BFConsult
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van BFConsult binnen 12 maanden is 1,8% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had BFConsult een eigen vermogen van € 443.560 en een nettoresultaat van € 107.874. Het eigen vermogen groeit sinds 2020 met ongeveer 17% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 48% van de 9.845 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 28-01-2020 Normale toestand
- Activiteit
- Groothandel in andere akkerbouwproducten NACE 46214en 5 andere
- Paritair comité
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheden
- 2.298.542.682 4020 Liège, sinds 28-01-2020
- 2.323.266.497 4000 Liège, sinds 01-09-2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 24-12-2025
Bestuur en eigendom
- NDINVESTBestuurder · sinds 01-04-2025 · vaste vertegenwoordiger Nicolas Dubart
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,8%
- Brutomarge
- € 567.643
- ▼ 24,6%
- Omzet
- ≈ € 2,9 mln
- geschat
- Winst
- € 107.874
- ▼ 63,8%
- Eigen vermogen
- € 443.560
- ▲ 32,1%
- Balanstotaal
- € 1,1 mln
- ▼ 9,4%
- Personeel
- 8 VTE
- ▲ 15,9%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 61 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 61 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatOpgericht in 2020Liquiditeit 1,49, liquide middelen € 46.018, gehalveerdverlaagt risicoWinst € 107.874 (boekjaar 2025)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 49% van hen, de liquiditeit beter dan bij 38%, de rentabiliteit beter dan bij 74% en de groei beter dan bij 82%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 46) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-09-2026 bij de NBB alle 6 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 58% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2021.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Groothandel (NACE 46). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).
- 2025 Nettoresultaat -64% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het microschema.
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 | 31-12-2023 | 31-12-2024 | 31-12-2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 4 | 5 | 6 | 8 | - |
| voltijds | 4 | 4 | 4 | 7 | - |
| deeltijds | - | 1 | 2 | 1 | - |
| in voltijdse equivalenten | 4 | 4,6 | 5,6 | 7,8 | 7,4 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 3 | 4,1 | 5,6 | 6,9 | 8 |
| Met een vast contract | 2 | 4 | 6 | 8 | 7 |
| In dienst gekomen | 3 | 3 | 14 | 5 | 5 |
| Uit dienst gegaan | 1 | 2 | 16 | 3 | 5 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025
Zekerheden en waarborgen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa | - | - | - | - | € 367.000 |
| Hypotheken, ingeschreven bedrag | - | € 25.000 | € 25.000 | € 25.000 | € 25.000 |
| Hypothecaire mandaten | - | € 275.000 | € 312.500 | € 342.000 | € 342.000 |
| Boekwaarde van de met hypotheek bezwaarde activa | - | € 342.500 | € 433.601 | € 468.156 | € 473.779 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 14.636 | € 415.087 | € 106.675 | € 53.274 | € 7.239 |
| Immateriële vaste activa | - | € 60.300 | - | - | - |
| Financiële vaste activa | - | - | - | € 1.273 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 7.346 | € 63.398 | € 30.260 | € 22.845 | € 19.151 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als BFConsult: groothandel in andere akkerbouwproducten (NACE 46214). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 609.000 en € 2,9 mln, opgericht tussen 2013 en 2020.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BFConsult Liège | 2020 | € 1,1 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,1 mln | 8 | 2025 |
| LES FERMES DE CHEZ NOUS La Bruyère | 2019 | € 0,6 mln | € 0,05 mln | € 0,4 mln | -€ 0,02 mln | 8,1 | 2025 |
| BADOT AGRO Thuin | 2014 | € 2,1 mln | € 0,6 mln | € 1,2 mln | € 0,4 mln | 6 | 2025 |
| ALLNUTS Herk-de-Stad | 2013 | € 2,0 mln | -€ 0,6 mln | € 1,0 mln | -€ 0,03 mln | 17,4 | 2025 |
| DE PAEPE AGRO Lokeren | 2020 | € 1,0 mln | € 0,8 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | - | 2025 |
| Vanoverschelde Fourages Zonnebeke | 2014 | € 1,3 mln | € 1,2 mln | € 0,4 mln | € 0,2 mln | - | 2025 |
| BRYE PLANTS Fleurus | 2018 | € 2,9 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,005 mln | 1 | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 34 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als BFConsult nu. Twee jaar later was 1,6% failliet en bestond 94,9% nog.
- Micro
- 5 tot 10 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van BFConsult zelf: 1,8% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor BFConsult. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | € 119.766 | € 170.229 | € 261.372 | € 361.627 | € 392.872 | ▲ 8,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 6.241 | € 7.346 | € 63.398 | € 30.260 | € 22.845 | € 19.151 | ▼ 16,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | € 1.530 | € 1.284 | € 4.434 | € 1.621 | € 2.253 | ▲ 39,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 91.336 | € 389.978 | € 392.046 | € 565.303 | € 753.029 | € 567.643 | ▼ 24,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 40.487 | € 261.336 | € 157.135 | € 269.236 | € 366.935 | € 153.367 | ▼ 58,2% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | € 24 | € 447 | € 702 | € 566 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 20 | € 24 | € 447 | € 702 | € 566 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | € 901 | € 4.620 | € 9.789 | € 12.062 | € 16.048 | ▲ 33,0% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 229 | € 901 | € 4.620 | € 9.789 | € 12.062 | € 16.048 | ▲ 33,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 40.278 | € 260.459 | € 152.962 | € 260.150 | € 355.439 | € 137.319 | ▼ 61,4% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 9.727 | € 73.664 | € 38.621 | € 57.151 | € 57.816 | € 29.445 | ▼ 49,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.551 | € 186.795 | € 114.341 | € 202.998 | € 297.623 | € 107.874 | ▼ 63,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 30.551 | € 186.795 | € 114.341 | € 202.998 | € 297.623 | € 107.874 | ▼ 63,8% |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 1,0 mln | € 1,2 mln | € 1,1 mln | ▼ 9,4% |
| Oprichtingskosten20 | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 78 | - | - |
| Vaste activa21/28 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▼ 2,2% |
| Immateriële vaste activa21 | € 0 | € 0 | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,02 mln | ▼ 33,3% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | = |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▲ 0,9% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | € 0,005 mln | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | ▼ 64,0% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | € 0,009 mln | € 0,002 mln | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,003 mln | ▼ 36,4% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▼ 5,4% |
| Financiële vaste activa28 | - | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | = |
| Vlottende activa29/58 | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,6 mln | ▼ 15,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,008 mln | ▲ 427% |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,008 mln | ▲ 427% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,2 mln | € 0,04 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | ▲ 12,4% |
| Handelsvorderingen40 | - | € 0,03 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▲ 2,8% |
| Overige vorderingen41 | - | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,1 mln | ▲ 83,9% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,05 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,05 mln | ▼ 77,6% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | € 0,02 mln | € 0,003 mln | € 0,006 mln | € 0,01 mln | € 0,009 mln | ▼ 20,1% |
| Passiva | |||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 1,0 mln | € 1,2 mln | € 1,1 mln | ▼ 9,4% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,03 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 32,1% |
| Inbreng10/11 | - | € 0,004 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | = |
| Reserves13 | € 0,03 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 32,5% |
| Beschikbare reserves133 | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 32,5% |
| Schulden17/49 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 0,9 mln | € 0,6 mln | ▼ 25,5% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | - | - | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 4,7% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 4,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,4 mln | ▼ 35,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▲ 16,7% |
| Financiële schulden43 | - | € 0,02 mln | € 87 | € 0 | € 0 | - | - |
| Kredietinstellingen430/8 | - | € 0,02 mln | € 87 | € 0 | € 0 | - | - |
| Handelsschulden44 | € 0,02 mln | € 0,06 mln | € 0,04 mln | € 0,05 mln | € 0,1 mln | € 0,09 mln | ▼ 24,9% |
| Leveranciers440/4 | - | € 0,06 mln | € 0,04 mln | € 0,05 mln | € 0,1 mln | € 0,09 mln | ▼ 24,9% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | € 0,04 mln | € 0,02 mln | € 0,06 mln | € 0,03 mln | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | € 0,03 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | ▲ 6,6% |
| Belastingen450/3 | - | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,008 mln | € 301 | € 0,01 mln | ▲ 33× |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | € 0,02 mln | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | ▼ 5,2% |
| Overige schulden47/48 | - | € 267 | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 47,3% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | € 40 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | - | - |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.551 | € 186.795 | € 114.341 | € 202.998 | € 297.623 | € 107.874 | ▼ 63,8% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 6.241 | € 7.346 | € 63.398 | € 30.260 | € 22.845 | € 19.151 | ▼ 16,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 36.791 | € 194.141 | € 177.739 | € 233.258 | € 320.468 | € 127.025 | ▼ 60,4% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 15.105 | -€ 475.855 | -€ 107.144 | -€ 55.015 | -€ 7.317 | ▲ 86,7% |
| Verandering liquide middelen | - | € 234.411 | -€ 105.198 | € 85.731 | -€ 60.188 | -€ 159.029 | ▼ 164% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 30-09-2026 | 2026-00544672 | NBB |
| 31-12-2024 | microschema | 16-07-2025 | 2025-00281643 | |
| 31-12-2023 | microschema | 16-07-2024 | 2024-00251278 | |
| 31-12-2022 | microschema | 11-07-2023 | 2023-00224133 | |
| 31-12-2021 | microschema | 15-07-2022 | 2022-20190917 | |
| 31-12-2020 | microschema | 19-07-2021 | 2021-37400068 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 1
Vaste vertegenwoordigers 1
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| NDINVEST |
|
| Nicolas Dubart |
|
Netwerk & groep
Ondernemingen op hetzelfde adres
4 andere ondernemingen- Franssens, Igor (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2026 0784984178
- Ben-Mokhtar, Sahra (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2019 0726490804
- Van Hoye, Manon (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2018 0700481540
- Association des Copropriétaires de l'immeuble à Liège Place des Nations Unies 12 Maatschappelijke zetel · sinds 1995 0819965546
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderDe bestuursmandaten staan bij Bestuursmandaten elders. In het netwerk verkent u dezelfde banden.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
16-06
Staatsblad-akte
Ontslag: Nicolas Dubart (bestuurder)Benoeming: NDINVEST (bestuurder) · Vaste vertegenwoordiger: Nicolas Dubart · Kwijting bestuurder5 punten ▸
- Algemene vergadering, 07-04-2025
- Ontslag bestuurder, Nicolas Dubart (bestuurder)
- Kwijting bestuurder, Nicolas Dubart (bestuurder)
- Benoeming bestuurder, NDINVEST (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, Nicolas Dubart (vertegenwoordiger)
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 62814C0453/00C000 | Wallonië | 6.881 m² | - | - |
| 62806C0654/00X007 | Wallonië | 149 m² | 1 · 138 m² | 18,4 m · 6 |