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0536.827.395.
Waar is BILADI BOUCHERIE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue de Flandre 15, 1300 Wavre.Ondernemingsgegevens
Wat doet BILADI BOUCHERIE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte (NACE 47221).
Wat is de rechtsvorm van BILADI BOUCHERIE?
De rechtsvorm van BILADI BOUCHERIE is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd BILADI BOUCHERIE opgericht?
BILADI BOUCHERIE werd opgericht op 20-07-2013.
Is BILADI BOUCHERIE nog actief?
Ja, BILADI BOUCHERIE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van BILADI BOUCHERIE?
De omzet in boekjaar 2024 is ≈ € 640.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 83.794 en van 45 vergelijkbare ondernemingen (NACE 472). Het ligt waarschijnlijk tussen € 360.000 en € 860.000. In boekjaar 2022 bedroeg de omzet € 806.655.Financieel
Maakt BILADI BOUCHERIE winst?
In boekjaar 2024 boekte BILADI BOUCHERIE een winst van € 47.841.
Waar vind ik de jaarrekening van BILADI BOUCHERIE?
BILADI BOUCHERIE legde 10 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.