Ga naar inhoud

BEONIT

Actief
BVopgericht 199630 jaar actiefChaussée de Bruxelles 165, 1410 Waterloo, BelgiëOp dit adres zijn 144 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0458.716.760
Samenvatting

BEONIT is actief sinds 1996 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.055) en een nettoresultaat van -€ 14.840. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 11.578 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige technische testen en toetsen
NACE 71209
1 vestiging
Schaal
€ 140.921balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.055
Verlies
-€ 14.840
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 27 dagen te laat neergelegd1 van 5 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 4.055Verlies € 14.840 (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 140.921Liquiditeit 0,75, liquide middelen € 88.995Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 13% van de sectorgenoten (NACE 71, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 22-10
eigen vermogen -2,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 102,9% · geldmiddelen 63,2%
Rentabiliteit 13-16
rendement op activa -10,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (14.793 ondernemingen, NACE 71, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,5%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,75 tegenover 0,94 in 2024; kortlopende schulden: 102,9% en geldmiddelen: 63,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 71, micro): beter dan 8% op solvabiliteit, 31% op liquiditeit, 12% op rentabiliteit en 2% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 140.921
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.055
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 14.840 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,75, liquide middelen € 88.995
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 4.055
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
27 dagen te laat
2024
60 dagen te laat
2023
28 dagen te laat
2022
28 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
87 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 42 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 71) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Doel · Statutenwijziging · NaamNaamswijziging · Doelwijziging · Volmacht
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.055 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 8% op nettoresultaatsectormediaan € 16.875 · 11.579 bedrijven -€ 14.840 Bekijk
  • Actief sinds 1996opgericht 02-09-1996 30 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 140.921
Verlies
-€ 14.840
Solvabiliteit
-2,9%
Balanstotaal▼ 6,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
33
Sinds
1998
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 28-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 28-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige technische testen en toetsenNACE 71209
Opgericht
02-09-1996
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.