Ga naar inhoud

Betekom Blends

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefWerchtersesteenweg 21, 3130 Begijnendijk, BelgiëKBO/BCE: BE 1015.684.426
Samenvatting

Betekom Blends is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 3.540) en een nettoresultaat van -€ 4.590. De solvabiliteit is beter dan 35% van 370 sectorgenoten (NACE 11, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van gedistilleerde dranken door distilleren, rectificeren en mengen
NACE 11010
2 vestigingen
Schaal
€ 57.040balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 3.540
Verlies
-€ 4.590
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 3.540Opgericht in 2024verlaagt risicoSector NACE 11Liquiditeit 0,51, liquide middelen € 10.465Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 34% van de sectorgenoten (NACE 11, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 19
eigen vermogen -6,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 23
kortlopende schulden 106,2% · geldmiddelen 18,3%
Rentabiliteit 25
rendement op activa -8,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (547 ondernemingen, NACE 11, micro)
Verloop 24 maanden 11-2025: 1,1%laagste waarde 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,3%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,51, onder 1; kortlopende schulden: 106,2% en geldmiddelen: 18,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 11, micro): beter dan 33% op solvabiliteit, 27% op liquiditeit en 41% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 3.540
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 11
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,51, liquide middelen € 10.465
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 03-07-2026, 28 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 3.540 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 57.040 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 29-10-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 57.040
Verlies
-€ 4.590
Solvabiliteit
-6,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van gedistilleerde dranken door distilleren, rectificeren en…NACE 11010
Opgericht
29-10-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.